• Обновено
10Pcs Гел лак Смена Клипови, Пластични Акрилик Помине Уметност Впие Исклучување Капа, УВ Гел лак Смена да Заврши (Виолетова)

10Pcs Гел лак Смена Клипови, Пластични Акрилик Помине Уметност Впие Исклучување Капа, УВ Гел лак Смена да Заврши (Виолетова)

Buyers rating:
DEN 95.76

Залиха

Лесен за Употреба : да се стави на натопете памук со полски смена во деловите прво потоа да ги применуваат ноктите клип цврсто.10 минути и натупвам доаѓа право надвор.Не му Наштети на Ноктот : ноктите капа клипови во комбинација со ноктите избрише памук влошки се толку удобен за носење и да не му наштети на ноктот.Овие акрилик помине уметност впие исклучување клипови се елегантни и таписерии со внимателен против пролизгување функција внатре да се направат овие клипови остане на вашите нокти stably.Изобилство гел лак почиста клипови се одлични за вашиот замена, секогаш кога сакате.Тие се, исто така, еднократно, заштеда на пари.Оваа брзо лак смена алатка ви овозможува да го промените ноктите полирање ви се допаѓа во секое време, за појавување на различни стилови на облекување.Отстрани лак гелови лесно, DIY дома!!Чекор 1 : Отворете ја впие исклучување почиста капа клипови во обратна насока.Чекор 2 : ставете ги памук влошки во ноктите клипови.Чекор 3 : се Прелива лак смена.Чекор 4 : Почекајте барем 10-15 мин да се отстрани лак.Чекор 5 : со Користење на тласкач да притиснете и scrape далеку cuticle. (на тласкач не е вклучен).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Магијата лак Смена, Професионални Помине Гел лак Смена, Во 3 минути Брзо ги Отстранува Впие-Оф Гел лак УВ Арт Лак на Ноктите, 2pack
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Магијата лак Смена, Професионални Помине Гел лак Смена, Во 3 минути Брзо ги Отстранува Впие-Оф Гел лак УВ Арт Лак на Ноктите, 2pack

♛【Роман& NonИритирачки】Овој производ направен од природни состојки, многу светлина, мирис, може да отст

DEN 359.76
Ноктите Гел Отстранување Сад 5pcs Помине УВ Акрилик Гел Отстранување Сад Пет Дупки Впие Исклучување Прст Сад Јадења Уметноста на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ноктите Гел Отстранување Сад 5pcs Помине УВ Акрилик Гел Отстранување Сад Пет Дупки Впие Исклучување Прст Сад Јадења Уметноста на

▶ Професионални помине додатоци : Соодветна длабочина сатурација, не overflow.Зачувај помине смена.Ноктите

DEN 342.96
U-M 2X Нокти Впие Акрилик Сад Помине Уметност Совет Смена Алатка за полски Смена Нокти за Нега на Сад Superior†Квалитет и CreativeHigh
 • Обновено
Ценетост на стоката:

U-M 2X Нокти Впие Акрилик Сад Помине Уметност Совет Смена Алатка за полски Смена Нокти за Нега на Сад Superior†Квалитет и CreativeHigh

Модел со пет прст бунари за употреба за да се впие прсти само.Секоја добро длабочина : app 3cm.Служба : Ние го

DEN 171.60
Божиќ Помине Оркестарот - Гел лак Смена, Лесно & Брзо ги Отстранува Впие-Оф Гел лак, Не Боли Ноктите, Професионален лак на Смена,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Божиќ Помине Оркестарот - Гел лак Смена, Лесно & Брзо ги Отстранува Впие-Оф Гел лак, Не Боли Ноктите, Професионален лак на Смена,

Оваа магија гел смена може да depigmentation дамки брзо и безбедно.Лесен за употреба, се однесува само на тоа не

