• Обновено
ASUS Z390 Плус Игри Intel ATX Плус DDR4 Игри Плоча

ASUS Z390 Плус Игри Intel ATX Плус DDR4 Игри Плоча

Buyers rating:
DEN 4776.00

Залиха

64 GB dual channel DDR4-SDRAM.ATX форма фактор.Портови : 1 x PS/2 тастатура, 1 x PS/2 глувче, 1 x Display Port, 1 x HDMI, 1 x LAN (RJ45), 2 x USB 3.1 Генералот 2 Тип-А, 4 x USB 3.1 Генералот 1 Тип-А, 3 х 8-канален Аудио I/O. Чипсет : Intel Z390. Поддржани од страна на 5 години производители гаранција.Оваа матична плоча поддржува 8 Генерација на Intel Core процесори во LGA1151 пакет, со интегрирана графика, меморија и PCI Express контролори за поддршка на одборот графика излез со посветен чипсети, dual-канал (4-DIMM) DDR4 меморија и 16 PCI Express 3.0/2.0 ленти за голема претстава.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Sara-у Мини CNC Рутер Метално Куќиште Ладење Случај Заштитна Маска со Ладење Вентилатор за Nan-oPi R2S Мини Рутер Радијатор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Sara-у Мини CNC Рутер Метално Куќиште Ладење Случај Заштитна Маска со Ладење Вентилатор за Nan-oPi R2S Мини Рутер Радијатор

➤Луд од висок квалитет на метални материјали, цврсти, отпорни на абење и издржливи, ја водеа долго корис

DEN 348.00
Sara-u Компатибилен За Малина Пи 4B/3Б+/3Б Мраз за Ладење Вентилатор Интелигентни Брзина Контрола на Температурата Проширување Одбор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Sara-u Компатибилен За Малина Пи 4B/3Б+/3Б Мраз за Ладење Вентилатор Интелигентни Брзина Контрола на Температурата Проширување Одбор

➤За Малина Пи 4 B / 3Б / 3Б+ ➤Фан ротирачка брзина зависи од одборот на процесорот температура,заштеда на �

DEN 350.40
ASRock НА4/X570 Extreme4/HDMI/М 2/USB3.2 Плоча
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ASRock НА4/X570 Extreme4/HDMI/М 2/USB3.2 Плоча

Поддржува AMD НА4 Штекер Ryzen 2000 и 3000 Серија процесори 10 Моќта на Фазата на Дизајн, Поддржува DDR4 4666+ (ОК); 2 PCIe 4

DEN 5759.76