• Обновено
Unicey Кактус Растенија Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во 1/4-Инчи Дебела)

Unicey Кактус Растенија Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во 1/4-Инчи

Buyers rating:
DEN 1079.52

Залиха

TPE.Материјал : TPE, не-токсични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1/4mm(H), трајни и лесни вежби мат ви дава дополнителни амортизирање на вашите зглобови треба време јога или фитнес рутина.Мека текстура и не се лизга површина со добро зафат ефект ви обезбеди стабилност, спречување на повреди.Исклучителна адаптибилност ви овозможи да се задржи својата рамнотежа во текот на секоја вежба стил.Погоден за домашни или студио употреба, идеален класичната вежба мат за сите видови на јога,Пилатес и подот вежби.Име : Јога Mat Dimension : 72"(L)x24"(W)x1/4"(H), дебели вежба мат ви дава дополнителни амортизирање на вашите зглобови треба време јога или фитнес routine Material : Не-токсични и без мирис материјал TPE е поздрав избор за вас.Добро Зафат Ефект : Мека текстура и не се лизга површината ви обезбеди стабилност, спречување на повреди.Добра Еластичност : Исклучителна адаптибилност ви овозможи да се задржи својата рамнотежа во текот на секоја вежба стил.Примена : Нашите трајни и лесни фитнес вежби мат е погодна за јога, Пилатес, и други тренингот рутина.Уникатен Печати : Стилски отпечатоци ќе додадете живописни бои за вашата вежба живот и да се направи тело и ум весели кога се вежба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ретро Оган Вода Кинески Јин Јанг Јога Мат Тренингот Mens Јога Мат Не се Лизга Дебели Кат Вежба Душеци Зафат Пилатес спортски сали,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ретро Оган Вода Кинески Јин Јанг Јога Мат Тренингот Mens Јога Мат Не се Лизга Дебели Кат Вежба Душеци Зафат Пилатес спортски сали,

Големина : 72inx24inx6mm, дебели јога мат со одличен лизга отпорни предност за да се спречи повреди.Материјал :

DEN 1079.76
Naanle Гроздобер Черепот Јога Мат со Носи Торба во Собата, Флорални Черепот Вежба Мат Количка Не се Лизга Патување Лесни Тренингот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Naanle Гроздобер Черепот Јога Мат со Носи Торба во Собата, Флорални Черепот Вежба Мат Количка Не се Лизга Патување Лесни Тренингот

Големина на & Материјал : 70.8 Инчи L x 26 Инчи W x 0.04 Инчи Дебела (2.07 фунти).Тоа е направен од микрофибер (печате

DEN 935.76
Siebzeh Розова Чоколадни Велигденски Јајца Шема Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Siebzeh Розова Чоколадни Велигденски Јајца Шема Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

DEN 1271.76
Thinksport Јога & Пилатес Мат За Мажи & Жени | За Истегнување, Домашни Вежби, Фитнес, Вежбање | Не се Лизга, Еко-Пријателски, Направени
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Thinksport Јога & Пилатес Мат За Мажи & Жени | За Истегнување, Домашни Вежби, Фитнес, Вежбање | Не се Лизга, Еко-Пријателски, Направени

Thinksport Јога Мат Црн / Црна.Description Once ние идентификувани идеален, безбедно материјали, ние го почнаа да се �

DEN 959.52
Siebzeh Згради Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Siebzeh Згради Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

DEN 1271.76
BEIGOO Не се Лизга Јога Мат,SGS Сертифициран Материјал,Природни Гума Фитнес Мат,72x27 Екстра Дебели 5mm,за Јога Пилатес е Фитнес
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BEIGOO Не се Лизга Јога Мат,SGS Сертифициран Материјал,Природни Гума Фитнес Мат,72x27 Екстра Дебели 5mm,за Јога Пилатес е Фитнес

Совршен за дома или студио употреба.Тоа е особено корисно кога се вежба сам и без инструктори.ТЕЛОТО УСО

DEN 1963.20
Unicey Велигден Bunny Зајакот Лист Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Unicey Велигден Bunny Зајакот Лист Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1007.76
Naanle Гроздобер Черепот Јога Мат со Носи Торба во Собата, ноќта на Вештерките Черепот Вежба Мат Количка Не се Лизга Патување Лесни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Naanle Гроздобер Черепот Јога Мат со Носи Торба во Собата, ноќта на Вештерките Черепот Вежба Мат Количка Не се Лизга Патување Лесни

Големина на & Материјал : 70.8 Инчи L x 26 Инчи W x 0.04 Инчи Дебела (2.07 фунти).Тоа е направен од микрофибер (печате

DEN 1764.00
Unicey Шарени сладолед Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во 1/4-Инчи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Unicey Шарени сладолед Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во 1/4-Инчи

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1079.52
ZZXXB Здраво Мачка Meow Јога Мат Свитлива Тенки Не се Лизга Фитнес Вежби Патување Јога Мат, Велур Површината со Носи Торба 71 x 26
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZZXXB Здраво Мачка Meow Јога Мат Свитлива Тенки Не се Лизга Фитнес Вежби Патување Јога Мат, Велур Површината со Носи Торба 71 x 26

Анти се Лизга и Кожата Пријателски : Нашиот пилатес јога мат е направен од природни гума назад и мека вел

DEN 1007.76
Unicey Темно Mandala Цвет Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Unicey Темно Mandala Цвет Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1007.76
Baofu Гроздобер Американското Знаме Не се Лизга Јога Мат Вежбање Фитнес Еко Пријателски Топла Мат Долго TPE Количка за Природни нетоксични
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Baofu Гроздобер Американското Знаме Не се Лизга Јога Мат Вежбање Фитнес Еко Пријателски Топла Мат Долго TPE Количка за Природни нетоксични

Дали сакате да го додадете дневни потреби за себе или да го најдете начини да ги красат вашата соба, Baofu м

DEN 767.76
LORVIES Симпатична Pandas Шема Јога Мат Еко Пријателски Не се Лизга Анти-Солза Вежба & Фитнес Мат за Јога, Пилатес, Истегнување,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LORVIES Симпатична Pandas Шема Јога Мат Еко Пријателски Не се Лизга Анти-Солза Вежба & Фитнес Мат за Јога, Пилатес, Истегнување,

ПЛУС ГОЛЕМИНА£º72"(183cm)x 27"(68cm) Дебелина : 0.6 см, малку големи од редовните големина,идеален речиси за секого

DEN 959.76
Gaiam Јога Мат - Премија 6mm Печати Екстра Дебели Не се Лизга Вежба & Фитнес Мат за Сите Видови на Јога, Пилатес & Кат Вежбање (68L
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Gaiam Јога Мат - Премија 6mm Печати Екстра Дебели Не се Лизга Вежба & Фитнес Мат за Сите Видови на Јога, Пилатес & Кат Вежбање (68L

ЛЕСНИ & ДЕБЕЛИ ЈОГА МАТ : Овие трајни, но, сепак, лесен вежба јога душеци се екстра дебели за дополнителни

DEN 719.52