• Обновено
KELUNIS Бамбус Леб Кутија за Кујна Храна Складирање - Countertop Леб Складирање Бин Rolltop Breadbox (Лесно Авто-Собранието)

KELUNIS Бамбус Леб Кутија за Кујна Храна Складирање - Countertop Леб Складирање Бин Rolltop Breadbox (Лесно Авто-Собранието)

Buyers rating:
DEN 1559.52

Залиха

Бамбус Леб Кутија, Нема собрание е потребно, Приближни Димензии : 40*27*17.3 cm/15.7*10.62*6.81 инч.Атрактивен Дизајн : Голем леб кутија направена од неизменет бамбус, благосостојба и еко-сместување материјал, culminate леб кутија за кујна.Лесно-планирам Rolltop Капак : На rolltop капак има лесно-планирам изградба, и слајдови отвори непречено користење на пред knob.Одлична леб чувар, компир бин, леб бин, countertop складирање, за кујната countertop организаторот.Здрав и Дамка : Безбеден и Едноставен за Поддршка - карактеристични бамбус материјал не recolor и ќе ја изгуби својот квалитет од јадења, храна, средства за чистење и вода.Природни Бамбус Леб Box This леб кутија е направен од високо-квалитет на бамбус.На бамбус расте природно.Не багрила или бои се користат.Тоа е еколошки материјал.Ве молиме да ги користат со доверба.Лизгачки покрие дизајн на леб кутија зголемува капацитет за складирање и е лесен за употреба.Стилски современ дизајн работи за повеќе од само леб, користете кутијата како кујна или десктоп организаторот.Екстремни промени на температурата, влажноста на воздухот и сувост ефект дрво; продавница подалеку од топлина и сончева светлина во добро вентилирани место.Со овој леб поле, ќе можат да уживаат во слободното време на семејството.Име : Леб box Material : bamboo Size : 40*27*17.3 cm/15.7*10.62*6.81 inch Package Листата : Леб кутија * 1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

HausRoland Леб Кутија за Кујна Контра Нерѓосувачки Челик Леб Бин Складирање Сад За Лебови Колачи Сува Храна (Бела, Плоштад)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HausRoland Леб Кутија за Кујна Контра Нерѓосувачки Челик Леб Бин Складирање Сад За Лебови Колачи Сува Храна (Бела, Плоштад)

ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ СВЕЖ ЛЕБ ЗА ПОДОЛГО време : се Однесува на рокот на траење на вашиот леб и колачи, додек

DEN 780.00
Леб Кутии со Нерѓосувачки Челик Метал Дома Чување Корпа за Кујна Контра крупните Леб Бин со Навивам Лесно Складирање Леб Кутија 13.589.065.71
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Леб Кутии со Нерѓосувачки Челик Метал Дома Чување Корпа за Кујна Контра крупните Леб Бин со Навивам Лесно Складирање Леб Кутија 13.589.065.71

ДРЖИ ЛЕБ СВЕЖА И ВКУСНА : капакот почива сигурно во текот на кутија,а во исто време запечатување во висти

DEN 2354.40
Голем Бамбус Леб Кутија за Кујната Countertop, Tobeelec Двоен Слој Ретро Леб Складирање Кутија со Акрил Транспарентен Јасно Прозорец,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Голем Бамбус Леб Кутија за Кујната Countertop, Tobeelec Двоен Слој Ретро Леб Складирање Кутија со Акрил Транспарентен Јасно Прозорец,

???? 【100% Природни Бамбус】 : Голем Бамбус Леб Бин обезбедува сувост и подобро леб и друга храна за складир�

DEN 887.76
Двоен Слој се Тркалаат Врвот Леб Кутија за Кујна Контра, 2-Ниво Дрвени Голем Капацитет Леб Складирање Бин со Dismountable Слој И
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Двоен Слој се Тркалаат Врвот Леб Кутија за Кујна Контра, 2-Ниво Дрвени Голем Капацитет Леб Складирање Бин со Dismountable Слој И

Премиум Производ : Ова Бамбус Леб Кутија Се Направени Од Храна Одделение Бамбус, Што Е Добро За Нашето Зд

DEN 352.80
Berhgjjsdssnh Складирање Кутија, Бамбус Тркалаат Леб Кутија Еко-пријателски Готвење Печење Храна Складирање Собранието Случај Потребни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Berhgjjsdssnh Складирање Кутија, Бамбус Тркалаат Леб Кутија Еко-пријателски Готвење Печење Храна Складирање Собранието Случај Потребни

▲Оваа Складирање Кутија Собата е совршен за облека, играчки, списанија, уметнички и занаетчиски матери�

DEN 1782.00
TQVAI Природни Бамбус 2 Слој Голем Леб Кутија за Кујна Контра Дрво Леб Складирање Сад - Може да се Користи како 2 Поединечна Леб
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TQVAI Природни Бамбус 2 Слој Голем Леб Кутија за Кујна Контра Дрво Леб Складирање Сад - Може да се Користи како 2 Поединечна Леб

СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Направен од супериорен phyllostachys heterocycla(еден вид на бамбус), реални материјални, не �

DEN 1415.76
joyMerit Метал Леб Кутија - Countertop Простор за Заштеда, крупните, Гроздобер Стил Леб Складирање Корпа за Кујна - Антички Дизајн
 • Обновено
Ценетост на стоката:

joyMerit Метал Леб Кутија - Countertop Простор за Заштеда, крупните, Гроздобер Стил Леб Складирање Корпа за Кујна - Антички Дизајн

