• Обновено
3M Мулти-Цел 27 Спреј Лепило, Јасно, на Нето-Wt 13.05 оз, тен

3M Мулти-Цел 27 Спреј Лепило, Јасно, на Нето-Wt 13.05 оз, тен

Buyers rating:
DEN 1936.80

Залиха

Овој атрибут, исто така, обезбедува поголема покриеност од конкурентските спреј лепила и помага да се создаде мека, не-dimpling лепак линии.На корисниците да уживаат во спреј лепило, затоа што е лесен за употреба и не бара дополнителна опрема.Обврзници хартија, картон, ткаенини, изолација, пластика, метал, дрво и повеќе.Нашата постојана врска обезбедува брзи резултати да се задржи проекти се движат напред.Обезбедува професионални, индустриска сила да бара апликации на економска цена.Фото-безбедно спреј формула е лесно да се издаваат и применуваат директно на површини и материјали онаму каде што е потребно, без впие-во или yellowing со текот на времето.Нашите 3 M Мулти-Цел 27 Спреј Лепило има агресивна капи кој нуди високи почетни земи како и доволно време да се отвори позиција материјали правилно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Sullivans 805 13-Унца Ватенка Basting Спреј
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Sullivans 805 13-Унца Ватенка Basting Спреј

ОРИГИНАЛНАТА за машинско и рачно quilting.Спаси часа на фрустрација, со елиминирање на потребата за basting или

DEN 359.76