• Обновено
Houthvige Премиум Лебди Полиците со Здрав Метална Рамка Трајни и Модерен Декор Лесно да се Инсталира Ѕид Монтирани Полици за Повеќе Складирање на Цели Совршена за Дома?

Houthvige Премиум Лебди Полиците со Здрав Метална Рамка Трајни и Модерен Декор Лесно да се Инсталира Ѕид Монтирани Полици за Повеќе

Buyers rating:
DEN 503.76

Залиха

Ѕидот виси полици на селски дрво обезбеди долгорочна изведба со unfaded убавина.Имајќи ги овие домот полиците е да мора да се доживее живот со луксуз наоколу.Висок Калибар : Оркестарот вашиот дом со уметнички работи кои би можеле да се збогати вашиот атмосфера!Нашите брилијантно дизајниран ѕиден полица направени од врвен квалитет селски дрво дава природен уште современа чувствуваат за вашата околина.На безбедно спакувани книга полици служи како идеален подарок за вашите најблиски, членови на семејството, пријатели, колеги и соседи на повеќе посебни прилики како што се housewarming функции, Божиќ ден, новогодишната ноќ, и на сите други празнична сезони.Овие атрактивни дрво полиците се обезбеди долготраен изглед без било исчезнат во текот на времето.Овие ѕид оркестарот полиците се погодни за сите вашата внатрешна и надворешна цели.Лесен и Удобен : Нашата виси полица лесно може да се монтира на внатрешните и надворешните ѕидови, без да предизвика никакви проблеми за време на инсталацијата.Ова ја прави "5 кола" тип на полица резерви доволно простор за да можете да си замислите, можете да натпревар во Она што го сакате, можете дури и може да се подели во две лебди полиците и да ги користат во различни соби.Да ги користите во вашата дневна област да се организираме на растенија, во кујната за да ги разместите прибор, во спалната соба за да се покажат убави слики во бањата да се продавница тоалет додатоци, и во перална за да се задржи на перење материјали.Опседнат со стил вашиот дом со едноставен, но елегантен ѕид додатоци?.Лесно се меша и натпревар на сет од 5 дома декор полиците како сакаш и да ги поставите на било слој на метал рамка во стабилен режим.КОНФИГУРИРАЈТЕ ГО ВАШИОТ СТИЛ.Конфигурира и да ја инсталирате на полиците за ѕид чување во вашата канцеларија да организира важни фајлови и други канцелариски прибор.Дом исполнет со рустик дрво decors ќе ги освои срцата на многу и може да биде еден меѓу современите домови со еден допир на природата во тоа.Најдобар Подарок Избор : Со нашите селски дом оркестарот полиците, внесете го следното ниво на премија за складирање кој овозможува соодветен простор за складирање и организација на сите вашите колекционерски предмети, мали додатоци, копчиња, шишиња, капење производи, и многу повеќе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

LYLSXY Вино Полици,Ретро Полигон Железо Ѕид Полица,за Бар/Кујна/дневната Соба/Спалната соба се Користи за Публикации Складирање Декоративни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LYLSXY Вино Полици,Ретро Полигон Железо Ѕид Полица,за Бар/Кујна/дневната Соба/Спалната соба се Користи за Публикации Складирање Декоративни

Инсталација : Дупчење Потребно.Материјал : Дрво+Железо.Ние Веруваме Дека Ќе Ви Се Љубовта!Ние Сме Многу Д

DEN 1080.00
Wallniture Minori Лебди Полица Сет од 5, Дрво Виси Полици за Ѕид Складирање, Селски Ѕид Полици за Спална соба, Дневна Соба, Купатило,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Wallniture Minori Лебди Полица Сет од 5, Дрво Виси Полици за Ѕид Складирање, Селски Ѕид Полици за Спална соба, Дневна Соба, Купатило,

Функционалноста Мудро : Со Wallniture виси книга полици за ѕид, магично се трансформира во вашата мртов прост

DEN 1151.76
WSZJJ Бања Нерѓосувачки Челик Двојно Крпа Рек Бања Кујнски Ѕид Монтирани Крпа Рек Фиксна Рек Складирање Полица Полица Рек Закачалка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WSZJJ Бања Нерѓосувачки Челик Двојно Крпа Рек Бања Кујнски Ѕид Монтирани Крпа Рек Фиксна Рек Складирање Полица Полица Рек Закачалка

Високо Квалитетни и Издржливи Структура:Направени од издржлив солидна нерѓосувачки челик материјал с