Изработени од железо материјал,безбедно, трајни и заштита на животната средина.Железо леб бин со капак �

DEN 1259.76
Рачно изработени Леб Складирање Кутија - Дрвени Леб Кутија - Farmhouse Декоративни Леб Кутија Направени со Природни Кора од Бреза
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Рачно изработени Леб Складирање Кутија - Дрвени Леб Кутија - Farmhouse Декоративни Леб Кутија Направени со Природни Кора од Бреза

ДРЖИ ЛЕБ СВЕЖИ : совршен леб леб кутија за складирање, овој леб кутија за кујната countertop површини ви помаг

DEN 2136.00
Homde Леб кутија за кујната Countertop Дрво Двојно Леб Сад Носителот крупните Складирање Бин со Јасни Прозорец Прилагодлива Полица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Homde Леб кутија за кујната Countertop Дрво Двојно Леб Сад Носителот крупните Складирање Бин со Јасни Прозорец Прилагодлива Полица

Отстранлив & Прилагодливи Слој : На средниот слој има три прилагодливи височини.Можете да изберете соод�

DEN 959.76
Слајд Пластични Замрзнувач Рек Голем Капацитет за Складирање Кутија Фрижидер Складирање Кутија Безбедно за Простор за Заштеда на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Слајд Пластични Замрзнувач Рек Голем Капацитет за Складирање Кутија Фрижидер Складирање Кутија Безбедно за Простор за Заштеда на

Бесплатни superposition, superimposable дизајнот не го окупира просторот.Голем капацитет, може да се стави на тоа как�

DEN 434.16
PARANTA Леб Кутија Корпа За Кујна Контра Farmhouse со Нерѓосувачки Челик се Тркалаат Капак За Лесно Кујна Контра Складирање Леб Бин
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PARANTA Леб Кутија Корпа За Кујна Контра Farmhouse со Нерѓосувачки Челик се Тркалаат Капак За Лесно Кујна Контра Складирање Леб Бин

ДРЖИ ЛЕБ СВЕЖА И ВКУСНА : капакот почива сигурно во текот на кутија,а во исто време запечатување во висти

DEN 760.56
RoyalHouse Премиум Метал Леб Кутија со Бамбус Капак, Леб Складирање, Леб Сад за Кујна Контра, Кујна Оркестарот, Гроздобер Кујна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

RoyalHouse Премиум Метал Леб Кутија со Бамбус Капак, Леб Складирање, Леб Сад за Кујна Контра, Кујна Оркестарот, Гроздобер Кујна

Совршена Големина за Леб Кутија Спасува вашата кујна контра простор во вашата кујна со Тврди Агол Метал

DEN 358.80
Леб Кутија за Кујната Countertop, Yuzxaun Прилагодливи крупните 3 Слоеви Природата Дрвени Бамбус Breadbox за Кујна Леб Складирање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Леб Кутија за Кујната Countertop, Yuzxaun Прилагодливи крупните 3 Слоеви Природата Дрвени Бамбус Breadbox за Кујна Леб Складирање

100% Природата Бамбус 【Висок Степен на Природата Бамбус】Леб кутија е направен од Природата бамбус meterial.�

DEN 1271.76
Xbopetda Метал Леб Кутија Лебови Складирање Канистер Tins, Мал Леб Складирање Корпа за Кујната Countertop Простор за Заштеда, Леб
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Xbopetda Метал Леб Кутија Лебови Складирање Канистер Tins, Мал Леб Складирање Корпа за Кујната Countertop Простор за Заштеда, Леб

Нашите брада калај врши совршено кога одржување на вашиот леб свежо и влажно.Xbopetda воведува спектар на gal

DEN 599.76
Goodleks Три-Слој Baguette Торба Леб, за Обновливи Baguette Складирање Торба, Природни Unbleached Долго Леб Кеси, француски Леб Кеси
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Goodleks Три-Слој Baguette Торба Леб, за Обновливи Baguette Складирање Торба, Природни Unbleached Долго Леб Кеси, француски Леб Кеси

ТриСлој Технологија : baguette леб кеси се дизајнирани со помош на еден единствен, Патентирана Технологија �

DEN 646.80
Angoily Нерѓосувачки Челик Леб Кутија за Кујната Countertop, од не ' Рѓосувачки Челик Леб Складирање Бин Контејнер со Навивам Капак
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Angoily Нерѓосувачки Челик Леб Кутија за Кујната Countertop, од не ' Рѓосувачки Челик Леб Складирање Бин Контејнер со Навивам Капак

Edgings ќе не гребење на countertop. Лесно да се отвори / затвори се тркалаат капак со прозорец ви помогне да ги в�

DEN 952.56
Пластични Правоаголна Леб Кутија со Преносни Рачка, Леб Торта Складирање Сад Кутија за Чување Банана Леб,Тиква Леб (Розева)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пластични Правоаголна Леб Кутија со Преносни Рачка, Леб Торта Складирање Сад Кутија за Чување Банана Леб,Тиква Леб (Розева)

✅Материјал : Направен од PP Пластика, безбедно да се користи, лесни, но цврсти,затворањето е силна,dustproof, и

DEN 359.76