• Обновено
Море Напаѓач CR01 Капетан е Вистинс Бела Bucktail

Море Напаѓач CR01 Капетан е Вистинс Бела Bucktail

Buyers rating:
DEN 2287.20

Залиха

Пакет должина : 12.7 cm.Пакет ширина : 7.62 cm.Пакет висина : 0.508 cm.Тип на производ : ОПРЕМА за РИБОЛОВ.Кога сте во потрага да слета следната голем фати, Морето Напаѓач ќе биде од ваша страна.Нашите saltwater мами вклучуваат Добив-Ча приклучоци, мека пластика, прашина и Bucktail teasers кои доаѓаат во светли бои и со голема акција за да го дофати риба внимание.Море Напаѓач на топката имајќи snap swivels се мали, но силна за да се справи со речиси било каков вид и длабочина, додека sinker слајдови се ефтин начин да тежат надолу плетенка линија без протриване тоа.Добие солиден surf прачки и стои патишта за inshore крајбрежни риболов заедно со местење колекции, монистра и snelled куки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

NA 25pcs/многу 8.5 инчен/11.4 инчен Најлон-Обложена Риболов Кука Апаратури Жица Лидер Кука Апаратури Риболов Линија Лидер Екипаж
  • Обновено
Ценетост на стоката:

NA 25pcs/многу 8.5 инчен/11.4 инчен Најлон-Обложена Риболов Кука Апаратури Жица Лидер Кука Апаратури Риболов Линија Лидер Екипаж

Количина : 25pcs риболов жица лидер со зглобот, кука.Риболов лидер со тркалање барел вртливата големина : 21.

DEN 287.76
SILANON Риболов Жица Лидер Апаратури Трага 12pcs Нерѓосувачки Челик Риболов Апаратури се Справи со Намами со Swivels Прилепува Монистра,Висока
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SILANON Риболов Жица Лидер Апаратури Трага 12pcs Нерѓосувачки Челик Риболов Апаратури се Справи со Намами со Swivels Прилепува Монистра,Висока

Нерѓосувачки Челик Риболов Жици Апаратури Заврши со кадар, swivels и монистра,Идеален за речиси сите дното

DEN 311.76