• Обновено
schicj133mm Подводни Торба Целосна Покриеност IP68 Трајни Подводни Телефон Торбичка Притисок-Отпорни Широка Примена Кафена и Портокалова

schicj133mm Подводни Торба Целосна Покриеност IP68 Трајни Подводни Телефон Торбичка Притисок-Отпорни Широка Примена Кафена и Портокалова

Buyers rating:
DEN 153.60

Залиха

Дизајниран со чувствителни на допир, на водоотпорен перница нема да влијае на вашиот лицето признавање, екран на допир и фото преземање на подводни.Заштита од вода, прашина и песок на вашиот телефон подводни може да биде понудена од страна на подводни торба, поради неговата ip68 заштита.Изработени од пвц материјал, водоотпорен перница е издржлив и еко-пријателски да се користи.тоа е lanyard, па може да се стави околу врат и да се спречи тоа од загуба.Должината на водоотпорен перница е 22.5 см, ширина е 11cm и дебелината е 1cm.На водоотпорен перница е погодна за многу активности на отворено, како што се пловењето, риболов, едрење, canoeing, кампување, планинарење, оф-шор работа, работа на отворено во raining дена и така натаму.Спецификации : Кој IP68 заштита ниво, подводниот торба може добро да се спречи вашиот телефон од вода, прашина и песок подводни.Подводниот торба усвојува IP68 заштита ниво, која може добро да се задржи вашиот телефон од вода, прашина и песок подводни.Вашиот телефон може да биде добро заштитена од вода, прашина и песок подводни со ова подводни торба опремен со IP68 заштита ниво.Карактеристики : водоотпорен перница е чувствителен на допир, кој нема да влијае на вашиот лицето признавање, екран на допир и фото преземање на подводни.Вашиот лицето признавање, екран на допир и фото преземање на подводни не ќе бидат погодени од водоотпорен перница затоа што е чувствителен на допир.На водоотпорен перница е компатибилен со многу активности на отворено, како што се пловењето, риболов, едрење, canoeing, кампување, планинарење, оф-шор работа, работа на отворено во raining дена и така натаму.22.5 cm x 11cm x 1cm/8.86" x 4.33" x 0.39" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да малку се разликува од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разликата се должи на рачно мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Водоотпорен Домување Случај за Insta 360 ЕДЕН X Панорамска Камера, Акрилик Метални Заштитни Подводни се Нурне Школка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Водоотпорен Домување Случај за Insta 360 ЕДЕН X Панорамска Камера, Акрилик Метални Заштитни Подводни се Нурне Школка

* Силна структура, заштита на вашата камера ефикасно Водоотпорен домување случај, кој е специјално диза�

DEN 993.60
LSSJJ Водоотпорен случај Водоотпорен случај за Подводни Нуркање 40m 130ft Подводни Нуркање Водоотпорен Домување Случај за G11 G12
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LSSJJ Водоотпорен случај Водоотпорен случај за Подводни Нуркање 40m 130ft Подводни Нуркање Водоотпорен Домување Случај за G11 G12

Посебно дизајниран за G11 G12 камери.Херметички, dustproof, антибоење отпечаток, лесно да се чисти, се безбедни �

DEN 1598.40
WAC Осветлување МТ-4310L-927-WTWT Силос LED Повеќе од Три Нови Градежни IC-Номинална Херметички Домување со Светлината на Моторот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WAC Осветлување МТ-4310L-927-WTWT Силос LED Повеќе од Три Нови Градежни IC-Номинална Херметички Домување со Светлината на Моторот

Достапни во еден, два, три и четири светлина верзии.Домување може да се нарача со невидливи намали или ст

DEN 19092.00
CESULIS Свитлива Вдлабнати Таванот вградна светилка 7W 12W Црна/Бела Домување 360 степени Rotatable 3000K/4000K/6000K Таванот Место
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CESULIS Свитлива Вдлабнати Таванот вградна светилка 7W 12W Црна/Бела Домување 360 степени Rotatable 3000K/4000K/6000K Таванот Место

Карактеристики : .Долг Животен Век, Ниски Трошоците За Одржување.Инстант Почеток, Без Да Трепка.Ако имат�

