• Обновено
Мачка 8 Етернет Кабел 150ft Заштитени, 26AWG Lastest 40Gbps 2000Mhz SFTP Печ Мозок, Тешки Голема Брзина Cat8 LAN Мрежа RJ45 Кабел во Ѕидниот, Отворено, Водоотпорна Оценет за Рутер, Модем, Иг?

Мачка 8 Етернет Кабел 150ft Заштитени, 26AWG Lastest 40Gbps 2000Mhz SFTP Печ Мозок, Тешки Голема Брзина Cat8 LAN Мрежа RJ45 Кабел

Buyers rating:
DEN 1583.76

Залиха

✅【Ултра Интернет брзина】Cat8 прецизност извртени SFTP етернет кабел, работи на фрекфенција од 2 GHz (2000 MHz), што овозможува повисок пропусен опсег и бара оклопна и се смета како нова опција за новите 25 GBASE-Т и 40 GBASE-Т мрежи. ✅【Универзална Компатибилност】Cat8 patch кабел е целосно наназад компатибилен со сите претходни(cat5, cat5e, cat6, cat6a и cat7) RJ45 каблирање и опрема.И Rj45 мрежата кабел е побрзо отколку cat5,cat5e,cat6 patch кабли, ќе имаат подобро искуство во користење на Dacrown мачка 8 брзо расте ethernet кабелот. ✅【Побрз Пренос на Податоци го Оценувате】 Dacrown УЛ Оценет Мачка 8 Кабелот е дизајниран за поддршка на 25 GBASE-Т и 40 GBASE-Т апликации, тоа е погоден за мало или средно претпријатие Lan мрежи, особено за центарот за податоци switch-to-сервер interconnections.Со Dacrown здрав висока брзина на мрежен кабел, вие не ќе го доживее задоцнување или запирање на преносот на податоци. ✅【Надгради Структура】Изградени со позлатени rj45 приклучок направи тоа континуирано и посигурни за сервери, ТВ, ТВ кутија, лаптоп, компјутер, печатач, мрежни прекинувач, рутери, АДСЛ, адаптери, центри,модеми, PS3, PS4, X-box, печ панели и други високи перформанси вмрежување апликации. ✅【Водоотпорна s, исто така, компатибилен со сите претходни(cat5 cat5e cat6 cat6a и cat7) RJ45 опрема.Управуваат и да Организираат вашиот дом или канцеларија мрежа со нашите високо оценет Cat8 кабли.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мачка 8 Етернет Кабел 150 фт, 26AWG Тешки Голема Брзина RJ45 Печ Мозок, Cat8 LAN Злато Позлатен 40Gbps 2000Mhz Мрежа, Затворен, Отворено
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мачка 8 Етернет Кабел 150 фт, 26AWG Тешки Голема Брзина RJ45 Печ Мозок, Cat8 LAN Злато Позлатен 40Gbps 2000Mhz Мрежа, Затворен, Отворено

Jadaol Мачка 8 кабли постигнување на повисоки перформанси од cat7, cat6a, или cat6 традиционалните cat5e, cat5, поддршк�

DEN 1607.76
TBMax Мачка 6 Етернет Кабел 25 фт, Висока Брзина на Рамен Компјутер на LAN Жица со RJ45 Конектори, Мрежа Печ Кабелот за PS4, КОМПЈУТЕР,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TBMax Мачка 6 Етернет Кабел 25 фт, Висока Брзина на Рамен Компјутер на LAN Жица со RJ45 Конектори, Мрежа Печ Кабелот за PS4, КОМПЈУТЕР,

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ МАЧКА 6 ЕТЕРНЕТ КАБЕЛДо 250 MHz интерконекција и пренос на податоци.Изградени со 100% гол�

DEN 239.76
Cat8 Етернет Кабел 100ft,Интернет Затворен&Отворено LAN Кабел 26AWG Тешки Водоотпорен Вмрежување Печ Заштитените SFTP Трајни Злато
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cat8 Етернет Кабел 100ft,Интернет Затворен&Отворено LAN Кабел 26AWG Тешки Водоотпорен Вмрежување Печ Заштитените SFTP Трајни Злато

【Брзо расте Со надградена ПВЦ, Cat8 е waterproofed И отворен и затворен услови се дозволи да го инсталирате, ист�

DEN 1031.52
Мачка 8 Етернет Кабел 20 Ft,Висока Брзина на Рамен Интернет Мрежа LAN Кабел,Побрзо Од Cat7/Cat6/Cat5 Мрежа,Трајни Печ Кабелот Обложено
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мачка 8 Етернет Кабел 20 Ft,Висока Брзина на Рамен Интернет Мрежа LAN Кабел,Побрзо Од Cat7/Cat6/Cat5 Мрежа,Трајни Печ Кабелот Обложено

40 Gbps Хипер Брзина : Cat8 Етернет Кабел овозможува до 2000 MHz, што се користи за 25 BASEТ и податоци брзина и до 40 Gig

