• Обновено
Еспресо лажици 18/10 Нерѓосувачки Челик 6-парче Мода Мини Лажички сет за Кафе и Шеќер Десерт, Торта, сладолед Супа Antipasto cappuccino 5 Инчен матирано се справи со Sweejar (Злато)

Еспресо лажици 18/10 Нерѓосувачки Челик 6-парче Мода Мини Лажички сет за Кафе и Шеќер Десерт, Торта, сладолед Супа Antipasto cappuccino

Buyers rating:
DEN 335.76

Залиха

18/10 Нерѓосувачки Челик, издржливи.Ергономски дизајн, лесно да се користат; Матирано рачка, огледало полирање раководител на лажици.Се користи за чај, кафе, cappuccino, еспресо, десерт, млеко, промешајте шеќер, крем и така натаму.Јадење-за миење е безбеден и лесен за чистење, одговараат за Домот, Ресторан, Бистри и Бар.Sweejar е професионална домашниот производ снабдувач кои извршиле да се направи вашиот дом слатко и пријатно.Оваа лажици собата е направен од 18/10 нерѓосувачки челик.Многу едноставни и стилски дизајн.Голема идеален за дома, канцеларија и ресторан.Прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели.CARE & УПОТРЕБА ИНСТРУКЦИИ не остави прибор за јадење да се исцеди во машина за миење садови/потоне за долго време.Не ust тврда вода за миење на приборот за јадење како минерали во водата може да ги кородираат на mteal.Не се чисти вашиот нерѓосувачки челик прибор за јадење користење на абразивни средства за чистење на предмети, како челична волна.Тие може да ја напушти мали гребнатини текот на прибор за јадење така dulling сјај.Секогаш користете благ детергент за чистење на вашата нерѓосувачки челик culery.Избегнувајте нерѓосувачки челик прибор за јадење да дојде во директен контакт со алуминиумска како што ослободува хлор која може да доведе до промена на бојата од нерѓосувачки челик.Сува веднаш по миењето.Користете мека крпа да го стори тоа.Кликнете на ДОДАДИ во КОШНИЧКА Копчето за да се Обиде оваа Мини кафени Лажички.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Кристијан Подарок - Се Крене И Да Се Моли Housewarming Подарок | Роденденски Подарок За Пријател Тинејџерски Девојка Или Момче |
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Кристијан Подарок - Се Крене И Да Се Моли Housewarming Подарок | Роденденски Подарок За Пријател Тинејџерски Девојка Или Момче |

Тоа е исто така многу функционални во секојдневна употреба.Ние одржување на најдобар квалитет на произ�

DEN 278.16
Mepra AZB10961107 Лажичка Кафе Tigre Oro Нерон, Црна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Mepra AZB10961107 Лажичка Кафе Tigre Oro Нерон, Црна

Dishwasheer безбедно произведено во Италија, со највисок квалитет на 18 / 10 нерѓосувачки челик, многу издржлив�

DEN 13763.04
ANYI16 Долго се Справи со Чај Кафе Лажици Сет, 7.5 од не ' Рѓосувачки Челик Злато Лажички Лист за Iced Чај, Кафе, сладолед, Десерт
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ANYI16 Долго се Справи со Чај Кафе Лажици Сет, 7.5 од не ' Рѓосувачки Челик Злато Лажички Лист за Iced Чај, Кафе, сладолед, Десерт

【Пакет & Големина】 : 3pcs злато лист мраз лажици чај, 7.5 инчи долго големина е совршена за вас 【Висококвал�

DEN 2186.40
Сет од 8 Керамички лажица, Iced Лажици Чај,5-инчен Лажици Јогурт Мали, Еспресо, Десерти, Шеќер, Попладне Чај, Кујна и Бар
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сет од 8 Керамички лажица, Iced Лажици Чај,5-инчен Лажици Јогурт Мали, Еспресо, Десерти, Шеќер, Попладне Чај, Кујна и Бар

5 "Керамика кафе лажица едноставен дизајн.Кафе и десерти се многу поволни.Со лажица во устата е голема, м�

DEN 355.20
Mepra AZ1098D1108 Moka Лажица Дијана Bronzo, Бакар
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Mepra AZ1098D1108 Moka Лажица Дијана Bronzo, Бакар

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина �

DEN 9390.24
Здраво Мед Со Пчели Изработен Од Нерѓосувачки Челик, Еспресо Или Чај Лажици Подарок За Сопруга, Девојка, Пријатели Или Роднини На
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Здраво Мед Со Пчели Изработен Од Нерѓосувачки Челик, Еспресо Или Чај Лажици Подарок За Сопруга, Девојка, Пријатели Или Роднини На

Вие ќе бидете целосно задоволни со нашите производи.Ние ќе ви помогнеме со подобра услуга за клиентите.�

DEN 311.76
ТРИ ЧОВЕЧКИ да го Кафе Заедно Засекогаш Смешно Врежани Боја Лажица, Подарок За Кафе Љубовници, и Нејзиниот Пријател, Сестра, денот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ТРИ ЧОВЕЧКИ да го Кафе Заедно Засекогаш Смешно Врежани Боја Лажица, Подарок За Кафе Љубовници, и Нејзиниот Пријател, Сестра, денот

Високо полиран, многу здрав и многу тешко да се наведнуваат и соодветна тежина да се одржи удобно.Овие с�

DEN 189.36
Oneida Приливите Iced Чај Лажици (Сет од 12)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Oneida Приливите Iced Чај Лажици (Сет од 12)

Суптилна уште Софистициран Модел.Висок Квалитет и Тешка Тежина.Совршен за Казна и Повик за Јадење.Машин

DEN 638.16
Mepra AZC10G61107 Лажичка Кафе Жолта
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Mepra AZC10G61107 Лажичка Кафе Жолта

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина �

DEN 10440.48
Renohef Виножито кафени Лажички,од не ' Рѓосувачки Челик Шарени Позлатен Мини Лажица,Чај Лажица,сладолед Лажица,Десерт Лажичка Овошје
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Renohef Виножито кафени Лажички,од не ' Рѓосувачки Челик Шарени Позлатен Мини Лажица,Чај Лажица,сладолед Лажица,Десерт Лажичка Овошје

【Висок Квалитет Мини Лажица】 Направени од 18 / 8 нерѓосувачки челик,силна анти ' рѓа,нема да се наведнува

DEN 239.76