• Обновено
XMRISE Карбонски Влакна Листови Плоча Одбор 3K Панел Цврсти Ламинатни Роботи Летало Модели Twill Мат Cutable 500mmx100mm,Thickness8mm

XMRISE Карбонски Влакна Листови Плоча Одбор 3K Панел Цврсти Ламинатни Роботи Летало Модели Twill Мат Cutable 500mmx100mm,Thickness8mm

Buyers rating:
DEN 1168.80

Залиха

[Dimension] : 500mmx100mmx Thickness,Thickness : 0.5 mm,1mm,1.5 mm,2mm,2.5 mm,3mm,3.5 mm,4mm,4.5 mm,5mm,6mm,8mm,10mm,(Големина може да се прилагоди). [Карактеристики] : Силна сила ,високи беспомошна,мала тежина,совршен работ,слободен од burrs,трајни,УВ Отпор и лесно да се работи со. [Материјал] : 100% чист јаглерод влакна без други полнила или композитни слоеви. [Материјал] : површината е Twill плетење мат финиш ,3k карбонски влакна листови.Анти-стареењето ,УВ и корозија. [Примена] : Широко се користи во РК модели, мулти-роторот авиони, Multicopter,хеликоптери, FPV, беспилотни летала, спортска, медицинска опрема, декоративни делови, и друга механичка опрема.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Американската Бебе Компанија Природен Памук Percale Опремени Преносни/Мини Креветчето Лист, Розова, Мека Дише, за Девојки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Американската Бебе Компанија Природен Памук Percale Опремени Преносни/Мини Креветчето Лист, Розова, Мека Дише, за Девојки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 248.16
JHSJ Метал Бакарна фолија Бакарен Лим Месинг Со Метален Лист Фолија Плоча Голема Машина за Продавници, Modelers 0. 3mmx50mmx1m Месинг
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JHSJ Метал Бакарна фолија Бакарен Лим Месинг Со Метален Лист Фолија Плоча Голема Машина за Продавници, Modelers 0. 3mmx50mmx1m Месинг

Изработени од месинг материјал, кој има добри механички својства и добри machinability дека можат да го издржа

DEN 1776.00
KEKEYANG Месинг Плоча Чист Бакар Лист фолија H62 Месинг Метал Тенки Лимови Фолија Плоча се Тркалаат Дебелина 4Pcs Месинг фолија Плоча
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KEKEYANG Месинг Плоча Чист Бакар Лист фолија H62 Месинг Метал Тенки Лимови Фолија Плоча се Тркалаат Дебелина 4Pcs Месинг фолија Плоча

Изработени од месинг материјал, кој има добри механички својства и добри machinability дека можат да го издржа

DEN 1513.68
Kidzvilla Претставува Новороденче Мека Органски Премиум Црвено Цртан филм Ултра Мека Памучна Ткаенина & Висок Absorbency Креветчето
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Kidzvilla Претставува Новороденче Мека Органски Премиум Црвено Цртан филм Ултра Мека Памучна Ткаенина & Висок Absorbency Креветчето

100% Памук Ткаенини.Новороденче Креветчето Лист.Kidzvilla Креветчето Лист ЌЕ БИДЕ ДОБАР ИЗБОР!.Машина за миењ�

DEN 815.76
Тренд Лабораторија Памук Woodsy Anmials Делукс Фланелен Боксери Опремени Креветчето Лист, Сино/Жолта/Портокал/Зелен/Бела
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тренд Лабораторија Памук Woodsy Anmials Делукс Фланелен Боксери Опремени Креветчето Лист, Сино/Жолта/Портокал/Зелен/Бела

Земја на потекло е Кина.Пакетот Димензија на производот е 8.3"L x7"W x2.4"Х Број На Модел : 102739 100% памук.Тренд Ла

DEN 429.84
TILLYOU Сите-Сезона Микро Руно Кадифен Опремени Душек Лист за Стандард Креветчето или Деца Кревет, Луксузни Мека Креветчето Лист
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TILLYOU Сите-Сезона Микро Руно Кадифен Опремени Душек Лист за Стандард Креветчето или Деца Кревет, Луксузни Мека Креветчето Лист

Без мирис или пластични мирис.Изработени од 100% Кадифен Микро Руно Ткаенина, ова креветчето опремени лис

DEN 336.72
TL Нега 2 Пакет Печатени Природен Памук Џерси Поврзана Опремени Преносни/Мини-Креветчето Лист,Сива Ѕвезди/цик-цак, Мека Дише,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TL Нега 2 Пакет Печатени Природен Памук Џерси Поврзана Опремени Преносни/Мини-Креветчето Лист,Сива Ѕвезди/цик-цак, Мека Дише,

100% Џерси Памук; Мерки 24 инчи x 38 инчи (Не за Стандард Креветчето).МЕКА, Нашите Памук Џерси преносни миникр�

DEN 431.76
Слатка Jojo Дизајни Woodland Бивол Plaid Момче Опремена Мини Креветчето Лист Бебе бебе соба за Преносни Креветчето или Пак и Игра
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Слатка Jojo Дизајни Woodland Бивол Plaid Момче Опремена Мини Креветчето Лист Бебе бебе соба за Преносни Креветчето или Пак и Игра

Со цел да се вклопи повеќето мини јасли, се игра дворови, и преносни јасли.ЌЕ НЕ ОДГОВАРА СТАНДАРДНА ГОЛЕ

DEN 527.76
Американската Бебе Компанија Природен Памук Џерси Поврзана 18 x 36 Лулка/Bassinet Лист - Опремени, Розова, Мека Дише, за Девојки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Американската Бебе Компанија Природен Памук Џерси Поврзана 18 x 36 Лулка/Bassinet Лист - Опремени, Розова, Мека Дише, за Девојки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 235.20
JHSJ Метал Бакар Месинг фолија Лист Percision Метали Суровини,3x100x150mm, 4x200x300mm Месинг Плоча Месинг Плоча (Големина : 4x200x300mm)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JHSJ Метал Бакар Месинг фолија Лист Percision Метали Суровини,3x100x150mm, 4x200x300mm Месинг Плоча Месинг Плоча (Големина : 4x200x300mm)

Изработени од месинг материјал, кој има добри механички својства и добри machinability дека можат да го издржа

DEN 784.80
Сребро Памук - Опремени Креветчето на Состојба, полна Боја, Египетски Памук Креветчето Лист за 24x34 Инчен Креветчето и Деца
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сребро Памук - Опремени Креветчето на Состојба, полна Боја, Египетски Памук Креветчето Лист за 24x34 Инчен Креветчето и Деца

Се монтира на состојба направени од 800 TC Египетски памук 34 x 24 x 6" Креветчето опремени сет.Дизајн еластичн

DEN 1200.00