• Обновено
Sensationail Гел лак, колку Повеќе Berrier Црвено Гел лак, 0.25 Fl. Оз. – Гел За нокти до 2 Недели на Блескави Боја – LED Помине Светилка Потребно – Долга-Трајни Заврши, Нема Суво Вр

Sensationail Гел лак, колку Повеќе Berrier Црвено Гел лак, 0.25 Fl. Оз. – Гел За нокти до 2 Недели на Блескави Боја – LED Помине

Buyers rating:
DEN 150.72

Залиха

Боја е нашата страст.Моќен 7-Вати LED светилка брзо поставува ноктите по полирање.Не вулгарен остатоци и отстранување е само како брзо и лесно.Пре-програмирани да лек за 30 секунди и 60 секунди интервали.Овој гел ноктите полски лекови во ниеден момент – безбедно заклучување во боја за да ги даде на вашите нокти сјајни, долготрајни заврши дека трае и до две недели.Дава салон за убавина-квалитет гел за нокти од удобноста на вашиот дом.Ова боја на лак ќе ви помогнат да го прескокнете салонот и да добиете професионален изглед на резултатите право дома.Во Sensatio Nail, ние веруваме во моќта на само-изразување.Формулиран со еукалиптус, масло и содржи Витамини А и Д.Трае и до 2 недели без chipping, пилинг или исчезнува.На гел лак целосно се стврднува под LED светилка (не се вклучени), па можете да се освежи вашите нокти само лек за 30 секунди и оди.ДОЛГОТРАЈНИ ЗАВРШИ – Sensatio Nail Гел лак лекови во ниеден момент – безбедно заклучување во боја за да ги даде на вашите нокти сјајни, долготрајни заврши дека трае и до две недели.Чувајте ги вашите природни нокти здрав со примена на етерични масла, како што се рицинус или шипинка масло, за да вашите нокти кревети пред примена на база палта и ноктите заштитници па може да се покаже исклучите вашиот најновите дизајн.Вие се нашата инспирација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Simayixx Гел Лак База На Грб И Нема Избрише Мат Сјај Гел Врвот Грб Го Поставите Гел Врвот Грб Го Поставите Погоден За Природните
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Simayixx Гел Лак База На Грб И Нема Избрише Мат Сјај Гел Врвот Грб Го Поставите Гел Врвот Грб Го Поставите Погоден За Природните

Натопете вашите нокти во акрилик смена за околу 5 минути.Погоден за вашето семејство и пријатели, девојк

DEN 1507.20
LIHI Боја Лабораторија ЛЕПЛИВОСТА 22PCS Двојно-заврши Solic Боја на лак Ленти,Ноктите Обвива, Ноктите Печ, Реално лак листови
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LIHI Боја Лабораторија ЛЕПЛИВОСТА 22PCS Двојно-заврши Solic Боја на лак Ленти,Ноктите Обвива, Ноктите Печ, Реално лак листови

ВНИМАНИЕТО : 1.Бидете сигурни да одберете лак лента една големина помала од вашите нокти ширина за најдо�

DEN 167.76
Бојата се Менува Гел лак Поставите 6Pcs Розова Зелена Сина, Пурпурна Сјајот Бои Расположение Температура Промена УВ LED Гел лак за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бојата се Менува Гел лак Поставите 6Pcs Розова Зелена Сина, Пурпурна Сјајот Бои Расположение Температура Промена УВ LED Гел лак за

❤ Празник Убавина Подарок Сет : Оваа група вклучува 6pcs бои менување на гел лак + прилагодено убава подар�

DEN 191.76
Мултифункционален Биро Организатор, Шминка простор за Eyeshadows Concealers Прав лак Организаторот за Суета Countertop Бања, Молив
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мултифункционален Биро Организатор, Шминка простор за Eyeshadows Concealers Прав лак Организаторот за Суета Countertop Бања, Молив

【Мултифункционален Складирање Кутија】Помине организаторите и складирање бело,Ова нега на кожата орг�

