• Обновено
T10JP Dell XPS 13 9365 Плоча w/ i7-7y75 16GB (Продолжува)

T10JP Dell XPS 13 9365 Плоча w/ i7-7y75 16GB (Продолжува)

Buyers rating:
DEN 1324.80

Залиха

T10 JP Dell XPS 13 9365 Плоча w/ i7-7y75 16 GB.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Heayzoki DCDC Напојување на Модулот АБС Материјал Долг животен Век за Оперативна Засилувач(Пак Негативни -5V, Pisa Потпрена Кула
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Heayzoki DCDC Напојување на Модулот АБС Материјал Долг животен Век за Оперативна Засилувач(Пак Негативни -5V, Pisa Потпрена Кула

Модулот е направен од висок квалитет на АБС материјал, тоа е издржлив и имаат долг животен век.Производо

DEN 1692.00
ASRock НА4/X570 Extreme4/HDMI/М 2/USB3.2 Плоча
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ASRock НА4/X570 Extreme4/HDMI/М 2/USB3.2 Плоча

Поддржува AMD НА4 Штекер Ryzen 2000 и 3000 Серија процесори 10 Моќта на Фазата на Дизајн, Поддржува DDR4 4666+ (ОК); 2 PCIe 4

DEN 5759.76
Sara-у Мини CNC Рутер Метално Куќиште Ладење Случај Заштитна Маска со Ладење Вентилатор за Nan-oPi R2S Мини Рутер Радијатор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Sara-у Мини CNC Рутер Метално Куќиште Ладење Случај Заштитна Маска со Ладење Вентилатор за Nan-oPi R2S Мини Рутер Радијатор

➤Луд од висок квалитет на метални материјали, цврсти, отпорни на абење и издржливи, ја водеа долго корис

DEN 348.00