• Обновено
Cordless Топла Топи Лепак Пиштоли, 3.6 V 1800mAh Батеријата Лепак Пиштол со Лепак се Држи Рака Занает Моќ Алатка за Секојдневна Поправки, DIY Проект

Cordless Топла Топи Лепак Пиштоли, 3.6 V 1800mAh Батеријата Лепак Пиштол со Лепак се Држи Рака Занает Моќ Алатка за Секојдневна Поправки,

Buyers rating:
DEN 743.76

Залиха

Cordless нема моќ контакт, понудата проштална да електричен шок; паметни моќ индикатор, со моќ екранот, побезбедно да се користи.Ефикасна : задебелување и долго загревање на телото, 15 секунди за брзо ослободување на лепак, на paek температура на сол е 150 ° C;.Автоматско исклучување : вграден-во интелигентна контрола на температурата дизајн, автоматско исклучување во 10 минути, избегнување на опасноста од долгорочна висока температура.Глатки и продолжителни лепак : се усвојува бакар лепак млазницата, мазни и непрекинати лепак, трајни и ' рѓа-доказ, и млазницата guard ракав е дизајниран за да се избегне висока температура изгореници;.Широк спектар на апликации : погоден за пластика, метал, дрво, хартија, играчки, мебел, кожа, DIY и други цели.Технички Спецификации : Боја : Black Model : ML-HG2 Voltage : 3.6 VPower : 40 WBattery капацитет : 1800m Ah Working време : 120 minutes Warm-up време : 15s Glue стап дијаметар : 7 x 150mm Maximum износ од лепило : 1.5 g / min Charging : USBPackage Содржина : A : 1 X Лепак Пиштол + 10 Pcs Лепак Sticks B : 1 X Лепак Пиштол + 40 Pcs Лепак Стапчиња.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Накит Лепак, Игла Млазницата Лепило Водоотпорен Лепак Гел Pinhole Цемент Лепило Раздавам за Кристал Монистра Накит Бисери Rhinestones
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Накит Лепак, Игла Млазницата Лепило Водоотпорен Лепак Гел Pinhole Цемент Лепило Раздавам за Кристал Монистра Накит Бисери Rhinestones

Долга Игла Млазницата Дизајн : На врвот на шишето е челични игли, повеќе лесно да се капе и инјектираат м�

DEN 232.56
10pcs/многу 7mm×18cm Транспарентен Топла Топи Лепак Стапови за Електрична Лепак Пиштол DIY Занает Производ Поправка Алатка Додатоци
  • Обновено
Ценетост на стоката:

10pcs/многу 7mm×18cm Транспарентен Топла Топи Лепак Стапови за Електрична Лепак Пиштол DIY Занает Производ Поправка Алатка Додатоци

Пакет се вклучени : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Лепак стапови x 10 Големина : 7mm x 18cm(Кол x Должина).Упот

DEN 61.20
LJJ 150W Топла Топи Лепак Пиштол Изградена-во Безбедноста Застане Не-Капе Електрични Млазницата Лепак Пиштол со PTC Греење Технологија
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LJJ 150W Топла Топи Лепак Пиштол Изградена-во Безбедноста Застане Не-Капе Електрични Млазницата Лепак Пиштол со PTC Греење Технологија

*Брзо загревање : прилагодено бакар млазници и топлинска елементи може брзо да спроведуваат топлина во 1

DEN 878.40
Микс Мода 40W Топла Лепак Пиштол, Висока Температура Лепак Пиштол за Полнење за DIY Мали Проекти, Уметности и Занаети, Дома Брзи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Микс Мода 40W Топла Лепак Пиштол, Висока Температура Лепак Пиштол за Полнење за DIY Мали Проекти, Уметности и Занаети, Дома Брзи

Интелигентна контрола на температурата нуди одлични перформанси и совршен излез.Активирањето погонск�

DEN 2256.00
Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови 120W Топла Топи Лепак Пиштол со 1pc 11mm Лепак Држи Топлина Температура Алатка Индустриски
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови 120W Топла Топи Лепак Пиштол со 1pc 11mm Лепак Држи Топлина Температура Алатка Индустриски

[Безбедно и лесно да се користи] Постои изолација покривање на млазницата на лепак пиштол за подобро да �

DEN 1816.80
Топла Топи Лепак Пиштол Комплет 60W/100W со торбичката и 22 компјутери Лепак Стапови, за DIY, Уметности & Занаети Проекти, Запечатување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Топла Топи Лепак Пиштол Комплет 60W/100W со торбичката и 22 компјутери Лепак Стапови, за DIY, Уметности & Занаети Проекти, Запечатување

【Брзо Греење +Уникатен Двојна Моќ 60 / 100 W】Оваа топла лепак пиштол поставите загрева во 13 минути,два моќ s

DEN 647.76
Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови Оригинални 3.6 V Cordless Топла Лепак Пиштоли USB Rechargable Топи Лепак Пиштоли Колекции
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови Оригинални 3.6 V Cordless Топла Лепак Пиштоли USB Rechargable Топи Лепак Пиштоли Колекции

[Брзо греење и постојана температура] Овој сет на топла лепак пиштол загрева и одржува постојана темпер�

DEN 454.56
40W Мини Топла Лепак Пиштол со Штанд, 30pcs Лепак Стапови и 3pcs Силикони Прст Заштитници, Висока Температура Анти-капе Топење Занает
  • Обновено
Ценетост на стоката:

40W Мини Топла Лепак Пиштол со Штанд, 30pcs Лепак Стапови и 3pcs Силикони Прст Заштитници, Висока Температура Анти-капе Топење Занает

Совршен за занает и DIY проекти.Нема повеќе ѓубрето.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте

DEN 552.00
Surebonder PRO2-60MIL 60 Вати 18 Volt Cordless Професионални Тешки Целосна Големина на Батеријата Погон Топла Лепак Пиштол - Милвоки.со
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Surebonder PRO2-60MIL 60 Вати 18 Volt Cordless Професионални Тешки Целосна Големина на Батеријата Погон Топла Лепак Пиштол - Милвоки.со

Со 60 Вати на топлинската моќ, нема прекини меѓу лепење.Користи Милвоки.со M18 Батерии.Користи стандард (1 /

DEN 959.76