• Обновено
Микс Мода 40W Топла Лепак Пиштол, Висока Температура Лепак Пиштол за Полнење за DIY Мали Проекти, Уметности и Занаети, Дома Брзи Поправки, Фестивал Декорација

Микс Мода 40W Топла Лепак Пиштол, Висока Температура Лепак Пиштол за Полнење за DIY Мали Проекти, Уметности и Занаети, Дома Брзи

Buyers rating:
DEN 2256.00

Залиха

Интелигентна контрола на температурата нуди одлични перформанси и совршен излез.Активирањето погонски уред контроли лепак проток и да ви помогне да заштедите многу повеќе лепак стапови, особено за заштита на вашето здравје.И За вклучување/ Исклучување на уредот, го прави полесно да се користи како нема потреба да го исклучите и plug the Gun Frequent.♀ ЖИВЕЕЊЕ ПОМОШ : топла лепак пиштол веднаш може да се загрева во 2-5 минути, обезбедување на голема енергија за да се справи со повеќенаменски апликации и исполнувањето на секојдневните задачи.Ќе добиете одговор во рок од 24 часа. ♀ ИДЕАЛЕН ЗА : Премија и издржливи 40 вати мини лепак пиштол е идеален за брзо дома поправки, празник украси, уникатни подароци за пакување, креативни уметности, DIY проекти, рачно изработени занаети, итн.Тоа може да се користи како поправка алатка за мали пукнатини на мебел, апарати за домаќинство, играчки, чевли, стакло риба резервоарот, коло, итн.КОРИСНИКОТ USER-CENTERED DESIGN : Безбедност прекинувач, ергономски контрола и LED индикатор се направи висока температура лепак пиштол безбедно, удобно и лесно да се користи. Ако лепак пиштол не работи за 15min, ве молиме да се отсече извор на енергија за да се избегне топење лепак оборотните или оштетување.За да се спречи од scalding, ве молиме не допирајте ја решение на лепак дека надвор од пиштол. Ве молиме не допирајте млазницата и лепак течни кога пиштол работи. Останатите притисок во внатрешноста на лепак пиштол ќе им помогнам малку стопена лепак надвор од пиштол дури и да престане да се користи, па за да ја зачувате вашата лепак, ве молиме да го контролираат пуштањето на активирањето или отсечени моќ однапред.Ние сме многу среќни да ви помогнат.Топло Совети : 1. ♀ ПРЕДИЗВИКА ПОГОН : На Најдобри Лепак пиштол дизајниран со активирањето погонски уред, можете лесно да се повлече на лепак стапови во лепак. За да се избегне електричен шок во текот на користење, не се користи во влажна средина и чувајте ја подалеку од деца. Отсечени моќ кога престанете да го користите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

10pcs/многу 7mm×18cm Транспарентен Топла Топи Лепак Стапови за Електрична Лепак Пиштол DIY Занает Производ Поправка Алатка Додатоци
 • Обновено
Ценетост на стоката:

10pcs/многу 7mm×18cm Транспарентен Топла Топи Лепак Стапови за Електрична Лепак Пиштол DIY Занает Производ Поправка Алатка Додатоци

Пакет се вклучени : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Лепак стапови x 10 Големина : 7mm x 18cm(Кол x Должина).Упот

DEN 61.20
2 парчиња Топла Лепак Пиштол 100W Загрева Брзо Греење со Топла Топи Лепак Пиштол со Стапови со вклучување-Исклучување за DIY Уметност
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2 парчиња Топла Лепак Пиштол 100W Загрева Брзо Греење со Топла Топи Лепак Пиштол со Стапови со вклучување-Исклучување за DIY Уметност

★[Супер Брз Греење] : Лепак Пиштол едноставно вметнете лепак стап, загрева во 35 минути, и можете да добие�

DEN 1175.76
Лепак Стапови за топла Лепак Пиштол за топло Лепило Стапови Мини Лепак Пиштол Кутија 200W 250W Топла Топи Пиштол Прилагодлива Температура,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лепак Стапови за топла Лепак Пиштол за топло Лепило Стапови Мини Лепак Пиштол Кутија 200W 250W Топла Топи Пиштол Прилагодлива Температура,

▶ 【БРЗО ГРЕЕЊЕ】 : 150 W / 200 W / 250 W високомоќ лепак пиштол, брзо загревање.Само треба да се загреете за 13 мин�

DEN 3665.52
ПОКРОВИТЕЛСТВО светлина Лепак Пиштол, Топла Топи Лепак Пиштол, Предизвика Електричен Лепило DIY Занает Електрични Дома Алатка, Анти
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ПОКРОВИТЕЛСТВО светлина Лепак Пиштол, Топла Топи Лепак Пиштол, Предизвика Електричен Лепило DIY Занает Електрични Дома Алатка, Анти

Топла лепак пиштол автоматски термостат за заштеда на енергија, вентилација дупки, пластични школка ди�

DEN 1468.80
Стенли GR10 Мини Топла Топи Лепак Пиштол
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Стенли GR10 Мини Топла Топи Лепак Пиштол

Лепила & Пломби.Земја на производство : Кина.Производителот : Стенли.Опис на производот Мини Лепак Пишто�

DEN 403.20
Без Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Топла Прачки топи Лепак Пиштол Термостат 150w Заменливи Млазницата Индустриски Лепак Пиштол
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Без Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Топла Прачки топи Лепак Пиштол Термостат 150w Заменливи Млазницата Индустриски Лепак Пиштол

