• Обновено
Екстра Долг Џамбо Топла Топи Лепак Пиштол Стапови 12pk (11mm x 250mm) Занает Хоби DIY

Екстра Долг Џамбо Топла Топи Лепак Пиштол Стапови 12pk (11mm x 250mm) Занает Хоби DIY

Buyers rating:
DEN 1790.40

Залиха

Ќе се вклопи во било кој стандарден топла топи лепак пиштол кој го зема 11mm стапчиња.Одличен проток на карактеристики за да се намали затнување.Работно време прибл. 20-40 секунди. 12pc Големина 11mm x 250mm.Идеален за општи хоби употреба и поправки.Овој оглас е за пакување од 12 џамбо лепак sitcks.Ќе се вклопи во било кој стандарден топла топи лепак пиштол кој го зема 11mm дијаметар лепак стапчиња.Одличен проток на карактеристики за да се намали затнување.Транспарентно.Одлична адхезија на многу супстрати вклучувајќи дрво, платно најмногу пластика итн..Работното време околу 20-40 секунди, во зависност од температурата на лепак пиштол користи.Идеален за општи хоби употреба и поправки.Големина 11mm x 250mm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Лепак Стапови за топла Лепак Пиштол за топло Лепило Стапови Мини Лепак Пиштол Кутија 200W 250W Топла Топи Пиштол Прилагодлива Температура,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лепак Стапови за топла Лепак Пиштол за топло Лепило Стапови Мини Лепак Пиштол Кутија 200W 250W Топла Топи Пиштол Прилагодлива Температура,

▶ 【БРЗО ГРЕЕЊЕ】 : 150 W / 200 W / 250 W високомоќ лепак пиштол, брзо загревање.Само треба да се загреете за 13 мин�

DEN 3665.52
2 парчиња Топла Лепак Пиштол 100W Загрева Брзо Греење со Топла Топи Лепак Пиштол со Стапови со вклучување-Исклучување за DIY Уметност
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2 парчиња Топла Лепак Пиштол 100W Загрева Брзо Греење со Топла Топи Лепак Пиштол со Стапови со вклучување-Исклучување за DIY Уметност

★[Супер Брз Греење] : Лепак Пиштол едноставно вметнете лепак стап, загрева во 35 минути, и можете да добие�

DEN 1175.76
10pcs/многу 7mm×18cm Транспарентен Топла Топи Лепак Стапови за Електрична Лепак Пиштол DIY Занает Производ Поправка Алатка Додатоци
 • Обновено
Ценетост на стоката:

10pcs/многу 7mm×18cm Транспарентен Топла Топи Лепак Стапови за Електрична Лепак Пиштол DIY Занает Производ Поправка Алатка Додатоци

Пакет се вклучени : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Лепак стапови x 10 Големина : 7mm x 18cm(Кол x Должина).Упот

DEN 61.20
Surebonder PRO2-60MIL 60 Вати 18 Volt Cordless Професионални Тешки Целосна Големина на Батеријата Погон Топла Лепак Пиштол - Милвоки.со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Surebonder PRO2-60MIL 60 Вати 18 Volt Cordless Професионални Тешки Целосна Големина на Батеријата Погон Топла Лепак Пиштол - Милвоки.со

Со 60 Вати на топлинската моќ, нема прекини меѓу лепење.Користи Милвоки.со M18 Батерии.Користи стандард (1 /

DEN 959.76
Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови Мини Топла Лепак Пиштол 50W Висока Температура Лепак Пиштол за DIY Занаети, Проекти, Брзо
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови Мини Топла Лепак Пиштол 50W Висока Температура Лепак Пиштол за DIY Занаети, Проекти, Брзо

[Брзо греење и постојана температура] Овој сет на топла лепак пиштол загрева и одржува постојана темпер�

DEN 1341.60
ПОКРОВИТЕЛСТВО светлина Лепак Пиштол, Топла Топи Лепак Пиштол, Предизвика Електричен Лепило DIY Занает Електрични Дома Алатка, Анти
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ПОКРОВИТЕЛСТВО светлина Лепак Пиштол, Топла Топи Лепак Пиштол, Предизвика Електричен Лепило DIY Занает Електрични Дома Алатка, Анти

Топла лепак пиштол автоматски термостат за заштеда на енергија, вентилација дупки, пластични школка ди�

DEN 1468.80
Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови 120W Топла Топи Лепак Пиштол со 1pc 11mm Лепак Држи Топлина Температура Алатка Индустриски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови 120W Топла Топи Лепак Пиштол со 1pc 11mm Лепак Држи Топлина Температура Алатка Индустриски