DEN 383.76
Cuccio Боја Matchmakers Плус Помине Натопи - Појавување Mani-Pedi Со Беспрекорна Координација - Боја Лак И Боја На Дрво Гел Лак Во
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cuccio Боја Matchmakers Плус Помине Натопи - Појавување Mani-Pedi Со Беспрекорна Координација - Боја Лак И Боја На Дрво Гел Лак Во

НАПРАВЕНИ СО НАЈДОБРИ СОСТОЈКИ.Нашата богата помине формулата е направена без DBP или toluene да се обезбеди

DEN 808.80
Lroveb Гел за Нокти Полу Постојан Популарни Помине Уметност Дизајн Класичен Црвен Розова Виолетова и Зелена лак на Ноктите База на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Lroveb Гел за Нокти Полу Постојан Популарни Помине Уметност Дизајн Класичен Црвен Розова Виолетова и Зелена лак на Ноктите База на

ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА И ДОБРА ИСТРАЈНОСТ : серија на голи розова гел лак собата е долготраен за 21+ дена со сов�

DEN 241.20
AZA лак - Вегетаријанци, 10-Бесплатно, Суровост-Бесплатно, Не-Токсични, Чип Отпорни, Брзо Сушење, Гел Како, Длабоко Празнична Светкавиот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AZA лак - Вегетаријанци, 10-Бесплатно, Суровост-Бесплатно, Не-Токсични, Чип Отпорни, Брзо Сушење, Гел Како, Длабоко Празнична Светкавиот

Премиум лак е вегетаријанци, 10бесплатно, суровостслободните и нетоксични.Микс на прекрасни нијанси се �

DEN 143.76
20 Боја Гел лак за Полнење, Вклучуваат Сјајот лак,Голи Розова Природни Сина Трева Црвено Жолта Помине Гел,UV/LED Впие Исклучување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

20 Боја Гел лак за Полнење, Вклучуваат Сјајот лак,Голи Розова Природни Сина Трева Црвено Жолта Помине Гел,UV/LED Впие Исклучување

20 КОМПЈУТЕРИ Гел лак Сет : Класичен гел лак сет вклучува 20 бои гел лак,Нијанси вклучуваат : голи,црвена, п�

DEN 719.76
Гел лак за Полнење со УВ Светлина Дополнителен Комплет 5 Боја 8ml Гел лак Основата и Врвот Грб 6W Преносни УВ LED Помине Светилка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Гел лак за Полнење со УВ Светлина Дополнителен Комплет 5 Боја 8ml Гел лак Основата и Врвот Грб 6W Преносни УВ LED Помине Светилка

ГЕЛ ЛАК ЗАПОЧНЕТЕ со ПОЛНЕЊЕ : На гел на ноктите комплет вклучува 5 бои 8ml гел лак,8ml основата и врвот грб,6

DEN 383.76
Формула X Бои ~ Поголеми Од Животот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Формула X Бои ~ Поголеми Од Животот

Поголеми Од Животот е eggshell бисер сенка.Оваа нова генерација на neutrals ќе опфати уметноста на минимализам.�

DEN 240.00
Cuccio Боја Matchmakers Плус Помине Натопи - Појавување Mani-Pedi Со Беспрекорна Координација - Боја Лак И Боја На Дрво Гел Лак Во
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cuccio Боја Matchmakers Плус Помине Натопи - Појавување Mani-Pedi Со Беспрекорна Координација - Боја Лак И Боја На Дрво Гел Лак Во

НАПРАВЕНИ СО НАЈДОБРИ СОСТОЈКИ.Нашата богата помине формулата е направена без DBP или toluene да се обезбеди

DEN 371.76
Incoco Француски Маникир: Cloud Девет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Incoco Француски Маникир: Cloud Девет

Добиете совршено француски маникир во секое време!.На светли бели совети понуди совршен лак за вашите с�

DEN 359.76