• Обновено
Godrej Професионални Мед Влага Маска (за Сува & Оштетена Коса), 100g

Godrej Професионални Мед Влага Маска (за Сува & Оштетена Коса), 100g

Buyers rating:
DEN 383.52

Залиха

Содржи : 1 единица на Godrej Професионални Мед Влага Маска (100g) Збогатени со МЕД – помага апсорбираат и задржуваат влагата, НЕГУВАЊЕ МАСЛА - збогатува косата со Витамини и Анти-oxidants Обезбедува интензивна хидратација за сува, оштетена коса Боја безбедно маска Специјално создадени за Индискиот косата исто Така достапен и на 3 други варијанти : Авокадо Јадев, Quinoa Мазна и Keratin Богат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Macpaul Само Еден Злато Кокос Маска (700 g)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Macpaul Само Еден Злато Кокос Маска (700 g)

За Нега На Коса.Употреба : Професионални / Home care Опис : Само Едно Злато Кокос Маска на Macpaul е нов концепт в

DEN 792.00
Wella Invigo Збогати Маска 150ml
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Wella Invigo Збогати Маска 150ml

За нега на коса & стил Убавина : маска за коса.Тежина : 150 milliliters.Маска за коса Унисекс 150 milliliters.Wella Invigo Због

DEN 336.00
Маска за коса од 5 Секунди за да се Врати Мека Длабоко клима уред Магичен Коса Третман Маска за Сува Оштетени Кадрава Коса
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Маска за коса од 5 Секунди за да се Врати Мека Длабоко клима уред Магичен Коса Третман Маска за Сува Оштетени Кадрава Коса

5 Секунди Поправки Оштетување на Косата : Напредни Коса Поправка Систем и Специјално Формулиран за да се

DEN 119.76
KAPETIL БОЈА МАСКА 200 ml
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KAPETIL БОЈА МАСКА 200 ml

ТРОЕН ЕФЕКТ на боја refresh маска : оживува боја за 5 шампони, длабоко ја храни и веднаш ја осветлува косата.Т

DEN 528.00
Хидратантен Argan Масло На Косата Третман , Професионални Коса Длабоко Негување На Косата Балсам, 5 Секунди Поправки Оштетат Косата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Хидратантен Argan Масло На Косата Третман , Професионални Коса Длабоко Негување На Косата Балсам, 5 Секунди Поправки Оштетат Косата

【ПОГОДЕН ТИП на КОСА】Сува и чувствителна косата треба да се користат хидратантна нега на коса произво�

DEN 273.36
THANN Косата Маска со Органски Argan Масло, Органско Масло од Кокос, Платина Colloid Shiso Екстракт и Пченица, Протеин - 100 гр.
 • Обновено
Ценетост на стоката:

THANN Косата Маска со Органски Argan Масло, Органско Масло од Кокос, Платина Colloid Shiso Екстракт и Пченица, Протеин - 100 гр.

Dermatologically тестирани, Без вештачки бои, Paraben слободни, Минерални масла слободни.Поправки и ја зајакнува ко

DEN 2742.72
Длабинско Кондиционирање за Сува Оштетен-Keratin За Коса Витамин Хидратантен Masque - Неспокојот Помек Коса, Зајакнување на & Restore
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Длабинско Кондиционирање за Сува Оштетен-Keratin За Коса Витамин Хидратантен Masque - Неспокојот Помек Коса, Зајакнување на & Restore

Професионална салон производ сега се достапни.Ќе се чувствувате и да изгледате како да само да излегол �

DEN 359.76
Aquasilice Органски Косата Маска Ананас 200ml
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aquasilice Органски Косата Маска Ананас 200ml

Aquasilice Органски Косата Маска Ананас 200ml е маска направена со состојки од органско потекло, Ананас мирис, �

DEN 2518.80
Мајка & Светот Црвен Кромид Маска за Коса - Со Redensyl И Природни DHT Блокатори, За Силни, Дебели, Хранети И Frizz Слободни Коса
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мајка & Светот Црвен Кромид Маска за Коса - Со Redensyl И Природни DHT Блокатори, За Силни, Дебели, Хранети И Frizz Слободни Коса

Тоа ви помага брзо коса фоликул repair & промовира раст на косата при тоа кожата далеку коса производ остат�

DEN 453.60
YoJiSa Длабоко Хидратантен Третман на Косата со Маска за Сува Оштетена Коса Professtional Косата Балсам Поправка на Коса Хранлива
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YoJiSa Длабоко Хидратантен Третман на Косата со Маска за Сува Оштетена Коса Professtional Косата Балсам Поправка на Коса Хранлива

Брзо ConvinientНема потреба да се оди на салон за коса поправи!Оваа природни состојки маска за коса бара само

DEN 310.80
Naissant Професионални Косата Третман Маска. Боја на Депонирање, Боја Intensifier и Тонот Исправување на Моменти. Без Сол, Paraben
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Naissant Професионални Косата Третман Маска. Боја на Депонирање, Боја Intensifier и Тонот Исправување на Моменти. Без Сол, Paraben

Маската ќе интензивирање на бојата на вашата обоена коса, тоа коригира и депозити боја во рефлексии, кои

DEN 455.04
Косата Третман Крем, Поправка Bifurcation Зголемена Цврстина за Нега на Коса Филм Повеќе Сјајна за придавам Влогови Долга Коса за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Косата Третман Крем, Поправка Bifurcation Зголемена Цврстина за Нега на Коса Филм Повеќе Сјајна за придавам Влогови Долга Коса за

[Влогови Коса] Омекне и придавам влогови на вашата коса без да се прави тоа потешки.Можете да добиете на �

DEN 350.16
Поставете A77 Panpuri Скалпот Detox Појаснување на Косата Балсам Panpuri Интензивна Око Третман на курирската служба DHL EXPRESS
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Поставете A77 Panpuri Скалпот Detox Појаснување на Косата Балсам Panpuri Интензивна Око Третман на курирската служба DHL EXPRESS

✉ Panpuri Интензивна Око Третман.Лекување на вашата кожа да интензивна, лесни хидратација дека soaks без чувс

DEN 3859.20
Себастијан Професионални Темно Масло, Шампон, клима уред, Маски и Третмани, Исполнет со Маслото од Јојоба & Argan Масло
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Себастијан Професионални Темно Масло, Шампон, клима уред, Маски и Третмани, Исполнет со Маслото од Јојоба & Argan Масло

Исполнет со специјална мешавина на масла.Темно Масло Лесни Маска ја храни косата, додека одржување на к�

DEN 2131.20