• Обновено
Homdec 12V 8 Тешки Автомобил Вентилаторот за Ладење, 2 Брзина Тивка Силна Вентилација Камион Фан, Електричното Возило Воздух за Ладење Метал Фан, Автомобил Circulator Вентила

Homdec 12V 8 Тешки Автомобил Вентилаторот за Ладење, 2 Брзина Тивка Силна Вентилација Камион Фан, Електричното Возило Воздух за Ладење

Buyers rating:
DEN 743.76

Залиха

☢️ 【Висок Квалитет Метал Материјал】 автомобил фан направени со 100% сите метални материјали и црна заврши, штити од корозија.Чистење и одржување : .☢️ 【Ефикасни и Силно Струење】 Има 2 брзини, високи и ниски правец. Прикачување на вшмукување чаша на фан носителот на мазна, чиста површина која е најсоодветната локација за вашата секојдневна употреба. ☢️ 【Лесно да се Инсталира】 2 жица текст идеали за фикс место инсталација.Модел : 8" Тешки црна фан.Усвојување на сите-бакар мотор, ниски бучава, 12 v фан нема да ги вознемири другите во автомобил.Бруто Тежина : 1lb.Не избрише со бензин или силна алкално за да се избегне оштетување на површината боја делови.која е компактен и нема да има ефект на визија.75 Amps Gross Тежина : 1lb.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Maichis 2Pack 12V 8 Тешки Автомобил Фан со 2 Брзо Префрлување, Вентилација Електрични Автомобили Ладење на Воздух Метал Фан, за RV,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Maichis 2Pack 12V 8 Тешки Автомобил Фан со 2 Брзо Префрлување, Вентилација Електрични Автомобили Ладење на Воздух Метал Фан, за RV,

[✅2 Брзини за проток на воздух] Вграден прекинувач, оваа фан има 2 брзини : ниска и висока.Тоа може да се об

DEN 621.60
Преносни Автомобил Грејач, 12V 150W Автомобилот ветробранското стакло Фан, Автомобил Defogger Висока Моќност Брзо Греење & Вентилаторот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Преносни Автомобил Грејач, 12V 150W Автомобилот ветробранското стакло Фан, Автомобил Defogger Висока Моќност Брзо Греење & Вентилаторот

Долготраен животен век, еден инвестиции, бенефиции години.Во текот на летото, тоа може да се користи как�

DEN 647.76
Автомобил Грејач Преносни Defogger Defroster ветробранското стакло Demister Преносни Автомобил Фанови со Греење & Ладење Функција
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Автомобил Грејач Преносни Defogger Defroster ветробранското стакло Demister Преносни Автомобил Фанови со Греење & Ладење Функција

1 Со носителот и 3 отвори, топло вашиот автомобил внатрешен простор и брзо се одмрзне 2 Со висока температ

DEN 1533.60
Шофершајбната Defroster Demister 12V 2 Во 1 Автомобил Грејач Преносни Автомобил Електрични Вентилаторот за Ладење 360° Rotatable
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Шофершајбната Defroster Demister 12V 2 Во 1 Автомобил Грејач Преносни Автомобил Електрични Вентилаторот за Ладење 360° Rotatable

【Брзо Греење】Оваа 12 V 150 W автомобил defogger, напојува со автомобил цигари, со алуминиумски греење жица, ант

DEN 749.76
Автомобил Грејач Defroster 2 во 1,FLWEII 12/24V Преносни Автомобил Грејач Фан 200W Автомобил Грејач и Вентилаторот за Ладење 2 во
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Автомобил Грејач Defroster 2 во 1,FLWEII 12/24V Преносни Автомобил Грејач Фан 200W Автомобил Грејач и Вентилаторот за Ладење 2 во

2 ВО 1 : Овој автомобил грејач има два начини на поставување : греење и ладење.Вие само треба да се промени

DEN 719.76
Автомобил Грејач & Кулер, 12/24V Преносни Автомобил се Одмрзне Defogger, Автомобил Засилувач Ладење Фанови Автомобилската Замена
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Автомобил Грејач & Кулер, 12/24V Преносни Автомобил се Одмрзне Defogger, Автомобил Засилувач Ладење Фанови Автомобилската Замена

【 2 во 1 автомобил грејач】Може да се користи како грејач или ладилникот.Можете брзо да ги отстрани мраз �

DEN 1948.80
Wgwioo Двојна Глава Автомобил Авто Ладење на Воздухот Фан 360 Ротирачки Слободни Прилагодување Ниско ниво на Бучава Вентилација Табла
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Wgwioo Двојна Глава Автомобил Авто Ладење на Воздухот Фан 360 Ротирачки Слободни Прилагодување Ниско ниво на Бучава Вентилација Табла

►Пакетот вклучува : Автомобил Вентилатор*1,Plug and Play, Одговара на сите семеен автомобил ван багажникот SUV R

DEN 840.00
Радост на животот 12V 25W Ладење Осцилирачки Фан Авто Автомобил Возило Контролната Табла Преносни Clip-За запалка приклучок, 10inch
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Радост на животот 12V 25W Ладење Осцилирачки Фан Авто Автомобил Возило Контролната Табла Преносни Clip-За запалка приклучок, 10inch

[180°ротација] : 180 степен осцилирачки од toggling прекинувач, посеопфатно да ви обезбеди со кул правец да доби

DEN 671.76
Мотор за Ладење Вентилатор, Автомобил Тенок Вентилаторот за Ладење Ултра Тенок Дизајниран Автомобил, Мотор за Ладење Вентилатор со
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Мотор за Ладење Вентилатор, Автомобил Тенок Вентилаторот за Ладење Ултра Тенок Дизајниран Автомобил, Мотор за Ладење Вентилатор со

ПОЈАЧАНИ ПЛАСТИКА Врвен квалитет ABS пластика и челична конструкција, мала тежина уште со супериорен изд

DEN 1082.40
Homyl 2 во 1 Автомобил Грејач Фан, Defroster,Греење,Ладење 360 Rotatable, Силен Ветер Преносни Електрични Безбедно Возење Cig Полесни
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Homyl 2 во 1 Автомобил Грејач Фан, Defroster,Греење,Ладење 360 Rotatable, Силен Ветер Преносни Електрични Безбедно Возење Cig Полесни

Две нивоа на загревање на вредноста, лесно да се одговори на различни температурни барања, 360 степени тр

DEN 536.40