• Обновено
Ултра 64GB MicroSDXC Работи за Micromax A27 Нинџа Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 64GB MicroSDXC Работи за Micromax A27 Нинџа Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Buyers rating:
DEN 791.76

Залиха

✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, најсигурен●Најбрз Брзини Фати подобро слики и Full HD 4 K видео и фотографии●Оценет во U1 и C10 брзини, тоа значи до 120 MB/s на префрлување на датотеки, податоци, видео стриминг. ✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1-номинална перформанси супер перформанси картичка што оди до 1500 прочитајте IOPS, 500 напишете IOPS.Сите права се задржани.Врз основа на внатрешни тестирање.Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.000 Фотографии една Минута!До 120 MB/s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики со просечна големина на 3.Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра искуства ќе трае и се вчита побрзо и вон конкуренција.Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квалитет. ✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB/s, што е околу 1. ⚡Професионални Ултра работи за вашиот 64 GB за Micromax A27 Нинџа паметен Телефон ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HI-Speed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен.Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.Конструиран со заштитен технологија за да се достигне брзина над UHS-I 104 MB/s, ова бара компатибилни уреди способни за постигнување на таква брзина.✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Micromax A27 Нинџа паметен Телефон со San Flash-ТМ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

256GB Микро SD Картичка со Голема Брзина C10 со SD Адаптер Мемориската Картичка за паметни телефони и Останатите Компатибилни Уреди
  • Обновено
Ценетост на стоката:

256GB Микро SD Картичка со Голема Брзина C10 со SD Адаптер Мемориската Картичка за паметни телефони и Останатите Компатибилни Уреди

【Со SD адаптер картичка】Овој микро sd картичка 256 GB доаѓа со SD адаптер картичка, може да се стави на микро

DEN 375.84
128gb Микро Мемориска Картичка (Класа 10 Висока Брзина) Мемориска Картичка/ТФ-Картичка со Полнач за Камерата, Телефон, Компјутер,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

128gb Микро Мемориска Картичка (Класа 10 Висока Брзина) Мемориска Картичка/ТФ-Картичка со Полнач за Камерата, Телефон, Компјутер,

❤[Важат за] : Идеални за Android паметен телефон, таблета, летало, цртичка камера, видео камера, високоres слик

DEN 417.36
Индустриски Одделение 8GB Работи за ПРВ 10 TabMax MicroSDHC Картичката Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон (90MBs Работи за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Индустриски Одделение 8GB Работи за ПРВ 10 TabMax MicroSDHC Картичката Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон (90MBs Работи за

Потврдена од страна на San Flash и Кингстон за интервал тестирање завршени во разни екстремни температури в

DEN 887.76
16GB Турбо Брзина Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка За SONY ERICSSON X2 X 2A Xperia. Висока Брзина на Картичката Доаѓа со бесплатен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

16GB Турбо Брзина Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка За SONY ERICSSON X2 X 2A Xperia. Висока Брзина на Картичката Доаѓа со бесплатен

16 GB Micro Картичка Класа 6 Производителот Тим Група + Бесплатно High Speed USB читач.Само 10% големина на некоја ста

DEN 467.04