DEN 1720.80
Jeavdarn Мачка 8 Рамен Етернет Кабел 6ft, Висока Брзина на Gigabit Заштитените LAN Мрежата Кабел 40Gbps 2000Mhz, Водоотпорна Интернет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Jeavdarn Мачка 8 Рамен Етернет Кабел 6ft, Висока Брзина на Gigabit Заштитените LAN Мрежата Кабел 40Gbps 2000Mhz, Водоотпорна Интернет

Назад компатибилен со Кат 7, Кат 6a, Мачка 6, Cat5, Cat5e стара верзија Ethernet кабли.Побрзо Игри Искуство.Не грижет

DEN 143.76
Станот Мачка 7 Етернет Кабел 15 фт, Larxavn Најлон Плетенка Заштитените Трајни Рамен Интернет LAN Компјутер Печ Кабелот Висока Брзина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Станот Мачка 7 Етернет Кабел 15 фт, Larxavn Најлон Плетенка Заштитените Трајни Рамен Интернет LAN Компјутер Печ Кабелот Висока Брзина

Висока Брзина : 10 Gbps голема брзина етернет кабел cat7 поддржува пропусен опсег до 600 MHz и да пренесува подат

DEN 191.76
UGREEN Мачка 7 Gigabit Ethernet Кабел со Голема Брзина на Интернет Кабел Плетенка Рамен RJ45 Мрежа Кабелот Заштитените Затворен Тешки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

UGREEN Мачка 7 Gigabit Ethernet Кабел со Голема Брзина на Интернет Кабел Плетенка Рамен RJ45 Мрежа Кабелот Заштитените Затворен Тешки

Тест докажува дека оваа интернет кабел може да биде свиткана најмалку 10000 пати без да се скршени, што се �

DEN 1687.20
Мачка 7 Етернет Кабел 30 фт, Висока Брзина на Интернет Мрежата Кабел Обложено со Злато, RJ45 Приклучок, Заштитени Рамно Парче Мозок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мачка 7 Етернет Кабел 30 фт, Висока Брзина на Интернет Мрежата Кабел Обложено со Злато, RJ45 Приклучок, Заштитени Рамно Парче Мозок

【Хипер Брзина Перформанси】Cat7 Етернет Кабел обезбедува совршена изведба на 600 MHz пропусен опсег и 10 Gbps г

DEN 215.76
Cat8 Етернет Кабел, Отворено&Затворен, Тешки Голема Брзина Cat8 LAN Мрежата Кабел 40Gbps, 2000Mhz Обложено со Злато, RJ45 Приклучок,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cat8 Етернет Кабел, Отворено&Затворен, Тешки Голема Брзина Cat8 LAN Мрежата Кабел 40Gbps, 2000Mhz Обложено со Злато, RJ45 Приклучок,

Gigabit CAT8 мрежен кабел, користење на еколошки материјали и напредна технологија, е побрзо, пофини, постаби�

DEN 355.20
Cat7 Етернет Кабел 150ft Станот Голема Брзина Заштитените (STP) Солидна Компјутерска Мрежа Кабелот со Snagless Rj45 Конектори Тенок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cat7 Етернет Кабел 150ft Станот Голема Брзина Заштитените (STP) Солидна Компјутерска Мрежа Кабелот со Snagless Rj45 Конектори Тенок

✔Високи Стандарди : кабелот е во согласност со ANSI / минлив исхемичен напад / ОВЖС 568B, 21, со до 10 Gbps податоц�

DEN 887.76
Cat7 етернет Кабел со Клип,100ft висок Брзина rj45 LAN Кабелот Интернет Мрежата Печ Долга Жица 10Gbps Датум Компатибилен со cat6e
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cat7 етернет Кабел со Клип,100ft висок Брзина rj45 LAN Кабелот Интернет Мрежата Печ Долга Жица 10Gbps Датум Компатибилен со cat6e

Метална школка,со кабел клипови .Нема потреба да се купуваат на друго место 【10 Gbps & 600 MHz】пренос стапка �

DEN 556.08
QVS 25-Нозе CAT7 Печ Мозок, Црн (CC716-25)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

QVS 25-Нозе CAT7 Печ Мозок, Црн (CC716-25)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 561.84
Мачка 7 Етернет Кабел 50ft, Најлон Плетенка Тешки Висока Брзина на Cat7 Кабел Заштитените Gigabit Рамен Cat7 RJ45 LAN Кабелски Интернет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мачка 7 Етернет Кабел 50ft, Најлон Плетенка Тешки Висока Брзина на Cat7 Кабел Заштитените Gigabit Рамен Cat7 RJ45 LAN Кабелски Интернет

10 Gbps Висока Брзина : етернет кабел cat7 поддржува пропусен опсег до 600 MHz и да пренесува податоци со брзина �

DEN 479.76