• Обновено
ZOE, Екстра Девственото Маслиново Масло Калај, BPA Free Обвивка, 1L Пакување од 2

ZOE, Екстра Девственото Маслиново Масло Калај, BPA Free Обвивка, 1L Пакување од 2

Buyers rating:
DEN 695.76

Залиха

Ароматични букет : ZOE Екстра Девственото Маслиново Масло е еластична биланс на овошје и путер со ароматични букет од свеж босилек, бадем & артишок срце со пипер заврши.Овошен & богат, тоа е идеален за sauteing, прелив за салата & тестенини.ПОРТУГАЛСКИ ВКУС : Нови ZOE EVOO за 2020 година. Исклучиво од alentejo во јужниот дел на Португалија, поседува идеални услови на растечки кул зими & топли лета за да се посветам на маслинови плодови.Свеж мешавина од само мајчин маслиново сорти : Carrasquena, Arbequina, Arbosana, & Picual произведе парада на вкусови на вашиот непце на деликатна овошје, претрупан путер, & свежи билки.Уживаат во нашите најнови прилог на ZOE семејството на висок квалитет на производи.Совршен состојка : природно поврзан со balsamic & вино, оцет, marinades, basting, & sauteing.Zoe EVOO е полно тело, разновиден комбинација од свежо овошје & претрупан butteriness.Промена на вашиот живот : ZOE линија на маслиново масло, оцет, ориз, туна & sardinillas се направени со бескомпромисен квалитет состојки од Грција, Португалија & Шпанија, збогатувајќи ги своите оброци со свежи екстра девственото маслиново масло.Врвен квалитет : ZOE бренд нуди неверојатен вредност со наградуваниот вкус, автентичноста & одржливост.Уживајте во најдобрите квалитет на маслиново масло, оцет, ориз, туна, & sardinillas од Шпанија, Португалија & Грција.Големина : 33.8 Fl Мл (Пакување од 2) | Пакувањето на Производот : Фрустрација-Слободен Пакување На ZOE линија на маслиново масло, оцет, ориз, туна, и sardinillas се направени со бескомпромисен квалитет состојки, со вкусни вкус на парична казна, свежи состојки, од Шпанија, Грција и Португалија на вашата кујна.Од екстра девственото маслиново масло и конзервирани бебе сардини да гастрономски bomba ориз и yellowfin туна стомак, ние се стремиме да се обезбеди вкусна, автентични и квалитет на храна.Да уживаат во вистински вкус на Медитеранот со нашите различни автентични и вкусни производи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

théa Премиум грчки Екстра Девственото Маслиново Масло (750ml) јас НОВАТА Жетва 2020/2021 јас Koroneiki Различни јас Прв Ладно-цедените
  • Обновено
Ценетост на стоката:

théa Премиум грчки Екстра Девственото Маслиново Масло (750ml) јас НОВАТА Жетва 2020/2021 јас Koroneiki Различни јас Прв Ладно-цедените

100% ГРЧКАТА ЕКСТРА ДЕВСТВЕНОТО МАСЛИНОВО МАСЛО Handpicked и берат од нашето семејство маслинови градини во Ka

DEN 718.80
Маслиново Масло и Оцетот García де ла Круз Подарок Сет, 1 Органски Маслиново Масло Екстра Девственото Почетокот на Жетвата Шише 16.9
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Маслиново Масло и Оцетот García де ла Круз Подарок Сет, 1 Органски Маслиново Масло Екстра Девственото Почетокот на Жетвата Шише 16.9

Совршен за тестенини, салати, и ориз тоа е полно тело, мирис и ароматични масла со мала горчина и spiciness ко�

DEN 1031.76
Zakarian: Најпрво Ладно-Цедените Екстра Девственото грчки Маслиново Масло - Направени од Органски грчки Маслинки - 500 ml - Ултра-Премиум,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Zakarian: Најпрво Ладно-Цедените Екстра Девственото грчки Маслиново Масло - Направени од Органски грчки Маслинки - 500 ml - Ултра-Премиум,

РЕСТОРАН КВАЛИТЕТ ЗА ВАШИОТ ДОМ.Ги импресионира вашите вечера гостите со истиот врвен квалитет Екстра �

DEN 719.76
Pompeian Мазна Екстра Девственото Маслиново Масло, Прво Ладно-цедените, Благ и Нежен Вкус, Совршен за Sauteing и Промешајте-Пржење,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Pompeian Мазна Екстра Девственото Маслиново Масло, Прво Ладно-цедените, Благ и Нежен Вкус, Совршен за Sauteing и Промешајте-Пржење,

Земјоделецнаправена.Мазна вкус.Увезени, прво ладноцедените екстра девственото маслиново масло.Идеалн�

DEN 287.76