• Обновено
PZRT 10PCS RJ45 Спојка CAT5 CAT5E Extender Plug Ethernet LAN Кабел Joiner Конектор

PZRT 10PCS RJ45 Спојка CAT5 CAT5E Extender Plug Ethernet LAN Кабел Joiner Конектор

Buyers rating:
DEN 167.76

Залиха

RJ45 Спојка, RJ45 Директно Спојка Конектор.RJ45 Cat5e Прави сите 8 Пина Поврзани, Идеален за Поврзување на Кабли да се Направи Повеќе Кабел.Мрежата Ethernet Lan RJ45 CAT5 CAT5 E Extender Приклучокот.Ви овозможува да Plug Ethernet Кабли во Двете Страни. 10 x RJ45 Женски Конектор.Спецификација на производот : Оваа двојка се користи за обединување на два Мрежен Кабел со RJ45 приклучок.Дозволите за зачленување на две кратки кабли со цел да се прошири на должината на вашата потреба, без купување на дополнителна една.Женски женски конекција.Тоа исто така може да се користи како кабел родова промени.Лесно и погодност да го користите.Одлично за вмрежување тестирање или на други можни мрежи решение.RJ45 модул Женски Женски Спојка.Одлично за поврзете два кратки cat5 или cat5e кабел за да се поголем кабел.Сите осум контакти се богови.Стандард RJ45 8 P8 C штекер.Пакет : 10pcs Ethernet Мрежен Кабел за Продолжување RJ45 Спојка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Конектори за Кабелот за Висока Брзина Cat5e RJ45 Мрежа LAN Кабел Компјутер Рутер Компјутер Кабел Конектори 1M / 5M / 10M / 15 МИЛИОНИ
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Конектори за Кабелот за Висока Брзина Cat5e RJ45 Мрежа LAN Кабел Компјутер Рутер Компјутер Кабел Конектори 1M / 5M / 10M / 15 МИЛИОНИ

Боја : 50 M.рутер конекција.Жица со дијаметар : 5.3 mm.Материјал : Superconducting легура.Пренос на податоци брзина : 10

DEN 756.00
ZOSI Cat5e Етернет Кабел 100ft Бело-Голема Брзина Мрежа RJ45 Жица Кабелот за РОЕ Безбедносни Камери Систем, Рое Прекинувач, Интернет
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ZOSI Cat5e Етернет Кабел 100ft Бело-Голема Брзина Мрежа RJ45 Жица Кабелот за РОЕ Безбедносни Камери Систем, Рое Прекинувач, Интернет

【Висока компатибилност】Оваа етернет кабел е Мачка 5e оценет.Со RJ45 конектори , интернет calbe може да го по�

DEN 575.76
20/50/100PCS RJ45 Ethernet Кабли Модул Plug Мрежен Приклучок RJ-45 Кристал Глави Cat5 Боја Cat5e Злато Позлатен Кабел-100 КОМПЈУТЕРИ,Црвена
  • Обновено
Ценетост на стоката:

20/50/100PCS RJ45 Ethernet Кабли Модул Plug Мрежен Приклучок RJ-45 Кристал Глави Cat5 Боја Cat5e Злато Позлатен Кабел-100 КОМПЈУТЕРИ,Црвена

RJ45 Конектори Модуларен Приклучок 8 Pin Мрежен Кабел Приклучоци.Злато позлатен води за подобро податоци п�

DEN 2246.40