• Обновено
Дигитални ЧУВАР DWC-PTZ220XW Ѕвезда-Светлина Плус 2.1 ПРАТЕНИК WDR 3D DNR Аналогни Отворено PTZ Купола Камера со 4.7~94mm Моторните Леќа, 20x Оптички Зум, 16x Дигитален Зум, BNC Врска

Дигитални ЧУВАР DWC-PTZ220XW Ѕвезда-Светлина Плус 2.1 ПРАТЕНИК WDR 3D DNR Аналогни Отворено PTZ Купола Камера со 4.7~94mm Моторните

Buyers rating:
DEN 1869.60

Залиха

Сензор за : 2.1 ПРАТЕНИК/1080p 1/2.8" CMOS сензор - Резолуција : 1945 x 1097. Леќи на камерата : 4.7~94mm моторните зум авто-фокус леќа - 20x оптички зум, 16x дигитален зум, вкупно 320x зум.Точно Широк Динамички Опсег - Smart DNR 3 D дигитална намалување на шумот.Авто се здобијат со контрола - Светлото надоместок - Автоматски баланс на белата боја - Motion detection.IP66 водоотпорна - вандалот доказ.Ѕвезда-Светлина 2.1 ПРАТЕНИК/1080p HD преку Coax 20x PTZ камери испорача кристално јасни слики и поддршка во реално време 30fps HD-Аналогни, HD-TVI и сите аналогни сигнали да 960 H.Функции на камерата 20x оптички зум и 16x дигитален зум, 0~360° бескрајни пан во IP66 времето-отпорни купола домување.На ѕид и плафон се качи се на располагање, се продава одделно и е потребно да се заврши камерата е инсталација.Ѕвезда-Светлина Универзална HD преку Coax камери се конструирани да работиме со нашите VMAX А1 Плус и VMAX А1 4 K Универзална HD преку Coax DVRs со користење на вашите постоечки Coax инфраструктура за рентабилно, висока резолуција надзор решение.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

AI Traking Пан Навалите Отворено Безбедност 3MP Безжични системи за видео надзор 8X Дигитален Зум WiFi IP Купола Надзор Камера, двонасочна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AI Traking Пан Навалите Отворено Безбедност 3MP Безжични системи за видео надзор 8X Дигитален Зум WiFi IP Купола Надзор Камера, двонасочна

Во текот на ноќта, кога движење на објектот е откриен, бела LED автоматски ќе започне да се прикажува јасн�

DEN 863.76
Надворешна Безбедносна Камера,Соларни Напојува Батерија WiFi Камера Wirefree Отворено 1080P Пан Навалите Безжична Камера ПИР Движење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Надворешна Безбедносна Камера,Соларни Напојува Батерија WiFi Камера Wirefree Отворено 1080P Пан Навалите Безжична Камера ПИР Движење

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 3622.80
JMX Акрилик/PC видео надзор Замена Затемнети Камера Купола Покрие Безбедносна Камера Домување (5.6 Инчи, жолто-кафеав) ...
  • Обновено
Ценетост на стоката:

JMX Акрилик/PC видео надзор Замена Затемнети Камера Купола Покрие Безбедносна Камера Домување (5.6 Инчи, жолто-кафеав) ...

Боја : Темно Кафеава Боја.Нарушување фактор : ≤0.16%.Материјал : Акрил.Вандалотдоказ, ув отпор и стареењето

DEN 347.76