• Обновено
Топла топи лепак пиштол, 110W електрични лепак пиштол, работа во прилагодлива температура, за дома, канцеларија, DIY занает проекти(НИ)

Топла топи лепак пиштол, 110W електрични лепак пиштол, работа во прилагодлива температура, за дома, канцеларија, DIY занает проекти(НИ)

Buyers rating:
DEN 563.76

Залиха

Бесплатни stepless температура регулатива помеѓу 100℃-220℃, може да брзо се загреваат.Висока ефикасност, добри перформанси, заштеда на енергија, постојана температура работен режим.Двојна изолација дизајн, електрични сила е до 1800 V, се безбедни за употреба.Ослободени од напонот на струја со вградена безбедност осигурувачи, побезбедно.Идеална за дома, канцеларија, DIY занаети проекти со метал, дрво, стакло, ткаенина, пластика, керамика и повеќе.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Моќ : 110 W Напон : 110-240 V Боја : Бела Муцката Дијаметар : 11mm се Справи со Должина : Околу. 11cm / 4.3 инчен Пиштол на Главата Должина : Околу. 14cm / 5.5 инчен Производ Тежина : Околу. 353g~354g Пакет се Вклучени : 1 * Лепак Пиштол Забелешка : 1. Овој производ е висока температура лепак пиштол, ќе треба да изберете соодветна спецификација според производ серија.Употребата на нередовна лепак лента во големината или видот и може да предизвика reflow и оштетување на лепило пиштол. 2. Во текот на работното, не допирајте ја млазницата, како температурата е висока.Не користете го во ситуации каде запаливи и plosive супстанции постои. 3. Кога лепак пиштол е работа, не го подигнете и пиштол млазницата не може да се соочи.Ако не се игра лепак за 15 минути, ве молиме отсечени напојување, па како да се избегне топење и оштетување на лепило пиштол. 4. Лизгачки блок на крајот на пиштол секогаш треба да се одржуваат чисти за да се обезбеди лепак стапови може да оди во буре без проблеми. 5. Не се повлече од лепак прачки од крајот на пиштол, дури и тоа не се користи до. 6. Кога лепак пиштол не е во употреба, ве молиме ставете ја во вентилирани и суво место, не го стави во влажни или места каде што има вода, и не го стави во места каде што децата може да се добие. 7. Кога лепак пиштол не е во употреба, тоа треба да биде инсталиран директно, и се става во согласност со упатствата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Лепак Стапови за топла Лепак Пиштол за топло Лепило Стапови Мини Лепак Пиштол Кутија 200W 250W Топла Топи Пиштол Прилагодлива Температура,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лепак Стапови за топла Лепак Пиштол за топло Лепило Стапови Мини Лепак Пиштол Кутија 200W 250W Топла Топи Пиштол Прилагодлива Температура,

▶ 【БРЗО ГРЕЕЊЕ】 : 150 W / 200 W / 250 W високомоќ лепак пиштол, брзо загревање.Само треба да се загреете за 13 мин�

DEN 3665.52
2 парчиња Топла Лепак Пиштол 100W Загрева Брзо Греење со Топла Топи Лепак Пиштол со Стапови со вклучување-Исклучување за DIY Уметност
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2 парчиња Топла Лепак Пиштол 100W Загрева Брзо Греење со Топла Топи Лепак Пиштол со Стапови со вклучување-Исклучување за DIY Уметност

★[Супер Брз Греење] : Лепак Пиштол едноставно вметнете лепак стап, загрева во 35 минути, и можете да добие�

DEN 1175.76
10pcs/многу 7mm×18cm Транспарентен Топла Топи Лепак Стапови за Електрична Лепак Пиштол DIY Занает Производ Поправка Алатка Додатоци
 • Обновено
Ценетост на стоката:

10pcs/многу 7mm×18cm Транспарентен Топла Топи Лепак Стапови за Електрична Лепак Пиштол DIY Занает Производ Поправка Алатка Додатоци

Пакет се вклучени : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Лепак стапови x 10 Големина : 7mm x 18cm(Кол x Должина).Упот

DEN 61.20
Surebonder PRO2-60MIL 60 Вати 18 Volt Cordless Професионални Тешки Целосна Големина на Батеријата Погон Топла Лепак Пиштол - Милвоки.со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Surebonder PRO2-60MIL 60 Вати 18 Volt Cordless Професионални Тешки Целосна Големина на Батеријата Погон Топла Лепак Пиштол - Милвоки.со

