• Обновено
Обновливи Возрасни Крпа Пелена, Перат Водоотпорен Возрасни Nappy за Стариот Човек, Жени, Стари лица, Грижа - Една Големина, Прилагодлив Половината, Машина Перат, Виоле?

Обновливи Возрасни Крпа Пелена, Перат Водоотпорен Возрасни Nappy за Стариот Човек, Жени, Стари лица, Грижа - Една Големина, Прилагодлив

Buyers rating:
DEN 1615.20

Залиха

Направени од TPU водоотпорен материјал, дише и удобен за носење, и нема да предизвика егзема за долгорочна употреба.Може да се стави во абсорбента крпа за да се спречи непријатност и срам предизвикани од инконтиненција.Со копчето за да ја подесите големината на волја, која е лесно да се стави на и полетување на пелена.Може да се користи постојано после миење или се користат со пелени за еднократна употреба, многу издржливи.Погоден за стари лица со ограничена подвижност, хендикепираните лица, бремените жени и други возрасни лица.Пакет Листа : 1 x Пелена Функција : 1. Направени од TPU водоотпорен материјал, дише и удобен за носење, и нема да предизвика егзема за долгорочна употреба. 2. Може да се стави во абсорбента крпа за да се спречи непријатност и срам предизвикани од инконтиненција. 3. Со копчето за да ја подесите големината на волја, која е лесно да се стави на и полетување на пелена. 4. Може да се користи постојано после миење или се користат со пелени за еднократна употреба, многу издржливи. 5. Погоден за стари лица со ограничена подвижност, хендикепираните лица, бремените жени и други возрасни лица.Спецификација : Предмет Тип : Возрасни Крпа Пелена Материјал : TPU водоотпорен материјал Боја : Виолетова.

Кон својствата

Item Type:
Adult Cloth Diaper
Material:
TPU waterproof fabric
Color:
Purple

Најдобри предлози во категоријата

Триаголник Година Табличка Маска
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Триаголник Година Табличка Маска

Врвен Квалитет На Производот.Соодветна Големина – Нашите грчки табличка има големина наменета да имит�

DEN 595.20
Око Закрпи за Возрасни Деца - VEEJION 12 Парче Око Печ за Очила Третираат Мрзливи Око Amblyopia Strabismus за Лево или Десно за Очи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Око Закрпи за Возрасни Деца - VEEJION 12 Парче Око Печ за Очила Третираат Мрзливи Око Amblyopia Strabismus за Лево или Десно за Очи

【ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА】 : Нашето око закрпи содржи 12 парчиња очила далноводи, на кои има 6 нормална големина

DEN 167.52
DIY Лицето Маска Производител Машина. Овошје И Зеленчук За Нега На Кожата Лицето Маска. Автоматско Лицето Маска Одлуки со Колаген
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DIY Лицето Маска Производител Машина. Овошје И Зеленчук За Нега На Кожата Лицето Маска. Автоматско Лицето Маска Одлуки со Колаген

✅ СОВРШЕНА МАСКА ГОЛЕМИНА : маска плоча се согласува да човековите лицето форма содржат очите, носот, ус

DEN 670.80
3D Цвет Смешно Табличка Опфаќа Рамки за Жените Декоративни Автомобил Пред Суета Ознака Алуминиум Новина Автомобил Ознака 6 x 12 Инчи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

3D Цвет Смешно Табличка Опфаќа Рамки за Жените Декоративни Автомобил Пред Суета Ознака Алуминиум Новина Автомобил Ознака 6 x 12 Инчи

????Стандардна Големина Лесно да се Инсталира : Суета Плочата одговара на сите стандардни 6x12 инчен регист

DEN 1384.80
Вратот Gaiter Потоплите Лицето Маска, MLSice Мотоцикл возење Велосипед во Градите, Вратот Потоплите Половина Лицето Маска Долг Врат
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Вратот Gaiter Потоплите Лицето Маска, MLSice Мотоцикл возење Велосипед во Градите, Вратот Потоплите Половина Лицето Маска Долг Врат

Вратот Gaiter Потоплите Windproof Лицето Маска Идеален вратот покриеност за заштита од ветерстуд.Мотоцикл воз�

DEN 479.76
Обновливи Око Закрпи, Удобно Око Влошки Мека Анти Навремено Лесен За Употреба Мултифункционален за Салони за Убавина за Домашни
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Обновливи Око Закрпи, Удобно Око Влошки Мека Анти Навремено Лесен За Употреба Мултифункционален за Салони за Убавина за Домашни

Мека и Обновливи : Овие силиконски влошки се прави на транспарентен силикони, која е мека и тенки, добро �

DEN 816.00
MSGUIDE Сончоглед Флорални Персоналните Пред Табличка Маска,Новина Алуминиум Метал Автомобил Суета Ознака Декоративни Плочи за Мажи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MSGUIDE Сончоглед Флорални Персоналните Пред Табличка Маска,Новина Алуминиум Метал Автомобил Суета Ознака Декоративни Плочи за Мажи

★Персоналните : MSGUIDE смешно печати шема, додава личност во вашиот автомобил ★Димензии : 12 x 6" инчи (НИ ста

DEN 359.76
MyKrazyTees Qiai Око Печ намалува Видот Замор, се осветлува Темните Кругови, Око Торби, фини Линии, Око маска навлажнувачки и навлажнувачки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MyKrazyTees Qiai Око Печ намалува Видот Замор, се осветлува Темните Кругови, Око Торби, фини Линии, Око маска навлажнувачки и навлажнувачки

Qiai око печ намалува видот замор, се осветлува темните кругови, око торби, фини линии, око маска навлажнув

DEN 167.76
Американското Знаме Табличка Рамки Декоративни Заградата Носителот Суета Автомобил Предната Маска Авто Автомобил Ознака Алуминиум
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Американското Знаме Табличка Рамки Декоративни Заградата Носителот Суета Автомобил Предната Маска Авто Автомобил Ознака Алуминиум

Со ноќта на Вештерките, Божиќ, Нова Година доаѓа наскоро, не двоумете се, само да ги однесе дома или да ја

DEN 479.76
Перат Обновливи со 2 Филтри и Прилагодливи Еластична Трака за Унисекс Возрасни Отворено Лицето Маска Дизајнер Маска
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Перат Обновливи со 2 Филтри и Прилагодливи Еластична Трака за Унисекс Возрасни Отворено Лицето Маска Дизајнер Маска

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Крпа,Полиестер.Увезени.Прилагодливи �

DEN 335.76