• Обновено
AMBF WP150S2TX8V-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 150 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Конзервирани Челик Јадрото, Еден Отворен Крај/Пролет Крајот Капа Vi

AMBF WP150S2TX8V-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 150 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Конзервирани

Buyers rating:
DEN 9486.96

Залиха

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Полиестер Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.75 Инчен Должина, Micron Оценка : 150 Micron.End Cap & Заптивка : Еден Отворен Крај/Пролет Крајот Капа Viton О-Прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Стандардни должини од 9.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

AMBF WP10S7EX8B-25 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 10 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 30 Инчен Должина, Полипропилен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WP10S7EX8B-25 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 10 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 30 Инчен Должина, Полипропилен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 10261.92
AMBF WE1S8EX8N-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 39 Инчен Должина, Полипропилен Јадро,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WE1S8EX8N-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 39 Инчен Должина, Полипропилен Јадро,

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 9881.52
Хардверски Делови MB1 MG1/109 Серија Одговара 10-110mm Механички Вратило Печат Една Пролет за Пумпа за Вода Добра Запечатување (Боја
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Хардверски Делови MB1 MG1/109 Серија Одговара 10-110mm Механички Вратило Печат Една Пролет за Пумпа за Вода Добра Запечатување (Боја

Материјал : Стационарни ПрстенРотари ПрстенСредно Печат.Si CCANBR : Силициум Карбид(Si C)Јаглерод(C)NBR.Si CSi CNBR : �

DEN 1464.24
AMBF WE20S1EX7V-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен Должина, Полипропилен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WE20S1EX7V-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен Должина, Полипропилен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 11415.12
Механички Вратило Печат Замена,Механички Печат Висок Притисок, Температура Отпорни на Корозија Вертикална Multistage Пумпа за Seawater
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Механички Вратило Печат Замена,Механички Печат Висок Притисок, Температура Отпорни на Корозија Вертикална Multistage Пумпа за Seawater

Нерѓосувачки челик механички печат е отпорна на висок притисок, висока температура и корозија.Механичк

DEN 873.36
AMBF WS50S4EX8N-25 Спб. String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 50 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 19.5 Инчен Должина, Полипропилен Јадро,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WS50S4EX8N-25 Спб. String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 50 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 19.5 Инчен Должина, Полипропилен Јадро,

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 5788.32
AMBF WN15S6TX8V-25 Спб. String Рана Природен Памук Медиумите 15 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 29.25 Инчен Должина, Конзервирани Челик
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WN15S6TX8V-25 Спб. String Рана Природен Памук Медиумите 15 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 29.25 Инчен Должина, Конзервирани Челик

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 7958.64
AMBF WS75S1EX8V-50 Спб. String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 75 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 9.875 Инчен Должина, Полипропилен Јадро,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMBF WS75S1EX8V-50 Спб. String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 75 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 9.875 Инчен Должина, Полипропилен Јадро,

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 9603.36