DEN 59.76
Недела 7 ESD Безбедно 200ml 6 МЛ Анти-Статички Квадратни Шише , Еден Допир, притиснете Нерѓосувачки Челик Течни Фармацевт Пумпа за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Недела 7 ESD Безбедно 200ml 6 МЛ Анти-Статички Квадратни Шише , Еден Допир, притиснете Нерѓосувачки Челик Течни Фармацевт Пумпа за

☆ Шише големина 6oz / 200 ML,Сино / Розова боја / Бела ☆Antistatic ESD Безбедно, Статични Dissipative Растворувач Точење с

DEN 527.76
Ayrsjcl 180pcs/кутија Lint-Слободен лак Смена Почиста Cottons Бела Мека Брише Почиста Ув Гел Тласкач Нокти Помине Уметност Алатки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ayrsjcl 180pcs/кутија Lint-Слободен лак Смена Почиста Cottons Бела Мека Брише Почиста Ув Гел Тласкач Нокти Помине Уметност Алатки

Лесно да се чисти ноктите гел, лак и ноктите сликарство.Користење со лак смена.Совршена Алатка За Профес

DEN 204.72
Гел лак Смена, 2PC Впие-Оф Гел лак Смена, Магија Гел Ноктите Смена-Брз и Лесен лак Смена Кора Исклучување во 3-5 Минути, Професионална
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Гел лак Смена, 2PC Впие-Оф Гел лак Смена, Магија Гел Ноктите Смена-Брз и Лесен лак Смена Кора Исклучување во 3-5 Минути, Професионална

Бидејќи лак имаат различни цврстина и дебелината , степенот на пукна и времето потребно ќе бидат различ�

DEN 359.76
Лак Смена Пумпа, YAMYONE 2 Пакет Acetone Пумпа Фармацевт, Алкохол Фармацевт собори Празни Lockable Пумпа Фармацевт Шише за лак и
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лак Смена Пумпа, YAMYONE 2 Пакет Acetone Пумпа Фармацевт, Алкохол Фармацевт собори Празни Lockable Пумпа Фармацевт Шише за лак и

Мора да се има алатка сад за помине уметност.Може да се користи за алкохол ,лак смена, шминка смена и сл.С�

DEN 239.76
FITDON 630PCS Lint Слободни Помине Брише Памук Влошки & 2 ПАРЧИЊА Нокти Датотеки & 1PC собори Пумпа Фармацевт Шише за лак Смена,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FITDON 630PCS Lint Слободни Помине Брише Памук Влошки & 2 ПАРЧИЊА Нокти Датотеки & 1PC собори Пумпа Фармацевт Шише за лак Смена,

Ноктите Брише Памук Влошки 630pcs премиум памук влошки, lint слободни, силна влага апсорпција, исклучително

DEN 167.76
Makartt Помине Гел Смена Кафе Надвор Гел лак Смена 200pcs со 1 buc Cuticle Тласкач, 22 Есен Зима Бои Гел лак 8ML База Палто Врвот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Makartt Помине Гел Смена Кафе Надвор Гел лак Смена 200pcs со 1 buc Cuticle Тласкач, 22 Есен Зима Бои Гел лак 8ML База Палто Врвот

Пакетот Вклучува : 200pcs Впие Исклучување Гел лак Смена Фолија Обвива со 1 buc Cuticle Тласкач и 22 Есен Зима Бои �

DEN 239.76
Лак Отстранување Собата, Ноктите File1 Четка со Впие-оф Памук Влошки, за Tidying,1, Отстранување на Ноктите полирање на Ноктите Sepa1or
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лак Отстранување Собата, Ноктите File1 Четка со Впие-оф Памук Влошки, за Tidying,1, Отстранување на Ноктите полирање на Ноктите Sepa1or

Карактеристики : Повеќе алатки : Вклучува повеќе помине гел отстранување алатки, ги задоволат вашите си�

DEN 450.96
Лак Смена Машина, Електрични Steamer Нокти Алатка Варен да се Отстранат Ноктите Гел Полесно & Безбедно Отстранување УВ Помине Bulid
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лак Смена Машина, Електрични Steamer Нокти Алатка Варен да се Отстранат Ноктите Гел Полесно & Безбедно Отстранување УВ Помине Bulid

Оваа помине полирач создава пареа со греење да омекне на гел лак и лесно да се отстрани лак во кратко вре

DEN 1106.16
Лак Смена - Професионални Отстранува лак во 3-5 Минути за Природни, Гел, Sculptured Ноктите, Брзо и Лесно, Не Боли Нокти (2 Парчиња)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лак Смена - Професионални Отстранува лак во 3-5 Минути за Природни, Гел, Sculptured Ноктите, Брзо и Лесно, Не Боли Нокти (2 Парчиња)

【ИНОВАТИВНИ СМЕНА】сите Ние знаеме борба за отстранување на стариот лак, тоа е причината зошто ние го с�

DEN 2227.20
Б Blesiya 5 Компјутери Помине Уметност Пенкалата Пенкало Работ Чистење Гел Лак Смена Вертикален Пенкало Главата Нокти Чистење Алатки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Б Blesiya 5 Компјутери Помине Уметност Пенкалата Пенкало Работ Чистење Гел Лак Смена Вертикален Пенкало Главата Нокти Чистење Алатки

Компактни Димензии,Лесно да се носат.Ергономски облик на Пенкало дизајн,лесно да се користи.Вертикален

DEN 215.76
GBSTORE 10PCS Нов Тип на лак Смена Клипови,Борци телефон, да Помине Уметност Впие Исклучување Капи Клипови полски Смена да Заврши
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GBSTORE 10PCS Нов Тип на лак Смена Клипови,Борци телефон, да Помине Уметност Впие Исклучување Капи Клипови полски Смена да Заврши

10 парчиња лак смена , тие се направени од добри квалитетни пластични материјали, пластични помине капи в

DEN 191.52
10 Компјутери/Многу Смена Гел лак на Ноктите Уметност Помине Degreaser полски Заврши Алатка Ноктите Смена Кафе Надвор Капа Клип Арт
 • Обновено
Ценетост на стоката:

10 Компјутери/Многу Смена Гел лак на Ноктите Уметност Помине Degreaser полски Заврши Алатка Ноктите Смена Кафе Надвор Капа Клип Арт

Гел Off Гел лак отстранување, Гелоф смена клипови, Нема потреба за фолија.Една големина одговара на сите �

DEN 292.80
Професионални Акрилни Нокти Продолжување Систем на Јасни Акрилик Помине во Прав, Lint Слободни Помине Брише Памучна Подлога со Пумпа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Професионални Акрилни Нокти Продолжување Систем на Јасни Акрилик Помине во Прав, Lint Слободни Помине Брише Памучна Подлога со Пумпа

Сјајна и Долготрајни : На акрилик во прав се создаде совршена сјајна површина на вашата природна како и �

DEN 455.28
Лак Отстрани Soaker Сад Помине Уметност За Нега На Нокти Впие Фах На Доградба На Акрилни Нокти Третман Смена Прст Сад Мулти-Боја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лак Отстрани Soaker Сад Помине Уметност За Нега На Нокти Впие Фах На Доградба На Акрилни Нокти Третман Смена Прст Сад Мулти-Боја

✔️Погоден за нокти третман, лажни нокти, отстранување, cuticle помине исхрана и стерилизација третмани...

DEN 381.36
Карма Органски Пакет – Природни Соја Лаванда лак Смена (4FL-Мл) Со лак за Не-Токсични Вегетаријанска храна & произведени без Суровост
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Карма Органски Пакет – Природни Соја Лаванда лак Смена (4FL-Мл) Со лак за Не-Токсични Вегетаријанска храна & произведени без Суровост

Нашите acetonefree лак смена содржи Соја масло и лаванда етерични масла ❤ ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ : Секоја убавина�

DEN 474.00