• Обновено
Dritz 60 Лента Мерка, 1/2x60, Виолетова

Dritz 60 Лента Мерка, 1/2x60, Виолетова

Buyers rating:
DEN 71.76

Залиха

ФЛЕКСИБИЛНИ - класичен лесни 1/2-инчен широка лента; совршен за тело мерења, измени и општата домашна употреба.ИЗДРЖЛИВИ - не-се водат, засилен fiberglass со челик совети на завршува.МЕРЕЊА - НАС вообичаено ознаки (1/16-инчен зголемувања) на предната страна на лента; метрички за обратна.ВКЛУЧУВА - еден 60-инчен лента мерка.Стил : Стандард | Големина : 1/2"x60" | Боја : Виолетова.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

NEIKO 01597A Мерење Лента 25 Стапки (7.5 Метри) Максимална Должина | 1/8 Инчи Лесно Читање Двојно-Страна SAE Ознаки на Лента Мерка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

NEIKO 01597A Мерење Лента 25 Стапки (7.5 Метри) Максимална Должина | 1/8 Инчи Лесно Читање Двојно-Страна SAE Ознаки на Лента Мерка

[КВАЛИТЕТ] : Силна 0.13 mm сечилото дебелина обезбедува супериорни сила додека најлон обложен челик сечило�

DEN 264.00
Edupress Владетел Лента (EP62649)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Edupress Владетел Лента (EP62649)

Plasticized жолта хартија лента.Стандард и метрички мерења 1"W x 500" се тркалаат со 1" јадро.Приноси 40, 1" x 12" (30cm) вл

DEN 198.00
10 Парчиња Лента Мерка Keychains Функционална Мини Стигнале Мерење Лента Keychains со Слајд Заклучување за Роденден Услуги и Секојдневна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

10 Парчиња Лента Мерка Keychains Функционална Мини Стигнале Мерење Лента Keychains со Слајд Заклучување за Роденден Услуги и Секојдневна

Дизајниран за да ги импресионираат : 1.37 инчи во ширина Боја : сребро Тежина : 15 g / 0.Ве молиме го користат с

DEN 230.16
Дом Планета Опрема Каде ' s Мојата Лента Мерка? - 10ft Лента Мерка со Фракции - Мерење Лента 3 Пакет на Мали Мерење Лента Стигнале
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Дом Планета Опрема Каде ' s Мојата Лента Мерка? - 10ft Лента Мерка со Фракции - Мерење Лента 3 Пакет на Мали Мерење Лента Стигнале

Каде е Мојот Мерење Лента? Секогаш имаат мини лента мерка на рака со нашите мерка лента 3 pack која може да

DEN 335.52
Лента Мерка, Шиење Лента Мерка Стигнале во Рефус 98 Инчен Мерење Лента за Патишта и Железници Електрична енергија Изградба Медицински
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лента Мерка, Шиење Лента Мерка Стигнале во Рефус 98 Инчен Мерење Лента за Патишта и Железници Електрична енергија Изградба Медицински

【Широка Употреба】Професионални лента мерка за истражување за патишта и железници електрична енергиј�

DEN 455.76
Стигнале Лента Владетел 150cm/60 Инчи Преносни Лента Мерка Мини Keychain Мека Владетел Кампување Материјали за Шиење Мерење Алатки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Стигнале Лента Владетел 150cm/60 Инчи Преносни Лента Мерка Мини Keychain Мека Владетел Кампување Материјали за Шиење Мерење Алатки

❥ Мерка вашата крпа или см или инч ❥ Одлично за патување, кампување, шопинг, Шиење и така натаму ❥ Компа�

DEN 247.20
6 Pack Мека Мерењето на Лента,Лента Мерка Двојна Скала (60inch/150cm) за Шиење Прилагоди на Платно,Губење на Тежината Медицински
 • Обновено
Ценетост на стоката:

6 Pack Мека Мерењето на Лента,Лента Мерка Двојна Скала (60inch/150cm) за Шиење Прилагоди на Платно,Губење на Тежината Медицински

Меки Пластични Материјали : Овие лента мерка се направени од меки пластични материјали,што ја прави лен�

DEN 95.76
Нови Lon0167 2 Парчиња Избрана 1.5 М/60 Стигнале Владетел сигурен ефикасноста Лента Мерка Црвена Сина за Шиење Прилагоди(id:a72 e6
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нови Lon0167 2 Парчиња Избрана 1.5 М/60 Стигнале Владетел сигурен ефикасноста Лента Мерка Црвена Сина за Шиење Прилагоди(id:a72 e6

Име на производ (издржливи во употреба) : Лента Мерка;Материјал : Тешко (најновата технологија) Пластика,

DEN 1348.80
ZYL-YL (5M Челична Лента Мерка, Телескопски Владетел, Метрички Владетел, Висока Прецизност на Мерење Владетел, Стабилна Положба (Големина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZYL-YL (5M Челична Лента Мерка, Телескопски Владетел, Метрички Владетел, Висока Прецизност на Мерење Владетел, Стабилна Положба (Големина

1 Единствен, еденпарче гума случај дизајн, удобно да се одржи, не се лизга отпорни 2 Висок квалитет на про�

DEN 2056.80
JQZLXJC Носат-отпорни, 5m, 8m, Гума И Пластични Метрички Лента Мерка, Self-locking Лента Мерка, Челична Лента Мерка, (Големина :
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JQZLXJC Носат-отпорни, 5m, 8m, Гума И Пластични Метрички Лента Мерка, Self-locking Лента Мерка, Челична Лента Мерка, (Големина :

Ергономски дизајниран со удобно, не се лизга се справи.Страна заклучување копче за дизајн, лента заклуч�

DEN 304.80
Целна Пикадо Oche Лента Мерка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Целна Пикадо Oche Лента Мерка

На сигурен и лесен начин да се постави на dartboard и окер за двете челик и Мекасовет игра.Мерката има 2 копче

DEN 329.76
Kakalote 2м/78.7 Stadiometer Десен Агол Телескопски Лента Мерка, Ѕид Монтирани Раст Раст Метар Мерка за Домашна Употреба Возрасни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Kakalote 2м/78.7 Stadiometer Десен Агол Телескопски Лента Мерка, Ѕид Монтирани Раст Раст Метар Мерка за Домашна Употреба Возрасни

Тоа може да се залепи на ѕидот со само една завртка.На прв поглед, директна reading Specifications : име на Производ

DEN 284.64
Лента Мерка за Мерење на Лента за Тело Ткаенина за Шиење Прилагоди на Платно Плетење Дома Занает Мерења,60-инчен/150 cm Мека Multicolor
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лента Мерка за Мерење на Лента за Тело Ткаенина за Шиење Прилагоди на Платно Плетење Дома Занает Мерења,60-инчен/150 cm Мека Multicolor

????【Долгорочна употреба】 : лента мерка е направен на СТП кожа нано синтетичка материја.Издржливи и отпо

DEN 119.52
1.5 Метар Мека Стигнале Мерењето На Лента, Во Џеб,Телото Се Прилагоди На Шиење Занает Крпа Лента Мерка (Црвена+Жолто+Сина)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

1.5 Метар Мека Стигнале Мерењето На Лента, Во Џеб,Телото Се Прилагоди На Шиење Занает Крпа Лента Мерка (Црвена+Жолто+Сина)

Мерка Опсег : 1.5 М / 60inch; 0 150 cm и 060 инч.Притисни Копче Стигнале Лента Мерка : со push копчето механизам да се �

DEN 157.44
Стенли 033805 Fatmax Лента 10m/33ft
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Стенли 033805 Fatmax Лента 10m/33ft

Производителот гаранција може да не се применува.Дизајнирани за полесно читање.Truнула крајот кука има 3�

DEN 861.84
SLATIOM Лента Мерка 5m25mm со Најлон Фолија Само Заклучување Двојно Двострано Дипломирањето Метрички Големина Мерење Лента Анти-Шок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SLATIOM Лента Мерка 5m25mm со Најлон Фолија Само Заклучување Двојно Двострано Дипломирањето Метрички Големина Мерење Лента Анти-Шок

100% сосема нов и висок квалитет.Компактен и лесен за носење.Преносни / инчен стигнале лента мерка.Едноста

DEN 2124.48