DEN 9291.12
RENSLAT Нордиските Стил Дрвени Хексагонални Складирање Полица Декоративни за Детска Соба Комора Полица Полица Дизајн
 • Обновено
Ценетост на стоката:

RENSLAT Нордиските Стил Дрвени Хексагонални Складирање Полица Декоративни за Детска Соба Комора Полица Полица Дизајн

★ Ѕид полици се направени од борови дрва, кој е издржлив, водоотпорни и отпорни на влага, со јасни тексту

DEN 5993.04
Невидливи Виси Метал Лебди Публикации - Оптичка Илузија Ѕид Книга Полицата за Деца и Мажи - Модерна Мала Црна Ѕид Монтирани полици
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Невидливи Виси Метал Лебди Публикации - Оптичка Илузија Ѕид Книга Полицата за Деца и Мажи - Модерна Мала Црна Ѕид Монтирани полици

НЕВИДЛИВИ СКРИЕНИ ПОЛИЦА ЗА МАГИЈА АКЦЕНТ Креативни Алтернатива За Bookcase.Лебдечки Публикации Прикажув�

DEN 717.60
Обоени Желки Пливаат во Морето Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Обоени Желки Пливаат во Морето Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

Можете лесно да го инсталирате во било која локација од себе.Answer : ___________________________ Note : Нашиот тим, решетка

DEN 455.52
Scandic Оркестарот - Селски Лебди Полици Дрво - 3 24 Дрвени полици за Ѕид за Складирање, како Совршен - Кафеава Лебди Полици Бања,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Scandic Оркестарот - Селски Лебди Полици Дрво - 3 24 Дрвени полици за Ѕид за Складирање, како Совршен - Кафеава Лебди Полици Бања,

СОЛИДНА 3 НИВО МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ЅИД МОНТИРАНИ ПОЛИЦИ за чување и прикажување на Mementos,Книги, последното

DEN 1918.56
Црна Моќ Тупаница Чукање на срцето Ѕид Монтирани Дрво Виси Полица на Ѕидот Чување Полиците за Бања Канцеларија Перална, Кујна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Црна Моќ Тупаница Чукање на срцето Ѕид Монтирани Дрво Виси Полица на Ѕидот Чување Полиците за Бања Канцеларија Перална, Кујна

Направен од композитни дрво.Пакетот содржи : дрвени табли, железо загради, проширување завртки, неознач�

DEN 2368.80
M&E Селски Дрво Виси Полиците, Замав Јаже Лебди Полиците, Сет од 2 Дрво Виси Полици за Ѕид. Farmhouse Оркестарот за Дневна Соба,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

M&E Селски Дрво Виси Полиците, Замав Јаже Лебди Полиците, Сет од 2 Дрво Виси Полици за Ѕид. Farmhouse Оркестарот за Дневна Соба,

Сет на 2 дрво виси полиците се совршено парче за секој селски, модерна, или природни дома декор.Совршен ѕ�

DEN 189.60
Лесно Еко Живот Ноќни Полица Додатоци Организатор - Ѕид Само се Држи На,Идеален за Очила,Далечински управувач,Слушалка, Мобилен Телефонски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лесно Еко Живот Ноќни Полица Додатоци Организатор - Ѕид Само се Држи На,Идеален за Очила,Далечински управувач,Слушалка, Мобилен Телефонски

Овој кревет полица обезбедува лесен пристап до работи како што се мобилни телефони, Очила, Remotes,Нокти за

DEN 299.76
Kakalote 2 парчиња Дрвени Постоечкиот Ѕид Полиците,Замав Јаже Селски Виси Полиците,Ресни Растенијата Полица за Спална соба, Бања,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Kakalote 2 парчиња Дрвени Постоечкиот Ѕид Полиците,Замав Јаже Селски Виси Полиците,Ресни Растенијата Полица за Спална соба, Бања,

【Уникатен】Нашите виси на ѕидот полиците е само она што ви треба ако сте во потрага за совршен контакт н

DEN 781.44
Zerodis Ѕид Виси Рек, Не Стиска Ѕид Виси Рек Прилагодлива Полица Калибар Складирање Решетката за Бања Канцеларија Спалната соба Дневна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Zerodis Ѕид Виси Рек, Не Стиска Ѕид Виси Рек Прилагодлива Полица Калибар Складирање Решетката за Бања Канцеларија Спалната соба Дневна

【Фирма Држи】 Силна товарот, влага доказ и водоотпорен, трајни и поцврсти, и не ќе падне лесно...

DEN 186.96