• Обновено
Souple Liss Б-tox Органски Liss 1kg

Souple Liss Б-tox Органски Liss 1kg

Buyers rating:
DEN 2230.32

Залиха

О Souple Liss Органски Liss Б-Tox, й рико em colágeno e livre de formaldeído, proporciona на reposição da massa capilar, uma poderosa reestruturação capilar duradoura e eficaz, proporcionando ао cabelo на reconstrução де sua fibra, gerando cabelos mais bonitos, saudáveis e cheios де vida.Dica де aplicação Depois де lavar о cabelo, faça о teste де bloqueio.Aplique о Souple Liss Органски Liss Б-Tox, deixe agir por 20 40 minutos, де acordo com a saúde dos cabelos feitos не teste.Após о темпо де pausa, се пензионира о excesso не produto com água em abundância, seque e користете о alisador де cabelo nas mechas finas де 15 20 vezes.Resultado Cabelos mais bonitos, saudáveis e cheios де vida.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Aquasilice Органски Косата Маска Ананас 200ml
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aquasilice Органски Косата Маска Ананас 200ml

Aquasilice Органски Косата Маска Ананас 200ml е маска направена со состојки од органско потекло, Ананас мирис, �

DEN 2518.80
Macpaul Само Еден Злато Кокос Маска (700 g)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Macpaul Само Еден Злато Кокос Маска (700 g)

За Нега На Коса.Употреба : Професионални / Home care Опис : Само Едно Злато Кокос Маска на Macpaul е нов концепт в

DEN 792.00
Магијата на Косата Терапија Repolizador Бум Capilar за Коса, маска за поправка со хранливи материи за оштетат косата предизвикано
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Магијата на Косата Терапија Repolizador Бум Capilar за Коса, маска за поправка со хранливи материи за оштетат косата предизвикано

Идеален став reparar cabellos maltratados por tintes, planchas y secadores.Regenera ла fibra capilar.Cabello един más movilidad, brillante y resistente.Sella cada cabello i

DEN 887.28
КЕЈ ПРО Боја Маска 300ml чоколадо
 • Обновено
Ценетост на стоката:

КЕЈ ПРО Боја Маска 300ml чоколадо

КЕЈ ПРО Боја Маска боја маски.Нежен крем маски за да се врати боја на косата.Мултифункционален состав к�

DEN 1222.80
Хидратантен Argan Масло На Косата Третман , Професионални Коса Длабоко Негување На Косата Балсам, 5 Секунди Поправки Оштетат Косата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Хидратантен Argan Масло На Косата Третман , Професионални Коса Длабоко Негување На Косата Балсам, 5 Секунди Поправки Оштетат Косата

【ПОГОДЕН ТИП на КОСА】Сува и чувствителна косата треба да се користат хидратантна нега на коса произво�

DEN 273.36
Kleral Huile d 'Argan Маска 200 ml – Kleral Систем
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Kleral Huile d 'Argan Маска 200 ml – Kleral Систем

Huile d Argan Маска, формулата на овој производ е единствен и богата, и да се осигура брзо се апсорбира без нап�

DEN 886.80
Prohall Козметички Бразилецот Хидратантна Маска за Коса - Интензивна Хидратација на Косата Третман Маски за Боја Третирани Сува Оштетена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Prohall Козметички Бразилецот Хидратантна Маска за Коса - Интензивна Хидратација на Косата Третман Маски за Боја Третирани Сува Оштетена

Најдобрите бразилски коса поправка маска : Подмладување вашиот скршен обврзници, и непријатни сплит за�

DEN 1200.00
Naissant Професионални Косата Третман Маска. Боја на Депонирање, Боја Intensifier и Тонот Исправување на Моменти. Без Сол, Paraben
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Naissant Професионални Косата Третман Маска. Боја на Депонирање, Боја Intensifier и Тонот Исправување на Моменти. Без Сол, Paraben

Маската ќе интензивирање на бојата на вашата обоена коса, тоа коригира и депозити боја во рефлексии, кои

DEN 455.04
YoJiSa Длабоко Хидратантен Третман на Косата со Маска за Сува Оштетена Коса Professtional Косата Балсам Поправка на Коса Хранлива
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YoJiSa Длабоко Хидратантен Третман на Косата со Маска за Сува Оштетена Коса Professtional Косата Балсам Поправка на Коса Хранлива

Брзо ConvinientНема потреба да се оди на салон за коса поправи!Оваа природни состојки маска за коса бара само

DEN 310.80
Joico Шарени Сјај Надвор Анти-Исчезнат Серум, Се Зачува Боја На Косата, Зголемување Vibrancy И Обезбеди Мекост, За Боја-Третирана
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Joico Шарени Сјај Надвор Анти-Исчезнат Серум, Се Зачува Боја На Косата, Зголемување Vibrancy И Обезбеди Мекост, За Боја-Третирана

Помага во спречување на haircolor од исчезнува offтон кога се изложени на УВ или сончева светлина.Го намалува

DEN 979.20
Длабинско Кондиционирање за Сува Оштетен-Keratin За Коса Витамин Хидратантен Masque - Неспокојот Помек Коса, Зајакнување на & Restore
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Длабинско Кондиционирање за Сува Оштетен-Keratin За Коса Витамин Хидратантен Masque - Неспокојот Помек Коса, Зајакнување на & Restore

Професионална салон производ сега се достапни.Ќе се чувствувате и да изгледате како да само да излегол �

DEN 359.76
Caopixxzful 2021 Божиќ за Еднократна употреба Face_Mask за Возрасните, Жените и Мажите 3Ply Muti-Отпечатоци Устата/Покривање Дише
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Caopixxzful 2021 Божиќ за Еднократна употреба Face_Mask за Возрасните, Жените и Мажите 3Ply Muti-Отпечатоци Устата/Покривање Дише

★★★★★ Добредојдовте во Мојот Новина Face_Masks Продавница ★★★★★☞Ние ќе се обезбеди најдобар и искрена

DEN 359.28
PURESTONE Косата Маска Со Argan Масло За Сува Оштетена Коса Keratin И Кокосово Масло Исполнет Косата Третман Навлажнувачки Анти Frizz
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PURESTONE Косата Маска Со Argan Масло За Сува Оштетена Коса Keratin И Кокосово Масло Исполнет Косата Третман Навлажнувачки Анти Frizz

БЕСПЛАТНИ ЧЕШЕЛ ВКЛУЧЕНИ : Каже Без да се Исуши Русокоса, Кадрави, Боја Третирани, Директно Влакната.БЕЗ�

DEN 719.76
Каролина Келер Коса Perfector - Интензивна Протеини Поправка на Косата Третман за Оштетена Коса Обврзници, Сува Совети, и Подели
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Каролина Келер Коса Perfector - Интензивна Протеини Поправка на Косата Третман за Оштетена Коса Обврзници, Сува Совети, и Подели

????СЈАЈ СО ДОВЕРБА Со здрава коса, вашата самодоверба ќе биде преку покривот!Нашата коса поправка perfector �

DEN 479.76