• Обновено
Aviditi Само-Печат Меур Пошта, 12 x 11 1/2, Пакување од 250 (BOB1211)

Aviditi Само-Печат Меур Пошта, 12 x 11 1/2, Пакување од 250 (BOB1211)

Buyers rating:
DEN 2549.04

Залиха

Нема повеќе завиткување Едноставно вметнете производ, кора лента и печат.Направени со висок лизга 3/16" меур.Авто-Печат Меур Пошта имаат 1 1/2" усна и лента печат. 250 По случај. 12" x 11-1/2" Само-Печат Меур Пошта.Нема повеќе завиткување, Едноставно вметнете производ, кора лента и печат, Само-Печат Меур Пошта имаат 1-1/2" усна и лента печат.Направени со висок лизга 3/16" меур.Нема повеќе завиткување!Едноставно внесете производ, кора лента и печат!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

HUAIXIAOHAI 30pcs/Многу Пакет Бафер Торба Гумени Воздух Пакување Меур Пакет Перница Заврши Кеси Воздух Перница Меур Големина Пошта
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HUAIXIAOHAI 30pcs/Многу Пакет Бафер Торба Гумени Воздух Пакување Меур Пакет Перница Заврши Кеси Воздух Перница Меур Големина Пошта

Бафер антивибрации мембрана; автоматско меурпополнување на слузницата.Поле на примена : мали производи

DEN 1898.40
PSBM Меур Пошта Меур Од Кеси, 6x8.5 Инчи, 650 Пак, Јасно, Направено во Северна Америка, Само Печат Воздух Перница Кеси За Движење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

PSBM Меур Пошта Меур Од Кеси, 6x8.5 Инчи, 650 Пак, Јасно, Направено во Северна Америка, Само Печат Воздух Перница Кеси За Движење

Идеален за кршливи предмети.Заштитен балон поставата заштитни мерки производи.Отпорен на punctures, влага и

DEN 2525.76
Creammuffin Гумени Торба Здрав Пакување воздушните Воздушни Перници, Воздушни Перници за Ништовно се Пополни Амортизирање Перница
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Creammuffin Гумени Торба Здрав Пакување воздушните Воздушни Перници, Воздушни Перници за Ништовно се Пополни Амортизирање Перница

Најдете воздухот влезот и перничиња се надувуваат тоа.пополнете во вистинската количина на воздух, се г

DEN 143.76
Mightree Саќе Амортизирање Пакување Хартија, 15 x 164 FT Kraft Превозот Амортизирање Пакување Хартија, Заврши Тркалаат Саќе Хартија
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Mightree Саќе Амортизирање Пакување Хартија, 15 x 164 FT Kraft Превозот Амортизирање Пакување Хартија, Заврши Тркалаат Саќе Хартија

ЕкоПријателски : Ова саќе амортизирање хартија за завиткување е направен од висококвалитет kraft хартија

DEN 551.76
SEL19338 - Меур Заврши Тапацир Материјали
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SEL19338 - Меур Заврши Тапацир Материјали

Се продаваат како 1 Ролна.Лесни, сигурен пакување.Потрајни од небариера меурчиња.Удобен перфорација.Обе

DEN 446.16
JZBRAIN Воздух Перница Филм Меур Заврши Тркалаат, Гумени Воздух Амортизирање Заштитени Пакување, 1 Тркалаат 400mm 290mm X X X X X
  • Обновено
Ценетост на стоката:

JZBRAIN Воздух Перница Филм Меур Заврши Тркалаат, Гумени Воздух Амортизирање Заштитени Пакување, 1 Тркалаат 400mm 290mm X X X X X

Единствениот употреблив за JZBRAIN O56 C воздух перница машина за правење(ASIN : B08 JPKL873; B0854 MGT2 Q).Не се компатибил

DEN 839.76
FVIEXE 13.7 Инчен x 164 Нозе Меур Амортизирање Заврши Тркалаат, Големи Меур Меурчиња за Превозот се Движат Доставување со Воздушна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FVIEXE 13.7 Инчен x 164 Нозе Меур Амортизирање Заврши Тркалаат, Големи Меур Меурчиња за Превозот се Движат Доставување со Воздушна

Премиум Материјал : Трајни ЈП+PA материјал меур перница заврши, лесни, солзаотпорни, антишок и антипритис

DEN 839.76
PSBM Меур Пошта Меур Од Кеси, 10x15.5 Инчи, 1000 Пак, Јасно, Направено во Северна Америка, Само Печат Воздух Перница Кеси За Движење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

PSBM Меур Пошта Меур Од Кеси, 10x15.5 Инчи, 1000 Пак, Јасно, Направено во Северна Америка, Само Печат Воздух Перница Кеси За Движење

Идеален за кршливи предмети.Заштитен балон поставата заштитни мерки производи.Отпорен на punctures, влага и

DEN 9128.40
Kitcheblest 50pcs Бела Меур Торба, Пластични Амортизирање Опфаќа Плик Пена Пакување Кеси Заштитна Заврши Shockproof Пакет(10x15cm)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Kitcheblest 50pcs Бела Меур Торба, Пластични Амортизирање Опфаќа Плик Пена Пакување Кеси Заштитна Заврши Shockproof Пакет(10x15cm)

Бренд нови со висок квалитет.Пакување Филм Мал Меур Bags.Material : Plastic.Color : White.Size : 10*15cm / 10*20cm / 15*20cm / 18*20cm / 25*30cm.Si

DEN 311.52
PSBM Меур Пошта Меур Од Кеси, 4x7.5 Инчи, 6600 Пак, Јасно, Направено во Северна Америка, Само Печат Воздух Перница Кеси За Движење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

PSBM Меур Пошта Меур Од Кеси, 4x7.5 Инчи, 6600 Пак, Јасно, Направено во Северна Америка, Само Печат Воздух Перница Кеси За Движење

Идеален за кршливи предмети.Заштитен балон поставата заштитни мерки производи.Отпорен на punctures, влага и

DEN 2208.00