• Обновено
Ealona Мачка-6 Етернет Кабел 25 Ft Црно - Интернет Мрежата Кабел - Cat6 Долго Мрежен Кабел со Клипови/RJ45 Конектори за Модем, Рутер, PS4, Xbox, NAS,Побрзо Од Cat5e/Cat5-25 Метри, Црна

Ealona Мачка-6 Етернет Кабел 25 Ft Црно - Интернет Мрежата Кабел - Cat6 Долго Мрежен Кабел со Клипови/RJ45 Конектори за Модем, Рутер,

Buyers rating:
DEN 213.36

Залиха

【 Услуга】 сите кабли се продаваат имаат 1-година ограничена услуга.На RJ45 конектори кои се користат во овој кабел е целосно погоден за Категорија 6 и категорија 5 пристаништа и соодветната опрема.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Еверест Медиуми Решенија RJ45 Cat6 Помине Низ Конектори, Избрани Бои - Пакување од 50 | EZ за да Crimp Модуларен Приклучок за Цврста
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Еверест Медиуми Решенија RJ45 Cat6 Помине Низ Конектори, Избрани Бои - Пакување од 50 | EZ за да Crimp Модуларен Приклучок за Цврста

✅ Оптимални Перформанси – Unshielded јасно конектори за да се намали растојанието помеѓу жица пресврти и ко

DEN 334.80
Xiwai Ултра Тенок Cat6 Етернет Кабел RJ45 Десна Аглеста да Прави UTP Мрежен Кабел Печ Кабелот 90 степени Cat6a LAN за Лаптоп Рутер
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Xiwai Ултра Тенок Cat6 Етернет Кабел RJ45 Десна Аглеста да Прави UTP Мрежен Кабел Печ Кабелот 90 степени Cat6a LAN за Лаптоп Рутер

Ултра Тенок и Аглеста Дизајн,дизајн на ултра тенок и аглеста прави кабел биде многу лесен за употреба, м�

DEN 165.12
1000 Нога најголемиот Дел Cat6 Етернет Кабел, Plenum Номинална (CMP), Црна Етернет Кабел, AWG 23 4 Пар Солидна Голи Бакар, STP (Заштитените
  • Обновено
Ценетост на стоката:

1000 Нога најголемиот Дел Cat6 Етернет Кабел, Plenum Номинална (CMP), Црна Етернет Кабел, AWG 23 4 Пар Солидна Голи Бакар, STP (Заштитените

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ МРЕЖЕН КАБЕЛ : Cat6 кабел се користи во мрежата на апликации и е дизајниран специјално

DEN 311.76
Xiwai Ултра Тенок Cat6 Етернет Кабел RJ45 Надолу Аглеста да Прави UTP Мрежен Кабел Печ Кабелот 90 степени Cat6a LAN за Лаптоп Рутер
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Xiwai Ултра Тенок Cat6 Етернет Кабел RJ45 Надолу Аглеста да Прави UTP Мрежен Кабел Печ Кабелот 90 степени Cat6a LAN за Лаптоп Рутер

Ултра Тенок и Аглеста Дизајн,дизајн на ултра тенок и аглеста прави кабел биде многу лесен за употреба, м�

DEN 165.12