• Обновено
Професионални MicroSDXC 64GB Работи за Garmin 45Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

Професионални MicroSDXC 64GB Работи за Garmin 45Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

Buyers rating:
DEN 719.76

Залиха

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најмалку 1,500 влез/излез операции во секунда (IOPS)●Гарантира работат под висок притисок ситуации од -13°F 185°F (-25 C 85 C) со подобрување на работата на батеријата✅ПРАШАЊА & ОДГОВОРИТЕ : ●Звучи одлично во право, дали е тоа вистина?San Flash™ е тестирана и е загарантирана овој врз основа на стотици илјади користи и ние гарантираме за тоа што всушност ги исполнува, и во повеќето случаи, ги надминува сите очекувања погоре во реалниот живот!●Како да знам дека тоа функционира?Тоа е она што ние го правиме!Се обложувам дека сум купил нешто што ТРЕБА да работат, но не?Без проблеми се тука, ние не одат ПОДАЛЕКУ од производителите тестирање и verifications системи●јас да видиме што нуди оваа картичка, направени од страна на другите, она што е разликата?Ние не се поврзани или се поврзани со San Disk®, Кингстон®, Micro SD™, Micro SDHC™, Micro SDXC™ за разлика од означи како што е прикажано и се регистрирани од страна на San Disk и Западна Дигитално respectfully.Додадете екстра складирање, споделување Работи за вашата содржина каде и да сакате, безбедно и веднаш.Ние сме трети лица за верификација на услугата.Професионални Кингстон 64 GB Garmin 45 ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HI-Speed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.Се постигне ПОДОЛГ ВЕК на БАТЕРИЈАТА користење на овој функционер ултра компактна големина со уверение ниска потрошувачка на енергија.СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Garmin 45!.Можете да се увери тоа е сигурно, лесно и доверлив работната точка за разлика од сите други, на Работи за вашиот уред.Кингстон е најголема ДОВЕРБА картичка производителот за Garmin во индустријата!. *КУПИ СЕГА - ОБИЧАЈ КАРТИЧКА РЕЗЕРВИ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!!.✅SPECIFICTIONS : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, најсигурен●Најбрз Брзини Фати подобро слики и Full HD 4 K видео и фотографии●Оценет во U1 и C10 брзини, тоа значи до 80 MB/s на префрлување на датотеки, податоци, видео стриминг.(А1 UHS-1 Класа 10 Заверена 80 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивидуални тестери докажува Потврдена од нас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Професионални MicroSDXC 128GB Работи за Зачин Мобилни Ѕвездени 439Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Професионални MicroSDXC 128GB Работи за Зачин Мобилни Ѕвездени 439Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

✅SPECIFICTIONS : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, н�

DEN 959.76
128gb Микро Мемориска Картичка (Класа 10 Висока Брзина) Мемориска Картичка/ТФ-Картичка со Полнач за Камерата, Телефон, Компјутер,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

128gb Микро Мемориска Картичка (Класа 10 Висока Брзина) Мемориска Картичка/ТФ-Картичка со Полнач за Камерата, Телефон, Компјутер,

❤[Важат за] : Идеални за Android паметен телефон, таблета, летало, цртичка камера, видео камера, високоres слик

DEN 417.36