• Обновено
iECO Cryosphere Ладно Масажа Roller Ball - Топка за Масажа Ладно & Топлина Олеснување, Myofascial Ослободување, Предизвика Точка Терапија, Мускулни Јазли - Длабоко Ткиво Мраз Massager

iECO Cryosphere Ладно Масажа Roller Ball - Топка за Масажа Ладно & Топлина Олеснување, Myofascial Ослободување, Предизвика Точка

Buyers rating:
DEN 623.76

Залиха

Корисно за пред-и пост-тренинг за обновување.Лесни, преносливи и лесно да се донесе заедно на секое патување.Заменете ги во држачот, и вие сте подготвени за олеснување.i ECO утврдени да се создаде најмногу издржливи, најдолго-трајни ладно масажа ролери решавање на проблемите на мраз чаши, лакрос топки и пена ролки.Предупредување : не се загрее топката со пламен или директна топлина.Разноврсна & Мулти-функционални : ладно масажа roller ball обезбедува сите бенефиции на традиционалните само Myofacial Ослободување (пена тркалање) во комбинација со Cryotherapy (Хокеј на Масажа).Неговиот' уникатна комбинација на само myofascial ослободување и cryotherapy овозможува на телото да закрепне побрзо и да го намали потенцијалот за повреда. 2 часа)Уживаат 6 часа на ладно олеснување се должи на долгорочните ефекти на ладење гел во рамките на челик ball Warning : не користете замрзнати ролери директно на влажна кожа.Мраз Терапија.Ослободи не ' рѓосувачки челик топката со извртување на врвот прстен и повлекување up Place топката во топла вода за 5-10 minutes Replace во држачот и вие сте подготвени за relief Warning : не топлина топката со пламен или директна топлина.Уживајте во 6 часа на ладно олеснување се должи на долгорочните ефекти на ладење гел во челична топка.Зголемената температура промена гел и зголемување на челик топката дебелина прави масажа топката одржување на студ подолго и многу повеќе effective Thread дизајн за завртка/unscrew лесно, блиску tightly The поддршка точка на дното која се користи најнова технологија го прави топката ја ротирате повеќе проблеми отколку пред тоа.Ослободи не ' рѓосувачки челик топката со извртување на врвот прстен и влечење до.Зголемената температура промена гел и зголемување на челик топката дебелина прави масажа топката одржување на студ подолго и многу повеќе ефикасни.Топлина Терапија.Овие две форми помогне да се намали воспалението, myofascial ослободување, помош во пост-тренинг за обновување и им овозможи на одреден третман, за области кои имаат потреба.Совршен за употреба додека седи на секој стол, лежи во кревет, на подот, или на јога мат.3-Во-1 Дизајн Масажа Топка : ги Комбинира придобивките од Мраз и Масажа во еден единствен производ.Ослободи не ' рѓосувачки челик топката со извртување на врвот прстен и влечење до.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

MyoStorm Греење Vibrating Масажа Топката Ролери за Длабоко во Мускулното Ткиво Обновување Терапија и Болка w/Топлина + 4 Брзина на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MyoStorm Греење Vibrating Масажа Топката Ролери за Длабоко во Мускулното Ткиво Обновување Терапија и Болка w/Топлина + 4 Брзина на

НОВА ПОДОБРЕНА МЕТЕОР 2.1 w / ПОДОБРЕНИ КАРАКТЕРИСТИКИКАКО што се ГЛЕДА НА АЈКУЛА РЕЗЕРВОАРОТ4 инчен дија

DEN 1329.60
Џет Природни Забележан од јаспис скапоцен камен Јајце 45 - 50 mm Рака Врежан Кристал Олтарот Исцелување Благочестив Фокус Духовна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Џет Природни Забележан од јаспис скапоцен камен Јајце 45 - 50 mm Рака Врежан Кристал Олтарот Исцелување Благочестив Фокус Духовна

СТОЈАТ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.Џет Природни Забележан од јаспис скапоцен камен Јајце 45 50 mm Долга, Сепак Исцелува�

DEN 479.76
Feill Масажа Топката,Ролери Заострен Масажа Лакрос Топки за Plantar Fasciitis Назад Рамо Болка Нога Мускулите, Кикирики &Заострен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Feill Масажа Топката,Ролери Заострен Масажа Лакрос Топки за Plantar Fasciitis Назад Рамо Болка Нога Мускулите, Кикирики &Заострен