Со 60 Вати на топлинската моќ, нема прекини меѓу лепење.Користи Милвоки.со M18 Батерии.Користи стандард (1 /

DEN 959.76
Без Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Топла Прачки топи Лепак Пиштол Термостат 150w Заменливи Млазницата Индустриски Лепак Пиштол
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Без Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Топла Прачки топи Лепак Пиштол Термостат 150w Заменливи Млазницата Индустриски Лепак Пиштол

[Брзо греење и постојана температура] Овој сет на топла лепак пиштол загрева и одржува постојана темпер�

DEN 242.40
Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови Оригинални 3.6 V Cordless Топла Лепак Пиштоли USB Rechargable Топи Лепак Пиштоли Колекции
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови Оригинални 3.6 V Cordless Топла Лепак Пиштоли USB Rechargable Топи Лепак Пиштоли Колекции

[Брзо греење и постојана температура] Овој сет на топла лепак пиштол загрева и одржува постојана темпер�

DEN 454.56
Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови Мини Топла Лепак Пиштол 50W Висока Температура Лепак Пиштол за DIY Занаети, Проекти, Брзо
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови Мини Топла Лепак Пиштол 50W Висока Температура Лепак Пиштол за DIY Занаети, Проекти, Брзо

[Брзо греење и постојана температура] Овој сет на топла лепак пиштол загрева и одржува постојана темпер�

DEN 1341.60
Cordless Топла Лепак Пиштол,Топла Топи Лепак Пиштол Розова Мини Cordless Полнење преку USB Пренослив Лепење на Опрема Поставување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cordless Топла Лепак Пиштол,Топла Топи Лепак Пиштол Розова Мини Cordless Полнење преку USB Пренослив Лепење на Опрема Поставување

Широко се Користи Ова cordless лепак пиштол дизајн за diy, дом, канцеларија и занает, Идеален за уметности & до

DEN 1108.56
ПОКРОВИТЕЛСТВО светлина Лепак Пиштол, Топла Топи Лепак Пиштол, Предизвика Електричен Лепило DIY Занает Електрични Дома Алатка, Анти
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ПОКРОВИТЕЛСТВО светлина Лепак Пиштол, Топла Топи Лепак Пиштол, Предизвика Електричен Лепило DIY Занает Електрични Дома Алатка, Анти

Топла лепак пиштол автоматски термостат за заштеда на енергија, вентилација дупки, пластични школка ди�

DEN 1468.80
LJJ 150W Топла Топи Лепак Пиштол Изградена-во Безбедноста Застане Не-Капе Електрични Млазницата Лепак Пиштол со PTC Греење Технологија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LJJ 150W Топла Топи Лепак Пиштол Изградена-во Безбедноста Застане Не-Капе Електрични Млазницата Лепак Пиштол со PTC Греење Технологија

*Брзо загревање : прилагодено бакар млазници и топлинска елементи може брзо да спроведуваат топлина во 1

DEN 878.40
Cordless Топла Топи Лепак Пиштоли, 3.6 V 1800mAh Батеријата Лепак Пиштол со Лепак се Држи Рака Занает Моќ Алатка за Секојдневна Поправки,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cordless Топла Топи Лепак Пиштоли, 3.6 V 1800mAh Батеријата Лепак Пиштол со Лепак се Држи Рака Занает Моќ Алатка за Секојдневна Поправки,

Cordless нема моќ контакт, понудата проштална да електричен шок; паметни моќ индикатор, со моќ екранот, побе�

DEN 743.76
Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови 30W Мини Топла Топи Лепак Пиштол DIY Термо Електрични Силикони Лепило Пиштол Топлина Температура
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лепак Пиштол Стапови топла Лепак Стапови 30W Мини Топла Топи Лепак Пиштол DIY Термо Електрични Силикони Лепило Пиштол Топлина Температура

Се користи во запаливи и експлозивни прилики Во употреба, не користете лента од гума, забрани лента од т�

DEN 465.60
Cordless Топла Лепак Пиштол, 2000mAh USB Полнење долготрајна Батерија, 60-тите Брзо Греење Преносни Лесни Мини Топла Топи Изработката
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cordless Топла Лепак Пиштол, 2000mAh USB Полнење долготрајна Батерија, 60-тите Брзо Греење Преносни Лесни Мини Топла Топи Изработката

【USB НАДОПОЛНУВАЊЕ】 Micro USB порт прави сè повеќе пригоден, можете едноставно полнење на лепак пиштол кори�

DEN 719.76