• Обновено
Црна Кутија C6-cm-SLD-BL CAT6 Вредност Линија Солидна најголемиот Дел Кабел PVC, 1000-ft. (304.8-м), Сино

Црна Кутија C6-cm-SLD-BL CAT6 Вредност Линија Солидна најголемиот Дел Кабел PVC, 1000-ft. (304.8-м), Сино

Buyers rating:
-46 % DEN 2400.00
DEN 4464.72

Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Поврзете линија на основните каблирање е изграден да индустриски стандарди.Овие кабли се тестирани за да ги исполнуваат или надминуваат CAT6 индустриски стандард на 250 MHz.Каблирање е ETL проверена на ANSI/минлив исхемичен напад-568-C2. Овие кабли се идеални за 1000 BASE-T, 100 BASE-TX, 10 BASE-T и други високо-брзина апликации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Етернет Кабел CAT6 Gigabit Network Кабел PVC 8‑Core Извртени Пар Мрежа Скокач Рамен Бакарна Жица Материјали 10Gbps 600Mhz(20 милиони)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Етернет Кабел CAT6 Gigabit Network Кабел PVC 8‑Core Извртени Пар Мрежа Скокач Рамен Бакарна Жица Материјали 10Gbps 600Mhz(20 милиони)

Користење на чист бакар 8‑core извртени пар, позлатени контакти имаат добар анти‑мешање перформанси.RJ45 м

DEN 1951.20
NTW Cat6 Етернет Кабел Заштитените 25 FT (2 Парчиња) Црна Позлатен RJ45 Приклучок за LAN Интернет Wire Кабел Кабелот за Модем Рутер
  • Обновено
Ценетост на стоката:

NTW Cat6 Етернет Кабел Заштитените 25 FT (2 Парчиња) Црна Позлатен RJ45 Приклучок за LAN Интернет Wire Кабел Кабелот за Модем Рутер

[ПРОФЕСИОНАЛНИ и КВАЛИТЕТНИ] Одличен Избор за Домашната Канцеларија.[ГОЛЕМА БРЗИНА КАБЕЛ] NTW cat6 заштитен

DEN 2097.60
Конектори Етернет Кабел за Продолжување Заштитените Cat6 LAN Кабел Extender Машки да RJ45 Женски Мрежа Печ Кабелот за Рутер Модем
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Конектори Етернет Кабел за Продолжување Заштитените Cat6 LAN Кабел Extender Машки да RJ45 Женски Мрежа Печ Кабелот за Рутер Модем

CN, Кабел должина : 10 M.Широк.На RJ45 продолжување кабел се поврзува со БИЛО LAN мрежа компоненти како што се К�

DEN 131.76
Ealona Мачка-6 Етернет Кабел 25 Ft Црно - Интернет Мрежата Кабел - Cat6 Долго Мрежен Кабел со Клипови/RJ45 Конектори за Модем, Рутер,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ealona Мачка-6 Етернет Кабел 25 Ft Црно - Интернет Мрежата Кабел - Cat6 Долго Мрежен Кабел со Клипови/RJ45 Конектори за Модем, Рутер,

【 Услуга】 сите кабли се продаваат имаат 1година ограничена услуга.На RJ45 конектори кои се користат во ов

DEN 213.36
Xiwai Ултра Тенок Cat6 Етернет Кабел RJ45 Десна Аглеста да Прави UTP Мрежен Кабел Печ Кабелот 90 степени Cat6a LAN за Лаптоп Рутер
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Xiwai Ултра Тенок Cat6 Етернет Кабел RJ45 Десна Аглеста да Прави UTP Мрежен Кабел Печ Кабелот 90 степени Cat6a LAN за Лаптоп Рутер

Ултра Тенок и Аглеста Дизајн,дизајн на ултра тенок и аглеста прави кабел биде многу лесен за употреба, м�

DEN 165.12