• Обновено
Јога Мат - Надградена Јога Мат Еко Пријателски Не се Лизга Вежба & Фитнес Мат со Носење на Рака, Тренингот Мат за Сите видови на Јога, Пилатес(1/4 инчи-1/8 инчи)

Јога Мат - Надградена Јога Мат Еко Пријателски Не се Лизга Вежба & Фитнес Мат со Носење на Рака, Тренингот Мат за Сите видови на

Buyers rating:
DEN 695.76

Залиха

НАДГРАДИ АНТИ-ПРОПАДНА ДИЗАЈН : Оваа нова TPE јога мат, е надградена со не се лизга текстура за јога, која бара против пролизгување перформанси.Двоен слој структура, заедно со не се лизга текстура површината обезбедува оптимална контрола без да се жртвува удобност.Ова го прави погоден за многу форми на Јога.ПАТЕНТ НОВИОТ ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : надградена TOPLUS Јога мат е направен со патент нови ехо пријателски материјал.Тоа чини повеќе да се направи, но тоа е достоен за тоа кога ќе се спореди со традиционалните не-зелена ПВЦ, NBR и ЕВА јога душеци.TPE материјал нуди најновите технолошки подобрување во однос на традиционалните јога душеци.ОПТИМАЛНА ДЕБЕЛИНА : 6mm во дебелина, нуди најмногу удобно искуство за сите нивоа на јога.Повеќето душеци се или премногу тенки или премногу дебел.TOPLUS јога душеци се гарантира да се обезбеди оптимално ниво на перница и заштита за вашиот зглобовите и колената додека се уште не што ќе ви овозможи да зафат на подот за рамнотежа.ЛЕСЕН и ЛЕСНО се НОСАТ : На TOPLUS јога мат е лесен доволно за да се носат во теретана или каде што сакате со вклучени носи на рака.ДИМЕНЗИЈА : 72-инчен x 24-инчен x 6mm.Тежина : 37oz.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : ЕДНА ГОДИНА кавга без гаранција за нашиот јога мат, ако имате какви било прашања или проблеми, ние го поздравуваме тоа што контактирајте со нас преку E-mail.Нашата мисија е да ви обезбеди со одлична шопинг искуство.КУПИ СО ДОВЕРБА!.Надградена верзија на основните јога мат.Според повратни информации од корисниците за истражување, овој дел се фокусира на подобрување на анти-лизга сопственост, со двострано супер против пролизгување текстура.Во споредба со ПВЦ и NBR материјал, TPE јога мат поседува повеќе одлична еластичност, задоволување на барањата на јогиите во различни степени. 35oz јога мат е погодно да се врши каде што сакате.Користење на вашиот сопствен јога мат во салата се повеќе хигиенски од користење на јавни заедничка душеци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Siebzeh Лимон Парче Лента Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Siebzeh Лимон Парче Лента Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

DEN 1271.76
Unicey Мачка и Куче Лесна Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Unicey Мачка и Куче Лесна Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1079.52
Unicey Велигден Bunny Зајакот Лист Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Unicey Велигден Bunny Зајакот Лист Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1007.76
ZZXXB Здраво Мачка Meow Јога Мат Свитлива Тенки Не се Лизга Фитнес Вежби Патување Јога Мат, Велур Површината со Носи Торба 71 x 26
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZZXXB Здраво Мачка Meow Јога Мат Свитлива Тенки Не се Лизга Фитнес Вежби Патување Јога Мат, Велур Површината со Носи Торба 71 x 26

Анти се Лизга и Кожата Пријателски : Нашиот пилатес јога мат е направен од природни гума назад и мека вел

DEN 1007.76
Unicey Шарени сладолед Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во 1/4-Инчи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Unicey Шарени сладолед Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во 1/4-Инчи

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1079.52
Hyococ Јога мат, Јога Мат Невкусна TPE Јога Мат Задебелување Издолжување Проширување 61CM Почетници Не се Лизга Спорт Фитнес Мат
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Hyococ Јога мат, Јога Мат Невкусна TPE Јога Мат Задебелување Издолжување Проширување 61CM Почетници Не се Лизга Спорт Фитнес Мат

Производ големина : 183 CM × 61 CM / производ дебелина : 6mm, 8mm.Јога мат има добра потпора и против пролизгување

DEN 2457.60
Unicey Кактус Растенија Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во 1/4-Инчи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Unicey Кактус Растенија Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во 1/4-Инчи

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1079.52
Beachbody Јога Мат и Јога Блок Комбо
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Beachbody Јога Мат и Јога Блок Комбо

Јога Скок Мат Карактеристики : .Јога Скок Мат Карактеристики : .Дизајниран со лизгаотпорни зафат за допо�

DEN 958.80
Една Мечка Јога Мат Гроздобер Mandala Цвет Племенски Етничка Флорални Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни Свитлива Кат
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Една Мечка Јога Мат Гроздобер Mandala Цвет Племенски Етничка Флорални Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни Свитлива Кат

Големина : големината на овој јога мат е 70.8 X26 инчен и дебелина од 1 mm.Тоа може да биде лесно укината и може

DEN 935.76
Lajro Огромен Јога Мат Merci Смешни Турција за денот на Благодарноста Не се Лизга Јога Мат Вежби Мат Фитнес Подлога за Спорт Протега
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Lajro Огромен Јога Мат Merci Смешни Турција за денот на Благодарноста Не се Лизга Јога Мат Вежби Мат Фитнес Подлога за Спорт Протега

Големина : 71 x24 x 0.24 Инч.(180 X 61 X 0,81 цм).Материјал : кристал кадифени ткаенини, неплетени ткаенини дното.Функ�

DEN 1416.00
Unicey Лето Плажа Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во 1/4-Инчи Дебела)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Unicey Лето Плажа Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во 1/4-Инчи Дебела)

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1007.76
Лесна Жаби Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лесна Жаби Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

DEN 1271.76
Siebzeh Ѕвездите и Небото Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Siebzeh Ѕвездите и Небото Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

DEN 1271.76
Thinksport Јога & Пилатес Мат За Мажи & Жени | За Истегнување, Домашни Вежби, Фитнес, Вежбање | Не се Лизга, Еко-Пријателски, Направени
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Thinksport Јога & Пилатес Мат За Мажи & Жени | За Истегнување, Домашни Вежби, Фитнес, Вежбање | Не се Лизга, Еко-Пријателски, Направени

Thinksport Јога Мат Црн / Црна.Description Once ние идентификувани идеален, безбедно материјали, ние го почнаа да се �

DEN 959.52