• Обновено
Мачка 6 Етернет Кабел 3 фт, Рамни Жица, (10 Парчиња) Црна, Cat6 Кабел, Тенка Ethernet Кабелот, Интернет Мрежата Patch Кабел

Мачка 6 Етернет Кабел 3 фт, Рамни Жица, (10 Парчиња) Црна, Cat6 Кабел, Тенка Ethernet Кабелот, Интернет Мрежата Patch Кабел

Buyers rating:
DEN 599.76

Залиха

Станот етернет кабел направена со 100% гола бакарна жица 24 AWG UTP и позлатени RJ45 конектори за поголема спроводливост, затегнувачка цврстина, ниска пречки и флексибилност.Cat6 рамен и флексибилен простор за заштеда на дизајн го прави овој ethernet кабелот стан лесно да се работи заедно тесни простори, рабови и ѕидови.Ултра тенок етернет кабел со брзината на трансфер до 10 Gbps, нашите високо пропусен опсег од 250 Mhz тенок мачка 6 кабелот обезбедува брз трансфер на податоци за сервер апликации, cloud складирање, видео разговор и стриминг.Maximm Cat6 тенок patch кабел е УЛ наведени и ANSI/минлив исхемичен напад-568-Ц 2 во согласност обезбедување на висок пропусен опсег и ниска crosstalk.Нашиот стан cat6 етернет кабел што е поддржан од страна на пријателски поддршка на корисниците и 1-годишна гаранција.Maximm Кабли Се обезбедуваат за да се обезбеди највисок квалитет на Производи и грижа за корисници за повеќе од една деценија.Трнлив Е Обезбедување на Високо Квалитетни Производи, како што се HDMI, Ethernet Кабли, Продолжување, Жици, Адаптери и Повеќе.Со Најдобра Грижа на Клиентите како и Највисок Квалитет на Производи за Кои Се Обезбедуваат за Да Трае.Не Двоумете Се И Купување На Нашите Кабли Денес!.Со најновите CAT6 Технологија ќе доживее Највисоката Брзина перформанси и стапки на пренос.Оваа CAT6 може поддршка до До 500 MHz/ 10 Gbps за Xbox, ps4, ps5, модем, компјутерски игри, и мрежен hub рутер.Ако сте во потрага за побрзо и повеќе стабилна врска, Maximms CAT6 Кабел е решение.На Maximm CAT6 Кабелот е Направена Со највисок квалитет на Бакар и Злато Позлатен материјал за да се обезбеди стабилност и долгогодишна употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Xiwai Ултра Тенок Cat6 Етернет Кабел RJ45 Надолу Аглеста да Прави UTP Мрежен Кабел Печ Кабелот 90 степени Cat6a LAN за Лаптоп Рутер
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Xiwai Ултра Тенок Cat6 Етернет Кабел RJ45 Надолу Аглеста да Прави UTP Мрежен Кабел Печ Кабелот 90 степени Cat6a LAN за Лаптоп Рутер

Ултра Тенок и Аглеста Дизајн,дизајн на ултра тенок и аглеста прави кабел биде многу лесен за употреба, м�

DEN 165.12
1000 Нога најголемиот Дел Cat6 Етернет Кабел, Plenum Номинална (CMP), Црна Етернет Кабел, AWG 23 4 Пар Солидна Голи Бакар, STP (Заштитените
  • Обновено
Ценетост на стоката:

1000 Нога најголемиот Дел Cat6 Етернет Кабел, Plenum Номинална (CMP), Црна Етернет Кабел, AWG 23 4 Пар Солидна Голи Бакар, STP (Заштитените

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ МРЕЖЕН КАБЕЛ : Cat6 кабел се користи во мрежата на апликации и е дизајниран специјално

DEN 311.76
Voltive Cat6 Столб Етернет Кабел - ЦМР - UTP - Кислород-Бесплатни Бакар (OFC) - 1000 Нога најголемиот Дел Кабел Повлече Кутија -
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Voltive Cat6 Столб Етернет Кабел - ЦМР - UTP - Кислород-Бесплатни Бакар (OFC) - 1000 Нога најголемиот Дел Кабел Повлече Кутија -

МАЧКА 6 ЕТЕРНЕТ КАБЕЛ 23 мерач солидна OFC диригенти во 4 извртени парови.Поддржува 10gb / s до 180 метри или 1000mb

DEN 4295.76
Етернет Кабел CAT6 Gigabit Network Кабел PVC 8‑Core Извртени Пар Мрежа Скокач Рамен Бакарна Жица Материјали 10Gbps 600Mhz(20 милиони)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Етернет Кабел CAT6 Gigabit Network Кабел PVC 8‑Core Извртени Пар Мрежа Скокач Рамен Бакарна Жица Материјали 10Gbps 600Mhz(20 милиони)

Користење на чист бакар 8‑core извртени пар, позлатени контакти имаат добар анти‑мешање перформанси.RJ45 м

DEN 1951.20
Кабел Прашања 5-Pack Snagless Краток Мачка 6 Етернет Кабел 5 ft (Мачка 6 Кабел, Cat6 Кабелска, Интернет Кабел, Мрежен Кабел) во Црно
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Кабел Прашања 5-Pack Snagless Краток Мачка 6 Етернет Кабел 5 ft (Мачка 6 Кабел, Cat6 Кабелска, Интернет Кабел, Мрежен Кабел) во Црно

Високи Перформанси Интернет кабел е Cat6 оценет; Етернет кабелот со 24 AWG бакарна жица обезбедува универза�

DEN 359.76