• Обновено
Atmneris Мулти Функција Универзална Изгледот Мерење Владетел за Handymen Градители Занаетчии

Atmneris Мулти Функција Универзална Изгледот Мерење Владетел за Handymen Градители Занаетчии

Buyers rating:
DEN 1260.00

Залиха

Цврст метал завртки на аголот владетел се крена и ребрести за лесно зафат.Преклопната плоштадот е направен од лесен алуминиум структура и има агли од 45 степени и 90 степени.Само се прилагоди на knob точно да се создаде посакуваниот облик.Мерење на објекти на различни форми е брзо и лесно.Тоа, исто така, ќе послужи како прв чекор во повеќето градежни работи, многу практични и широко се користи.Продавница неа во лента со алатки, заедно со други DIY алатки, или лизгајте го во алатка појас или во задниот џеб додека работат.Име на производ : Protractor Detailed производ големина : Единица Мерка(Инчи) : Вкупна должина 14.96 инчен, краток страна должина 6.69 инчен, ширина 0.79 инчен, грешка од околу 0.39 inch Product производство материјали : Aluminum Product пакување број : 1pc Precautions пред купување : 1. Почитувани купувачи, добредојдовте на Atmneris продавница.2. Таму може да биде боја разликата во производот слики, ве молиме да ги вистинскиот производ, како главен item3. Ве молиме проверете ја големината треба пред купување, ако купите не е во ред, продавница не може да се замени, да ви се заблагодарам за вашата understanding Product карактеристики : Твојот алатка може да биде укината за лесен за складирање и има единствена затегнување механизам со кој може да се управува со една рака.Агол можат да бидат заклучени за да ви овозможи да се направи точна мулти-агол мерења на секој проект.Ви благодариме за доаѓање!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

OPYTR Завртка Подлога M6 М8 Проширување Завртки Куки 316 од не ' Рѓосувачки Челик Око Гром Отвори Водител на Кука за Кошница Тавански
  • Обновено
Ценетост на стоката:

OPYTR Завртка Подлога M6 М8 Проширување Завртки Куки 316 од не ' Рѓосувачки Челик Око Гром Отвори Водител на Кука за Кошница Тавански

Кои карактеристики е сила и нуди добра отпорност на корозија во лоша средина како висока температура, л�

DEN 1843.20
Daoke M8x90mm Проширување Завртки Затворени Кука Водител на Завртки 10pcs за Ѕид Бетонски Тули (Боја : Повеќе Бои, Големина : Medium)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Daoke M8x90mm Проширување Завртки Затворени Кука Водител на Завртки 10pcs за Ѕид Бетонски Тули (Боја : Повеќе Бои, Големина : Medium)

Тежина : 821g; Пакет Содржина : 10pcs x Проширување Кука Гром.Удар Дијаметар : 12mm / 0.47"; Главна Боја : Сребро на Ѕв

DEN 295.20