• Обновено
Reolink Надворешна Безбедносна Камера, 5MP Двојна Бенд WiFi Камера, RLC-510WA Пакет со 8CH 5MP Smart Security Камера Систем, RLK8-510B4-A

Reolink Надворешна Безбедносна Камера, 5MP Двојна Бенд WiFi Камера, RLC-510WA Пакет со 8CH 5MP Smart Security Камера Систем, RLK8-510B4-A

Buyers rating:
DEN 9887.76

Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Она што е во пакет?. 1 x RLC-510 WA. 1 x RLK8-510 B4-Безбедносна Камера Систем.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Сијалица Камера 360 степени Wifi Отворено Ноќ Визија Безжичен Wifi Сијалица Камера Безбедносна Камера 1080P Далечинско Гледање Движење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Сијалица Камера 360 степени Wifi Отворено Ноќ Визија Безжичен Wifi Сијалица Камера Безбедносна Камера 1080P Далечинско Гледање Движење

❤️【ЛЕСНО БЕЗЖИЧНА ИНСТАЛАЦИЈА】Оваа камера може да биде инсталиран со обичен E27 сијалица база (110 V~240 V)

DEN 767.76
Elemage Безбедносна Камера Соларен Панел,5V/0.5 Компатибилен со Micro Б Кабел за Полнење на Батеријата,IP65 Weaherproof,Снабдување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Elemage Безбедносна Камера Соларен Панел,5V/0.5 Компатибилен со Micro Б Кабел за Полнење на Батеријата,IP65 Weaherproof,Снабдување

Компатибилен со Elemage, Cooau, Ctronics, Zumimall, ie Geek, Boifun,батерија безбедносна камера.Нонстоп напојување : ги поврзу

DEN 719.76
Lorex 4K (8MP) Ултра Висока Дефиниција Add-On Куршум Внатрешна / Надворешна Безбедносни Камери 4-Пакет со Боја Визија Ноќ (Бара Снимач)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Lorex 4K (8MP) Ултра Висока Дефиниција Add-On Куршум Внатрешна / Надворешна Безбедносни Камери 4-Пакет со Боја Визија Ноќ (Бара Снимач)

4 K УЛТРА HD Благодарение на камерата е моќна 8 MP слика сензорот, ќе доживее разлика што 4 K резолуција прав�

DEN 3599.76
5MP Безжична Безбедност Камера Отворено Smart WiFi IP Camera Куршум Home Security Надзор Ноќ Визија,Движење Откривање,2-Начин Аудио,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

5MP Безжична Безбедност Камера Отворено Smart WiFi IP Camera Куршум Home Security Надзор Ноќ Визија,Движење Откривање,2-Начин Аудио,

Поддршка QR код брзо се најават на системот Изградена во стандардниот 3 HD 5 MP висока резолуција, 2 Поддршка

DEN 1799.76
Безбедност на Камерата, Камерата Полна Боја на Ноќта Движење Откривање Водоотпорен со Додаток Пакет за Монтажа за Миленичиња за Деца(Transl)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Безбедност на Камерата, Камерата Полна Боја на Ноќта Движење Откривање Водоотпорен со Додаток Пакет за Монтажа за Миленичиња за Деца(Transl)

Сите слики направени од овие апарати ќе бидат претставени на вас во мазна и прекрасни видеа.И може да се

DEN 1526.16
YINHA Отворено Соларни Безбедносна Камера, 1080P 355° PTZ Камера, 1080P Ноќ Визија, ПИР Движење Откривање, 2-Начин Аудио, IP66 Водоотпорна,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YINHA Отворено Соларни Безбедносна Камера, 1080P 355° PTZ Камера, 1080P Ноќ Визија, ПИР Движење Откривање, 2-Начин Аудио, IP66 Водоотпорна,

Monocrystalline силикон соларни панели со конверзија стапка од 24% Овој производ бара 6 18650 батерии.Поддршка двон

DEN 564.00
Dilwe Еден Канал во Уво Мониторинг Систем, 100 Безжичен Спектар, RF Конекција, Стерео Безжична Слушалка Следи Уво Врати Систем, Идеален
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Dilwe Еден Канал во Уво Мониторинг Систем, 100 Безжичен Спектар, RF Конекција, Стерео Безжична Слушалка Следи Уво Врати Систем, Идеален

Тоа е сигурен RF врска покриеност до 100,а тоа е сигнал‑за‑noise ratio до 90 d B обезбедува јасна и целосна аудио.�

DEN 7634.16