DEN 744.00
Водоотпорен Случај Нуркање Школка, 2 Спортски Камера Двоен Екран Поставување 45m Водоотпорен Нуркање Школка за Акција 2 за Фабрика
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Водоотпорен Случај Нуркање Школка, 2 Спортски Камера Двоен Екран Поставување 45m Водоотпорен Нуркање Школка за Акција 2 за Фабрика

МОНТИРАНИ се ВКЛОПУВААТ : Нерѓосувачки челик копчиња, повеќе погодно за снимање и евиденција на убава г�

DEN 2349.60
Модерната Вдлабнати Осветлување 4.7/5.7 Инчен LED Таванот Светла Круг Ултра-тенок Анти-отсјај Вдлабнати Светла Зрак Агол Од 120 Интелигентни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Модерната Вдлабнати Осветлување 4.7/5.7 Инчен LED Таванот Светла Круг Ултра-тенок Анти-отсјај Вдлабнати Светла Зрак Агол Од 120 Интелигентни

Со комплетен сет на инсталација делови и прибор, стандардот база ви овозможува лесно да го инсталирате �

DEN 1191.12
Модерната Вдлабнати Осветлување 5W-24W LED Вдлабнати Таванот Тела за Осветлување Низок Профил, КОЧАН вградна светилка Круг Водоотпорен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Модерната Вдлабнати Осветлување 5W-24W LED Вдлабнати Таванот Тела за Осветлување Низок Профил, КОЧАН вградна светилка Круг Водоотпорен

✔ Долг животен век на 30000 H, пониски трошоците за одржување и ниска потрошувачка на енергија, заштеда на 9

DEN 1015.92
Паладин 4 Инчен Нова Изградба Посветен LED Вдлабнати Светлина Може да Домување IC Оценет Воздух-Тесни УЛ Наведени Насловот 24 Заверена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Паладин 4 Инчен Нова Изградба Посветен LED Вдлабнати Светлина Може да Домување IC Оценет Воздух-Тесни УЛ Наведени Насловот 24 Заверена

УЛ Наведени & Title 24 Уверение.Посветен LED Домување w / TP24 Конекција.Лесна Инсталација w / Прилагодливи Hangars.�

DEN 3455.76
Juno Осветлување TC44R & 443B-ПОТ Комбо 4-Инчен Ниско-Напонски ТЦ оценет Реконструирам Вдлабнати Домување со Бела Pinhole вградна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Juno Осветлување TC44R & 443B-ПОТ Комбо 4-Инчен Ниско-Напонски ТЦ оценет Реконструирам Вдлабнати Домување со Бела Pinhole вградна

НеIC, низок напон реконструирам домување е идеален за апликации каде грб на таванот не е достапен.На тела

DEN 851.52
QYSZYG Водоотпорен Камерата во Капакот, Подводни Нуркање Водоотпорен Камера случај Заштита Маска, Големина: За 2.161.731.18 инчен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

QYSZYG Водоотпорен Камерата во Капакот, Подводни Нуркање Водоотпорен Камера случај Заштита Маска, Големина: За 2.161.731.18 инчен

Погоден за SQ20 / SQ12 Што ќе ви овозможи да се направи снимање подводни secne надолу за да 30m, помагајќи ти да се

DEN 782.40
Kesoto Компактен Водоотпорен се Нурне Случај Камера Случај Материјали за Одете 2 Акција Подводни Камери Нуркање Патување Сурфање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Kesoto Компактен Водоотпорен се Нурне Случај Камера Случај Материјали за Одете 2 Акција Подводни Камери Нуркање Патување Сурфање

Повод : Обезбедува крајната заштита за вашата камера за време на екстремни активности на отворено, длаб�

DEN 287.76
Hilitand 60M Водоотпорен Камера Случај,60 Метри Длабока 0-40℃ Подводни Нуркање Камера Заштитна Домување Школка Покрие Заштитник,со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Hilitand 60M Водоотпорен Камера Случај,60 Метри Длабока 0-40℃ Подводни Нуркање Камера Заштитна Домување Школка Покрие Заштитник,со

Применливи Scenesl : 60 метри длабоко водоотпорен камера случај е погоден за Олимп TG6 дигитална камера и може

DEN 4797.36