• Обновено
ALAZA Патување Јога Мат Не се Лизга, Количка за Јога Мат, Јога Мат Крпа Вежба Душеци за Жените Девојка Авокадо Сина

ALAZA Патување Јога Мат Не се Лизга, Количка за Јога Мат, Јога Мат Крпа Вежба Душеци за Жените Девојка Авокадо Сина

Buyers rating:
DEN 935.76

Залиха

Микрофибер и природна гума.Материјал : Микрофибер и природна гума.Димензија : 71"L x 26"W x 0.03" Дебела.Тежина : 1.89 lbs.Количка за Јога Мат и Против Пролизгување : Нашата тенка јога мат може лесно да се огради нагоре, што го прави идеален за патување јога мат.Доаѓа со удобен сметководствена торбичка.Изработени од природна гума, толку повеќе пот се апсорбира, повеќе не се лизга тоа е.За нега на Настава : Може лесно да се чисти со машина; Топло Совет : Пред да го Користите, ве Молиме Посипете Вода На Мат, Јога Мат Повеќе Ќе се Лизга-Отпорни.Answer : ___________________________ Note : 100% Задоволство Гарантира : Ние нуди одлични услуги на клиентите.Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа.ALAZA Патување Јога Мат Не се Лизга, Количка за Јога Мат Јога Крпа Материјал Микрофибер и природна гума Димензија 71"L x 26"W x 0.03" Дебела.Тежина : 1.89 кг ; компактен квадратни и лесно се вклопува во вашата патна торба или случај ,земете вашата јога пракса насекаде во движење со оваа премиум мат Свитлива и Лесни Нејзините ултра-тенок големина го прави полесна и може да се мијат во машина за перење.Тоа може да биде укината и поставени насекаде.Пакет Презентација на посебна потврда со кеси, мала големина, директно може да се врши или се стави во ранец, ќе биде полесно да се носат.Прилики за користење Тоа е одлична за сите видови на фитнес и вежбање рутини, вклучувајќи жешка јога, пилатес и секој кат вежба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Непобедлива 6mm Дебелина Јога Мат со Усогласување линии, Без Носење на Рака, Не се Лизга TPE површината за Жените & Мажи за Пилатес,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Непобедлива 6mm Дебелина Јога Мат со Усогласување линии, Без Носење на Рака, Не се Лизга TPE површината за Жените & Мажи за Пилатес,

TPE е во ПРАВО МАТЕРИЈАЛ : во Споредба со поевтини ПВЦ, NBR материјал мат со лизга, shreds, или миризби, TPE е најн�

DEN 551.76
Naanle Гроздобер Черепот Јога Мат со Носи Торба во Собата, ноќта на Вештерките Черепот Вежба Мат Количка Не се Лизга Патување Лесни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Naanle Гроздобер Черепот Јога Мат со Носи Торба во Собата, ноќта на Вештерките Черепот Вежба Мат Количка Не се Лизга Патување Лесни

Големина на & Материјал : 70.8 Инчи L x 26 Инчи W x 0.04 Инчи Дебела (2.07 фунти).Тоа е направен од микрофибер (печате

DEN 1764.00
Unicey Кактус Растенија Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во 1/4-Инчи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Unicey Кактус Растенија Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во 1/4-Инчи

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1079.52
Unicey Жолта Сончоглед Сина и Бела Линија Шема, Јога Мат, Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Unicey Жолта Сончоглед Сина и Бела Линија Шема, Јога Мат, Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1007.76
Siebzeh Црно и Бело Polka Dot Моделот Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Siebzeh Црно и Бело Polka Dot Моделот Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

DEN 1271.76
Siebzeh Рака Подготвени Праски Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Siebzeh Рака Подготвени Праски Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

DEN 1271.76
Unicey Темно Mandala Цвет Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Unicey Темно Mandala Цвет Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1007.76
Unicey Лето Плажа Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во 1/4-Инчи Дебела)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Unicey Лето Плажа Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во 1/4-Инчи Дебела)

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1007.76
Јога Мат со Усогласување Знаци Пилатес Мат Не се Лизга Густа Пена, 6mm Тренингот Мат Преносни Вежба Мат за Јога, Пилатес, Медитација,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Јога Мат со Усогласување Знаци Пилатес Мат Не се Лизга Густа Пена, 6mm Тренингот Мат Преносни Вежба Мат за Јога, Пилатес, Медитација,

183cm долго 66cm широк обезбедува удобност.Со висока густина екопријателски материјал, 0.6 см и набивање прем

DEN 2308.80
Naanle Гроздобер Черепот Јога Мат со Носи Торба во Собата, Флорални Черепот Вежба Мат Количка Не се Лизга Патување Лесни Тренингот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Naanle Гроздобер Черепот Јога Мат со Носи Торба во Собата, Флорални Черепот Вежба Мат Количка Не се Лизга Патување Лесни Тренингот

Големина на & Материјал : 70.8 Инчи L x 26 Инчи W x 0.04 Инчи Дебела (2.07 фунти).Тоа е направен од микрофибер (печате

DEN 935.76
LORVIES Симпатична Pandas Шема Јога Мат Еко Пријателски Не се Лизга Анти-Солза Вежба & Фитнес Мат за Јога, Пилатес, Истегнување,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LORVIES Симпатична Pandas Шема Јога Мат Еко Пријателски Не се Лизга Анти-Солза Вежба & Фитнес Мат за Јога, Пилатес, Истегнување,

ПЛУС ГОЛЕМИНА£º72"(183cm)x 27"(68cm) Дебелина : 0.6 см, малку големи од редовните големина,идеален речиси за секого

DEN 959.76
Lenergy Јога Мат Симпатична Еднорог (230) Пилатес Мат Не се Лизга Про Еко Пријателски TPE Дебели 6mm со Носи Торба Спорт Тренингот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Lenergy Јога Мат Симпатична Еднорог (230) Пилатес Мат Не се Лизга Про Еко Пријателски TPE Дебели 6mm со Носи Торба Спорт Тренингот

Професионални Тест лабораторија сертифицирани Нашите врвни јога мат е направен од TPE материјал и тести

DEN 1031.76
Naanle Мачка Јога Мат со Носи Торба во Собата, Смешни Мачка Вежба Мат Количка Не се Лизга Патување Лесни Тренингот Килим за Домашна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Naanle Мачка Јога Мат со Носи Торба во Собата, Смешни Мачка Вежба Мат Количка Не се Лизга Патување Лесни Тренингот Килим за Домашна

Големина на & Материјал : 70.8 Инчи L x 26 Инчи W x 0.04 Инчи Дебела (2.07 фунти).Тоа е направен од микрофибер (печате

DEN 935.76
Lenergy Јога Мат Симпатична Куче со Очила Пилатес Мат Не се Лизга Про Еко Пријателски TPE Дебели 6mm со Носи Торба Спорт Тренингот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Lenergy Јога Мат Симпатична Куче со Очила Пилатес Мат Не се Лизга Про Еко Пријателски TPE Дебели 6mm со Носи Торба Спорт Тренингот

Професионални Тест лабораторија сертифицирани Нашите врвни јога мат е направен од TPE материјал и тести

DEN 1031.52
Siebzeh Лимон Парче Лента Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Siebzeh Лимон Парче Лента Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

DEN 1271.76
Unicey Мачка и Куче Лесна Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Unicey Мачка и Куче Лесна Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1079.52