[Безбедно и лесно да се користи] Постои изолација покривање на млазницата на лепак пиштол за подобро да �

DEN 1816.80
ПОКРОВИТЕЛСТВО светлина Топла Топи Лепак Пиштол/Електрични Топла Топи Лепак Пиштол, Алуминиум Легура Млазницата Прирачник за Универзалната
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ПОКРОВИТЕЛСТВО светлина Топла Топи Лепак Пиштол/Електрични Топла Топи Лепак Пиштол, Алуминиум Легура Млазницата Прирачник за Универзалната

БРЗ ЗАГРЕЕТЕ топла лепак пиштол загрева во рок од 2 до 4 минути.Интелигентна контрола на температурата, �

DEN 1300.80
Лепак Пиштоли, 80 W Топла Лепак Пиштол Комплет со 25 Лепак Стапови, Преносни Топла Лепак Пиштол со Plug Конвертор, Погоден за Автомобил
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лепак Пиштоли, 80 W Топла Лепак Пиштол Комплет со 25 Лепак Стапови, Преносни Топла Лепак Пиштол со Plug Конвертор, Погоден за Автомобил

Мазна лепак излез : млазницата на топла лепак пиштол е направен од висококвалитет на метал, со висока те�

DEN 1344.00
Топла Топи Лепак Пиштол Комплет 60W/100W со торбичката и 22 компјутери Лепак Стапови, за DIY, Уметности & Занаети Проекти, Запечатување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Топла Топи Лепак Пиштол Комплет 60W/100W со торбичката и 22 компјутери Лепак Стапови, за DIY, Уметности & Занаети Проекти, Запечатување

【Брзо Греење +Уникатен Двојна Моќ 60 / 100 W】Оваа топла лепак пиштол поставите загрева во 13 минути,два моќ s

DEN 647.76
Без Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Топла Прачки топи Лепак Пиштол Термостат 150w Заменливи Млазницата Индустриски Лепак Пиштол
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Без Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Топла Прачки топи Лепак Пиштол Термостат 150w Заменливи Млазницата Индустриски Лепак Пиштол

[Брзо греење и постојана температура] Овој сет на топла лепак пиштол загрева и одржува постојана темпер�

DEN 242.40
LJJ 150W Топла Топи Лепак Пиштол Изградена-во Безбедноста Застане Не-Капе Електрични Млазницата Лепак Пиштол со PTC Греење Технологија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LJJ 150W Топла Топи Лепак Пиштол Изградена-во Безбедноста Застане Не-Капе Електрични Млазницата Лепак Пиштол со PTC Греење Технологија

*Брзо загревање : прилагодено бакар млазници и топлинска елементи може брзо да спроведуваат топлина во 1

DEN 878.40
Cordless Топла Лепак Пиштол,Топла Топи Лепак Пиштол Розова Мини Cordless Полнење преку USB Пренослив Лепење на Опрема Поставување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cordless Топла Лепак Пиштол,Топла Топи Лепак Пиштол Розова Мини Cordless Полнење преку USB Пренослив Лепење на Опрема Поставување

Широко се Користи Ова cordless лепак пиштол дизајн за diy, дом, канцеларија и занает, Идеален за уметности & до

DEN 1108.56
Cordless Топла Топи Лепак Пиштоли, 3.6 V 1800mAh Батеријата Лепак Пиштол со Лепак се Држи Рака Занает Моќ Алатка за Секојдневна Поправки,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cordless Топла Топи Лепак Пиштоли, 3.6 V 1800mAh Батеријата Лепак Пиштол со Лепак се Држи Рака Занает Моќ Алатка за Секојдневна Поправки,

Cordless нема моќ контакт, понудата проштална да електричен шок; паметни моќ индикатор, со моќ екранот, побе�

DEN 743.76
Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови Оригинални 3.6 V Cordless Топла Лепак Пиштоли USB Rechargable Топи Лепак Пиштоли Колекции
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови Оригинални 3.6 V Cordless Топла Лепак Пиштоли USB Rechargable Топи Лепак Пиштоли Колекции

[Брзо греење и постојана температура] Овој сет на топла лепак пиштол загрева и одржува постојана темпер�

DEN 454.56
Cordless Топла Лепак Пиштол Загрева Брзо Електрични Лепак Пиштол Изградена-во Не-Капе Млазницата & LED Индикатор за Уметност/Поправки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cordless Топла Лепак Пиштол Загрева Брзо Електрични Лепак Пиштол Изградена-во Не-Капе Млазницата & LED Индикатор за Уметност/Поправки

*USB Полнење & Силна Батерија : топла лепак пиштол обвиненија со стандарден МИКРО USB кабел, може да се полна

DEN 1584.00