• Обновено
Симпатична Тропски Toucan Hummingbird Круг Куче Frisbees Летечки Диск Играчки за Обука Спорт Храната Сад

Симпатична Тропски Toucan Hummingbird Круг Куче Frisbees Летечки Диск Играчки за Обука Спорт Храната Сад

Buyers rating:
DEN 408.00

Залиха

Куче Фризби е изработен од КОМПЈУТЕР материјал, кој не е лесно да се деформира.Тоа може да се врати веднаш откако ќе бидат свиткани од страна на надворешни сили.Тоа е залак отпорен и издржлив, не е лесно да брус.Потешко материјал го прави летечки диск постабилна.Оваа фризби е светлина и издржливи, може да се стави во носење, и да комуницирате со куче во секое време кога ќе излезе.Мулти-цел, тоа не е само Фризби, но конкавна површината исто така, може да биде исполнет со храна и вода, кој може да го надополнува физичка сила за кучиња во секое време и да ги задоволи дневните потреби на милениците.Домашно милениче фризби : 20.2 cm/8 инчен, ве молиме да се измери големината пред купување, оваа големина е совршена големина за мали и средни кучиња.Симпатична куче Фризби обезбедува добра вежба, тренинг, и игра за вас и вашето домашно милениче.Во исто време, можете исто така да поминат добар време заедно.На родендени, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Божиќ, било кој празник, им даде на тоа да се домашни миленичиња, пријатели и колеги , совршен подарок за семејството.Големината податоците се добиени од страна на прирачник за мерење.Нормално е дека грешката е во рок од 1-2cm.Ако сте го купиле нашите миленичиња фризби, и има било какви проблеми во текот на процесот на, ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-маил за консултации и решение, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Куче Фризби е изработен од КОМПЈУТЕР материјал, кој е залак отпорен и издржлив, не е лесно да брус, и потешко материјал го прави летечки диск постабилна.Симпатична куче Фризби обезбедува добра вежба, тренинг, и игри за вас и вашето домашно милениче.Во исто време, можете исто така да поминат добро време заедно како специјален подарок за вашето домашно милениче пријателите и семејството на одмор.Потсетување : препорачливо е да се мијат со вода редовно да се задржи на Фризби чисти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Sunlite Спортски Летање Прстен, Летечки Диск, Отворено Спорт Играчка Семејство Забава, Игра во Парк и Плажа, со Повеќе Боја Избор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Sunlite Спортски Летање Прстен, Летечки Диск, Отворено Спорт Играчка Семејство Забава, Игра во Парк и Плажа, со Повеќе Боја Избор

[Вода Отворено Забава] Добиете на вашите нозе за трчање со Sunlite Спортски Торнадо Фабрика!Оваа не е вообич

DEN 263.76