Практична Обука алатка за вашите секојдневни физички вежби.Пакетот Вклучува : 3 x Масажа Топката.74" Заост

DEN 287.76
HHFF физикална Терапија Абдоминална Тренингот Топката Стол Обука Birthing Топката со Брз Пумпа за Соодветност со Воздушна Пумпа,црвено-105cm
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HHFF физикална Терапија Абдоминална Тренингот Топката Стол Обука Birthing Топката со Брз Пумпа за Соодветност со Воздушна Пумпа,црвено-105cm

33 lbs (600g) / 1.Покрај тоа, биланс на топката е усвоен од високо квалитетен материјал, кој обезбедува лизгао�

DEN 439.20
EXCEART Дрво Стари лица Здравствена Заштита Топката Хексагонални Рака Massager Рака Топката Здравјето на Топка за Вежбање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EXCEART Дрво Стари лица Здравствена Заштита Топката Хексагонални Рака Massager Рака Топката Здравјето на Топка за Вежбање

Ова е масажа алатка која можете да ја користите на вашиот раце.Направи да се чувствувате опуштено.Здрав�

DEN 184.56
SUVIUS од Кикирики Електрични Vibrating Батерија Пена Ролери - 4 Интензитет Нивоа за Фирма Батерија-Напојува Длабоко Ткиво Обновување,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SUVIUS од Кикирики Електрични Vibrating Батерија Пена Ролери - 4 Интензитет Нивоа за Фирма Батерија-Напојува Длабоко Ткиво Обновување,

ПРИЛАГОДУВАЊЕ : Изберете од три нивоа на вибрации или бран на моделот.ПОБЕДИ БОЛКА : идеален батерија ро�

DEN 1439.76
F Fityle Заострен Масажа Топка Рака, Нога Телото, Болка и Стрес Massager Олеснување Активира Точка Спорт Играчка, 9cm Дијаметар -
 • Обновено
Ценетост на стоката:

F Fityle Заострен Масажа Топка Рака, Нога Телото, Болка и Стрес Massager Олеснување Активира Точка Спорт Играчка, 9cm Дијаметар -

* Екопријателски ПВЦ : ПВЦ материјал, удобно рака чувство, длабока масажа Издржлив : Шупливи и свитливи д�

DEN 215.76
Цреша Бомба Масажа Топка - Топлина Безбедно Активира Точка Ослободување Ролери за физикална Терапија, Грбот, Вратот, Psoas, Хип и
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Цреша Бомба Масажа Топка - Топлина Безбедно Активира Точка Ослободување Ролери за физикална Терапија, Грбот, Вратот, Psoas, Хип и

Тие не омекне под притисок.Тоа е погодно да се носат заедно на секое патување за onthego масажа на дофат на в

DEN 310.80
Топ Чи Покер Baoding Топки со Бамбус Застане. Chiming Кинески Здравствени Топки за Рака Терапија, Вежба, и Стрес Олеснување (Средно
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Топ Чи Покер Baoding Топки со Бамбус Застане. Chiming Кинески Здравствени Топки за Рака Терапија, Вежба, и Стрес Олеснување (Средно

Убава baoding топки направени со рака користејќи cloisonne уметност.Традиционалните chiming стрестопки.Доаѓа во с�

DEN 300.00
Yoni Јајца за Жените, Undrilled Jade Јајца Повеќе Побезбедна и Поздрава, 3pcs Повеќе Големини Масажа Исцелување Камен, Природен се
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Yoni Јајца за Жените, Undrilled Jade Јајца Повеќе Побезбедна и Поздрава, 3pcs Повеќе Големини Масажа Исцелување Камен, Природен се

Материјал : 100% Природни Зголеми Кварц.Пакет Се Вклучени : 3 Еез*Yoni Јајца Со Јаже (Голема / Средна / Мала).Обј

DEN 839.76
5pcs Заострен Сензорни Прст Акупресурата Масажа Прстени Молчи Стрес Редуктор и Massager за Деца, Тинејџери и Возрасни (5 Светли Бои)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

5pcs Заострен Сензорни Прст Акупресурата Масажа Прстени Молчи Стрес Редуктор и Massager за Деца, Тинејџери и Возрасни (5 Светли Бои)

Тивко fidget играчки да го промовира чувство на смиреност, намалување на стрес, анксиозност и зголемување �

DEN 131.76