• Обновено
NECA CINEMACHINES Умре Фрлија колекционерски предмети Серија 2 Предатор Скаут Брод Играчка Слика

NECA CINEMACHINES Умре Фрлија колекционерски предмети Серија 2 Предатор Скаут Брод Играчка Слика

Buyers rating:
DEN 1205.04

Залиха

Земја На Потекло : Кина.Број На Модел : 19506. Објектот Пакет Димензија : 3.0" L x 5.75" W x 7.5" H. Точка Пакет Тежина : 0.8 lb.Воведување на втора серија во нашата нова линија на умре-фрлија колекционерски предмети прославувањето на некои од најпознатите исконски возила од филм и телевизија!CINEMACHINES носи овие поддршка на актерите членови на живот во исклучителни детали, подготвени да го додадете во вашата колекција.Секој мерки 5-6" долго време и е направен од умре-фрлија метал и пластика која внимателно страна се насликани.Серија 2 нагласува возила и садови од предатор и туѓо универзуми, и вклучува : Скаут брод со екранот стојат (predator); племе брод со екранот стојат (предатор 2); Narcissus шатл со екранот стојат (туѓи).CINEMACHINES носи оваа поддршка фрлија член на живот во исклучителни детали, подготвени да го додадете во вашата колекција.Прозорецот кутија за пакување.Прозорецот кутија за пакување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата