• Обновено
Вилијамс 1288TOB Форумот Кутија Крајот Тубуларна се Справи со Клуч, 2-3/4-Инчен

Вилијамс 1288TOB Форумот Кутија Крајот Тубуларна се Справи со Клуч, 2-3/4-Инчен

Buyers rating:
DEN 4525.20

Залиха

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 2 3/4 Инчи.Форумот кутија крајот тубуларна се справи со клуч.Единствена, хармоничен дизајн кој овозможува клуч за да се користи со или без опционалните рачки.Тубуларна клуч може да се користи без рачка за брзо да трчаат ореви.Дршката може да се додадат за да обезбедат максимална вртење моќ за завршна стега или да се постигне на друг начин недостапни сврзувачки елементи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ТОН Кутија Крајот Клуч Долг Тип (M05-0810)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ТОН Кутија Крајот Клуч Долг Тип (M05-0810)

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1042.56
Urrea 81415 45 степени Кутија Клуч, 14mm X 15mm
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Urrea 81415 45 степени Кутија Клуч, 14mm X 15mm

Достапни во 121 Point дизајн, овозможувајќи ви да имате 30 Степен обновување агол и да работат на хексагоналн

DEN 1008.00
KS АЛАТКИ Црево машина 0-37mm, 210mm
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KS АЛАТКИ Црево машина 0-37mm, 210mm

Тефлон обложени ножот.Алуминиумски умре фрли телото.KS TOOLSSince неговото основање во 1992 година, KS АЛАТКИ Werkz

DEN 467.04
Kippen 1197D Двојно Заеднички Spanner 19 мм
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Kippen 1197D Двојно Заеднички Spanner 19 мм

Пластикаобложена "т" рачка за удобен зафат.Со gimbal заеднички.Идеален за одржување на автомобили и мотоци�

DEN 640.80
Unior 184/7 Влијание Клуч, 1 1/2 Инч
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Unior 184/7 Влијание Клуч, 1 1/2 Инч

Производителот гаранција може да не се применува.Материјал : специјален алатка челик.Капка фалсификува

DEN 2166.24
GEDORE 626 10x11 Тубуларна Кутија Spanner 10x11 mm
  • Обновено
Ценетост на стоката:

GEDORE 626 10x11 Тубуларна Кутија Spanner 10x11 mm

Слични ДИН 896, се Формира, ISO 2236, ISO 1085 Со хексагонални вратило и дупки за вртење, или со spanner или томи бар (626

DEN 440.88
Ладење Ratchet Клуч 4 Различни Големини - 1/4 x 3/16 Плоштадот x 3/8 x 5/16 Плоштадот Климатизација Ratcheting Услуга Клуч со клима
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ладење Ratchet Клуч 4 Различни Големини - 1/4 x 3/16 Плоштадот x 3/8 x 5/16 Плоштадот Климатизација Ratcheting Услуга Клуч со клима

[ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ] На ладење клуч направени од челик, перка straightener направени од нерѓосувачки челик со до

DEN 1238.40
89 BA30-ИСКРА-ДОКАЗ ЕДЕН ПРСТЕН КЛУЧЕВИ
  • Обновено
Ценетост на стоката:

89 BA30-ИСКРА-ДОКАЗ ЕДЕН ПРСТЕН КЛУЧЕВИ

Искрадоказ еден прстен клуч 153 / 4инчен должина (400mm).Направен од бакар beryllium легура.Бета код број 000890830...

DEN 2136.00