[Брзо греење и постојана температура] Овој сет на топла лепак пиштол загрева и одржува постојана темпер�

DEN 242.40
Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови 120W Топла Топи Лепак Пиштол со 1pc 11mm Лепак Држи Топлина Температура Алатка Индустриски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови 120W Топла Топи Лепак Пиштол со 1pc 11mm Лепак Држи Топлина Температура Алатка Индустриски

[Безбедно и лесно да се користи] Постои изолација покривање на млазницата на лепак пиштол за подобро да �

DEN 1816.80
LJJ 150W Топла Топи Лепак Пиштол Изградена-во Безбедноста Застане Не-Капе Електрични Млазницата Лепак Пиштол со PTC Греење Технологија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LJJ 150W Топла Топи Лепак Пиштол Изградена-во Безбедноста Застане Не-Капе Електрични Млазницата Лепак Пиштол со PTC Греење Технологија

*Брзо загревање : прилагодено бакар млазници и топлинска елементи може брзо да спроведуваат топлина во 1

DEN 878.40
Cordless Топла Лепак Пиштол,Топла Топи Лепак Пиштол Розова Мини Cordless Полнење преку USB Пренослив Лепење на Опрема Поставување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cordless Топла Лепак Пиштол,Топла Топи Лепак Пиштол Розова Мини Cordless Полнење преку USB Пренослив Лепење на Опрема Поставување

Широко се Користи Ова cordless лепак пиштол дизајн за diy, дом, канцеларија и занает, Идеален за уметности & до

DEN 1108.56
Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови Оригинални 3.6 V Cordless Топла Лепак Пиштоли USB Rechargable Топи Лепак Пиштоли Колекции
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови Оригинални 3.6 V Cordless Топла Лепак Пиштоли USB Rechargable Топи Лепак Пиштоли Колекции

[Брзо греење и постојана температура] Овој сет на топла лепак пиштол загрева и одржува постојана темпер�

DEN 454.56
Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови Мини Топла Лепак Пиштол 50W Висока Температура Лепак Пиштол за DIY Занаети, Проекти, Брзо
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови Мини Топла Лепак Пиштол 50W Висока Температура Лепак Пиштол за DIY Занаети, Проекти, Брзо

[Брзо греење и постојана температура] Овој сет на топла лепак пиштол загрева и одржува постојана темпер�

DEN 1341.60
Liumai Cordless Лепак Пиштол со 40 Компјутери Лепак Стапови, Cordless Топла Лепак Пиштол за Занаети, Батерија Безжична Топи Лепак
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Liumai Cordless Лепак Пиштол со 40 Компјутери Лепак Стапови, Cordless Топла Лепак Пиштол за Занаети, Батерија Безжична Топи Лепак

【ЗАШТИТНА СИЛИКОНСКА МАСКА & SECURITY ОСИГУРАЧ】отстранлив ABS, антиscald покрие може добро ги заштитат рацете

DEN 398.16
ПОКРОВИТЕЛСТВО светлина Топла Топи Лепак Пиштол/Електрични Топла Топи Лепак Пиштол, Алуминиум Легура Млазницата Прирачник за Универзалната
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ПОКРОВИТЕЛСТВО светлина Топла Топи Лепак Пиштол/Електрични Топла Топи Лепак Пиштол, Алуминиум Легура Млазницата Прирачник за Универзалната

БРЗ ЗАГРЕЕТЕ топла лепак пиштол загрева во рок од 2 до 4 минути.Интелигентна контрола на температурата, �

DEN 1300.80
Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови 30W Мини Топла Топи Лепак Пиштол DIY Термо Електрични Силикони Лепило Пиштол Топлина Температура
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови 30W Мини Топла Топи Лепак Пиштол DIY Термо Електрични Силикони Лепило Пиштол Топлина Температура

Се користи во запаливи и експлозивни прилики Во употреба, не користете лента од гума, забрани лента од т�

DEN 465.60
40W Мини Топла Лепак Пиштол со Штанд, 30pcs Лепак Стапови и 3pcs Силикони Прст Заштитници, Висока Температура Анти-капе Топење Занает
 • Обновено
Ценетост на стоката:

40W Мини Топла Лепак Пиштол со Штанд, 30pcs Лепак Стапови и 3pcs Силикони Прст Заштитници, Висока Температура Анти-капе Топење Занает

Совршен за занает и DIY проекти.Нема повеќе ѓубрето.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте

DEN 552.00
Накит Лепак, Игла Млазницата Лепило Водоотпорен Лепак Гел Pinhole Цемент Лепило Раздавам за Кристал Монистра Накит Бисери Rhinestones
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Накит Лепак, Игла Млазницата Лепило Водоотпорен Лепак Гел Pinhole Цемент Лепило Раздавам за Кристал Монистра Накит Бисери Rhinestones

Долга Игла Млазницата Дизајн : На врвот на шишето е челични игли, повеќе лесно да се капе и инјектираат м�

DEN 232.56
Сино Стакло Лепак Пиштол,Прилагодлив Пневматски Стакло Лепак Пломби Caulk Пиштол Кертриџ Воздушен Пиштол 310ML,Униформа Лепак Без
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сино Стакло Лепак Пиштол,Прилагодлив Пневматски Стакло Лепак Пломби Caulk Пиштол Кертриџ Воздушен Пиштол 310ML,Униформа Лепак Без

▶ [ПРОФЕСИОНАЛНИ ]Брзо издувни гасови и без лепак преливник, униформа лепак, можете да ја прилагодите бр

DEN 213.12