• Обновено
Колумбија Мажите PFG Комунални Графички Качулка

Колумбија Мажите PFG Комунални Графички Качулка

Buyers rating:
DEN 647.52

Залиха

80% Памук, 20% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.НАПРАВЕНИ ЗА РИБИТЕ : се Стави на вашата страст за риболов на екранот во овој удобен риба-тематските гроздобер графички качулка — располагање со толку многу дизајни, можеби ќе треба неколку екстра.PULLOVER ТОПЛИНА : храбар pullover со топла drawcord прилагодливи хауба и удобно пред еден кенгур стил џеб, совршен за да се задржи двете раце топли заедно.ЗДРАВ ПАМУК се ВКЛОПУВААТ : Создадена од мека и издржливи памук се вклопуваат и да го намали за еден класичен качулка одговара, тоа вклучува и удобно ракави и полите да се одржи форма.РАЗНОВРСНА ГЛАВЕН : На сите околу класичен, тоа е разноврсна доволно за лесно да ги дели со други облека за да додадете стил и пријатна топлина внатре или надвор.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Колумбија е внимание на детали е она што ги поставува нашата облека за разлика од другите.Ние ги користиме само највисок квалитет на материјали, стручна изработка, и трајни крои.Ова е долготраен облека ќе уживате за сезони за да се дојде.На риболовецот-инспириран качулка која е изградена за да бидете удобно и пријатно на копно или вода. Класичен качулка украсена со гроздобер PFG стил и класичен кенгур-стил џеб за рацете, кои по својата природа го прави сé што е само малку потопло.Памук мешавина ткаенина обезбедува балансиран се чувствуваат при обезбедување траен и удобно комплетна опсег на движење.Колумбија ја нуди оваа pullover во повеќе бои и големини.Редовно Се Вклопуваат.За да се обезбеди големина можете да изберете е во право, да ги користат нашите големината на табелата и следниве мерење инструкции : За ракави, со почеток во центарот задната страна на вратот и да се измери преку рамо и надолу за да ракавот.Ако излезе со делумна број, тркалезни до следното дури и бројот.За градите, мерка во потполност дел на градите, под мишките и во текот на плешките, одржување на лента мерка фирма и ниво.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

БОА Mens Печатени Работи Singlet (2600P)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

БОА Mens Печатени Работи Singlet (2600P)

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Произведено во САД.Произведено во САД

DEN 768.00