• Обновено
Ултра 64GB MicroSDXC Работи за Samsung Galaxy A9 (2018) Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 64GB MicroSDXC Работи за Samsung Galaxy A9 (2018) Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Buyers rating:
DEN 791.76

Залиха

San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен.✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, најсигурен●Најбрз Брзини Фати подобро слики и Full HD 4 K видео и фотографии●Оценет во U1 и C10 брзини, тоа значи до 120 MB/s на префрлување на датотеки, податоци, видео стриминг.Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување. ✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1-номинална перформанси супер перформанси картичка што оди до 1500 прочитајте IOPS, 500 напишете IOPS.Резултатите може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, стан вид и други фактори.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

16GB Турбо Брзина Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка За SONY ERICSSON X2 X 2A Xperia. Висока Брзина на Картичката Доаѓа со бесплатен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

16GB Турбо Брзина Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка За SONY ERICSSON X2 X 2A Xperia. Висока Брзина на Картичката Доаѓа со бесплатен

16 GB Micro Картичка Класа 6 Производителот Тим Група + Бесплатно High Speed USB читач.Само 10% големина на некоја ста

DEN 467.04
Индустриски Одделение 8GB Работи за ПРВ 10 TabMax MicroSDHC Картичката Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон (90MBs Работи за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Индустриски Одделение 8GB Работи за ПРВ 10 TabMax MicroSDHC Картичката Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон (90MBs Работи за

Потврдена од страна на San Flash и Кингстон за интервал тестирање завршени во разни екстремни температури в

DEN 887.76