• Обновено
Colavita Екстра Девственото Маслиново Масло, 34 Fl Мл (Пакување од 1)

Colavita Екстра Девственото Маслиново Масло, 34 Fl Мл (Пакување од 1)

Buyers rating:
DEN 834.48

Залиха

Увезени од Италија.Ладно производство добиени исклучително од маслинки собрани од најдобрите градини во Европа.Содржи масло од еден или повеќе од следните земји : Италија, Грција, Шпанија, Португалија.Првиот ладно притиснете.Colavita Екстра Девственото Маслиново Масло е quintessential секој ден масло со деликатна вкус што има совршена рамнотежа на овошен и зачинета белешки.Совршен за печење печење облекување и marinades.Овој производ bares Северна Америка Маслиново Масло Асоцијација (NAOOA) Квалитет на Печат и е тестиран за двете квалитетот и веродостојноста според Меѓународните Маслиново Советот (МОК) стандарди.Два време победник "Најдобри Секојдневниот Масло за Готвење" во Здравјето на Мажите, списание Годишниот Исхрана Награди.Холестерол и јаглени хидрати Бесплатен Производ.Уверение ОУ Кошер.Големина : 34 Fl Мл (Пакување од 1).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

théa Премиум грчки Екстра Девственото Маслиново Масло (750ml) јас НОВАТА Жетва 2020/2021 јас Koroneiki Различни јас Прв Ладно-цедените
  • Обновено
Ценетост на стоката:

théa Премиум грчки Екстра Девственото Маслиново Масло (750ml) јас НОВАТА Жетва 2020/2021 јас Koroneiki Различни јас Прв Ладно-цедените

100% ГРЧКАТА ЕКСТРА ДЕВСТВЕНОТО МАСЛИНОВО МАСЛО Handpicked и берат од нашето семејство маслинови градини во Ka

DEN 718.80
Zakarian: Најпрво Ладно-Цедените Екстра Девственото грчки Маслиново Масло - Направени од Органски грчки Маслинки - 500 ml - Ултра-Премиум,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Zakarian: Најпрво Ладно-Цедените Екстра Девственото грчки Маслиново Масло - Направени од Органски грчки Маслинки - 500 ml - Ултра-Премиум,

РЕСТОРАН КВАЛИТЕТ ЗА ВАШИОТ ДОМ.Ги импресионира вашите вечера гостите со истиот врвен квалитет Екстра �

DEN 719.76
Pompeian Мазна Екстра Девственото Маслиново Масло, Прво Ладно-цедените, Благ и Нежен Вкус, Совршен за Sauteing и Промешајте-Пржење,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Pompeian Мазна Екстра Девственото Маслиново Масло, Прво Ладно-цедените, Благ и Нежен Вкус, Совршен за Sauteing и Промешајте-Пржење,

Земјоделецнаправена.Мазна вкус.Увезени, прво ладноцедените екстра девственото маслиново масло.Идеалн�

DEN 287.76
Маслиново Масло и Оцетот García де ла Круз Подарок Сет, 1 Органски Маслиново Масло Екстра Девственото Почетокот на Жетвата Шише 16.9
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Маслиново Масло и Оцетот García де ла Круз Подарок Сет, 1 Органски Маслиново Масло Екстра Девственото Почетокот на Жетвата Шише 16.9

Совршен за тестенини, салати, и ориз тоа е полно тело, мирис и ароматични масла со мала горчина и spiciness ко�

DEN 1031.76