• Обновено
Мачка 8 Етернет Кабел 150 фт, 26AWG Тешки Голема Брзина RJ45 Печ Мозок, Cat8 LAN Злато Позлатен 40Gbps 2000Mhz Мрежа, Затворен, Отворено & Водоотпорна S/FTP УВ Отпорни за Рутер/Модем/Игр?

Мачка 8 Етернет Кабел 150 фт, 26AWG Тешки Голема Брзина RJ45 Печ Мозок, Cat8 LAN Злато Позлатен 40Gbps 2000Mhz Мрежа, Затворен, Отворено

Buyers rating:
DEN 1607.76

Залиха

Jadaol Мачка 8 кабли постигнување на повисоки перформанси од cat7, cat6a, или cat6 традиционалните cat5e, cat5, поддршка пропусен опсег до 2000 MHz и да се забрза за да 40 Gbps, се зголеми вашето онлајн игри искуство.Jadaol УЛТРА-БРЗ 40 GIGABIT/SEC ЗАШТИТЕНИТЕ ETHERNET CAT8 ПЕЧ CABLEEvery второ, дури и милисекунда, брои во гејминг светот и квалитетот Етернет кабел ви помага да остане еден чекор понапред од конкуренцијата.Единствена рамна кабел облик овозможува почист и побезбеден инсталација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

FDBRO Мачка 8 Етернет Кабел, 40Gbps & 2000Mhz, Двојно-Заштитени Анти-Мешање Задебелена 8мм Кабел, позлатени Анти-Оксидација Приклучокот,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FDBRO Мачка 8 Етернет Кабел, 40Gbps & 2000Mhz, Двојно-Заштитени Анти-Мешање Задебелена 8мм Кабел, позлатени Анти-Оксидација Приклучокот,

Висока Брзина 40 Gbps Етернет Кабел : Мачка 8 етернет кабел поддржува 40 Gbps пренос стапка и 2000 Mhz пропусен опс�

DEN 301.44
UGREEN Мачка 7 Gigabit Ethernet Кабел со Голема Брзина на Интернет Кабел Плетенка Рамен RJ45 Мрежа Кабелот Заштитените Затворен Тешки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

UGREEN Мачка 7 Gigabit Ethernet Кабел со Голема Брзина на Интернет Кабел Плетенка Рамен RJ45 Мрежа Кабелот Заштитените Затворен Тешки

Тест докажува дека оваа интернет кабел може да биде свиткана најмалку 10000 пати без да се скршени, што се �

DEN 1687.20
QVS 25-Нозе CAT7 Печ Мозок, Црн (CC716-25)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

QVS 25-Нозе CAT7 Печ Мозок, Црн (CC716-25)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 561.84
CHLIANKJ Мачка 7 Етернет Кабел, Рамни Cat7 RJ45 LAN-Кабел со Голема Брзина на Интернет Мрежата Печ Кабелот 10Gbps за Рутер, Модем,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CHLIANKJ Мачка 7 Етернет Кабел, Рамни Cat7 RJ45 LAN-Кабел со Голема Брзина на Интернет Мрежата Печ Кабелот 10Gbps за Рутер, Модем,

Тој е компатибилен за КОМПЈУТЕР, лаптоп, компјутер сервер, печатач, рутер, модем, вмрежување switch boxe, network m

DEN 167.76
Cat7 етернет Кабел со Клип,100ft висок Брзина rj45 LAN Кабелот Интернет Мрежата Печ Долга Жица 10Gbps Датум Компатибилен со cat6e
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Cat7 етернет Кабел со Клип,100ft висок Брзина rj45 LAN Кабелот Интернет Мрежата Печ Долга Жица 10Gbps Датум Компатибилен со cat6e

Метална школка,со кабел клипови .Нема потреба да се купуваат на друго место 【10 Gbps & 600 MHz】пренос стапка �

DEN 556.08
Cat8 Етернет Кабел 100ft,Интернет Затворен&Отворено LAN Кабел 26AWG Тешки Водоотпорен Вмрежување Печ Заштитените SFTP Трајни Злато
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Cat8 Етернет Кабел 100ft,Интернет Затворен&Отворено LAN Кабел 26AWG Тешки Водоотпорен Вмрежување Печ Заштитените SFTP Трајни Злато

【Брзо расте Со надградена ПВЦ, Cat8 е waterproofed И отворен и затворен услови се дозволи да го инсталирате, ист�

DEN 1031.52
Jeavdarn Мачка 8 Рамен Етернет Кабел 6ft, Висока Брзина на Gigabit Заштитените LAN Мрежата Кабел 40Gbps 2000Mhz, Водоотпорна Интернет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Jeavdarn Мачка 8 Рамен Етернет Кабел 6ft, Висока Брзина на Gigabit Заштитените LAN Мрежата Кабел 40Gbps 2000Mhz, Водоотпорна Интернет

Назад компатибилен со Кат 7, Кат 6a, Мачка 6, Cat5, Cat5e стара верзија Ethernet кабли.Побрзо Игри Искуство.Не грижет

DEN 143.76
Мачка 7 Етернет Кабел 30 фт, Висока Брзина на Интернет Мрежата Кабел Обложено со Злато, RJ45 Приклучок, Заштитени Рамно Парче Мозок
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Мачка 7 Етернет Кабел 30 фт, Висока Брзина на Интернет Мрежата Кабел Обложено со Злато, RJ45 Приклучок, Заштитени Рамно Парче Мозок

【Хипер Брзина Перформанси】Cat7 Етернет Кабел обезбедува совршена изведба на 600 MHz пропусен опсег и 10 Gbps г

DEN 215.76