• Обновено
Мачка 8 Етернет Кабел 150 фт, 26AWG Тешки Голема Брзина RJ45 Печ Мозок, Cat8 LAN Злато Позлатен 40Gbps 2000Mhz Мрежа, Затворен, Отворено & Водоотпорна S/FTP УВ Отпорни за Рутер/Модем/Игр?

Мачка 8 Етернет Кабел 150 фт, 26AWG Тешки Голема Брзина RJ45 Печ Мозок, Cat8 LAN Злато Позлатен 40Gbps 2000Mhz Мрежа, Затворен, Отворено

Buyers rating:
DEN 1607.76

Залиха

Jadaol Мачка 8 кабли постигнување на повисоки перформанси од cat7, cat6a, или cat6 традиционалните cat5e, cat5, поддршка пропусен опсег до 2000 MHz и да се забрза за да 40 Gbps, се зголеми вашето онлајн игри искуство.Jadaol УЛТРА-БРЗ 40 GIGABIT/SEC ЗАШТИТЕНИТЕ ETHERNET CAT8 ПЕЧ CABLEEvery второ, дури и милисекунда, брои во гејминг светот и квалитетот Етернет кабел ви помага да остане еден чекор понапред од конкуренцијата.Единствена рамна кабел облик овозможува почист и побезбеден инсталација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Станот Мачка 7 Етернет Кабел 15 фт, Larxavn Најлон Плетенка Заштитените Трајни Рамен Интернет LAN Компјутер Печ Кабелот Висока Брзина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Станот Мачка 7 Етернет Кабел 15 фт, Larxavn Најлон Плетенка Заштитените Трајни Рамен Интернет LAN Компјутер Печ Кабелот Висока Брзина

Висока Брзина : 10 Gbps голема брзина етернет кабел cat7 поддржува пропусен опсег до 600 MHz и да пренесува подат

DEN 191.76
Cat8 Етернет Кабел, Отворено&Затворен, Тешки Голема Брзина Cat8 LAN Мрежата Кабел 40Gbps, 2000Mhz Обложено со Злато, RJ45 Приклучок,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Cat8 Етернет Кабел, Отворено&Затворен, Тешки Голема Брзина Cat8 LAN Мрежата Кабел 40Gbps, 2000Mhz Обложено со Злато, RJ45 Приклучок,

Gigabit CAT8 мрежен кабел, користење на еколошки материјали и напредна технологија, е побрзо, пофини, постаби�

DEN 355.20
UGREEN Мачка 7 Gigabit Ethernet Кабел со Голема Брзина на Интернет Кабел Плетенка Рамен RJ45 Мрежа Кабелот Заштитените Затворен Тешки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

UGREEN Мачка 7 Gigabit Ethernet Кабел со Голема Брзина на Интернет Кабел Плетенка Рамен RJ45 Мрежа Кабелот Заштитените Затворен Тешки

Тест докажува дека оваа интернет кабел може да биде свиткана најмалку 10000 пати без да се скршени, што се �

DEN 1687.20
CHLIANKJ Мачка 7 Етернет Кабел, Рамни Cat7 RJ45 LAN-Кабел со Голема Брзина на Интернет Мрежата Печ Кабелот 10Gbps за Рутер, Модем,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CHLIANKJ Мачка 7 Етернет Кабел, Рамни Cat7 RJ45 LAN-Кабел со Голема Брзина на Интернет Мрежата Печ Кабелот 10Gbps за Рутер, Модем,

Тој е компатибилен за КОМПЈУТЕР, лаптоп, компјутер сервер, печатач, рутер, модем, вмрежување switch boxe, network m

DEN 167.76
TBMax Мачка 6 Етернет Кабел 25 фт, Висока Брзина на Рамен Компјутер на LAN Жица со RJ45 Конектори, Мрежа Печ Кабелот за PS4, КОМПЈУТЕР,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TBMax Мачка 6 Етернет Кабел 25 фт, Висока Брзина на Рамен Компјутер на LAN Жица со RJ45 Конектори, Мрежа Печ Кабелот за PS4, КОМПЈУТЕР,

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ МАЧКА 6 ЕТЕРНЕТ КАБЕЛДо 250 MHz интерконекција и пренос на податоци.Изградени со 100% гол�

DEN 239.76
Мачка 8 Етернет Кабел 20 Ft,Висока Брзина на Рамен Интернет Мрежа LAN Кабел,Побрзо Од Cat7/Cat6/Cat5 Мрежа,Трајни Печ Кабелот Обложено
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Мачка 8 Етернет Кабел 20 Ft,Висока Брзина на Рамен Интернет Мрежа LAN Кабел,Побрзо Од Cat7/Cat6/Cat5 Мрежа,Трајни Печ Кабелот Обложено

40 Gbps Хипер Брзина : Cat8 Етернет Кабел овозможува до 2000 MHz, што се користи за 25 BASEТ и податоци брзина и до 40 Gig

DEN 1720.80
FDBRO Мачка 8 Етернет Кабел, 40Gbps & 2000Mhz, Двојно-Заштитени Анти-Мешање Задебелена 8мм Кабел, позлатени Анти-Оксидација Приклучокот,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FDBRO Мачка 8 Етернет Кабел, 40Gbps & 2000Mhz, Двојно-Заштитени Анти-Мешање Задебелена 8мм Кабел, позлатени Анти-Оксидација Приклучокот,

Висока Брзина 40 Gbps Етернет Кабел : Мачка 8 етернет кабел поддржува 40 Gbps пренос стапка и 2000 Mhz пропусен опс�

DEN 301.44
Jeavdarn Мачка 8 Рамен Етернет Кабел 6ft, Висока Брзина на Gigabit Заштитените LAN Мрежата Кабел 40Gbps 2000Mhz, Водоотпорна Интернет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Jeavdarn Мачка 8 Рамен Етернет Кабел 6ft, Висока Брзина на Gigabit Заштитените LAN Мрежата Кабел 40Gbps 2000Mhz, Водоотпорна Интернет

Назад компатибилен со Кат 7, Кат 6a, Мачка 6, Cat5, Cat5e стара верзија Ethernet кабли.Побрзо Игри Искуство.Не грижет

DEN 143.76
2 Метри CAT7 10 Gigabit Ethernet Ултра Рамен Patch Кабел Обложено со Злато & Заштитените RJ45 Конектори и Најлон Плетенка Јакна за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2 Метри CAT7 10 Gigabit Ethernet Ултра Рамен Patch Кабел Обложено со Злато & Заштитените RJ45 Конектори и Најлон Плетенка Јакна за

JeirdМачка 7 Lan Кабел за поддршка на пропусен опсег до 600 MHz & пренесува податоци со брзина до 10 Gbps ,поврзете с

DEN 167.76