• Обновено
Zadro Ултра Голема Ароматерапијата Кофа-Стил Крпа Потопло со Авто Исклучи и 4 Тајмер Поставки за Бања (брегот на слоновата)

Zadro Ултра Голема Ароматерапијата Кофа-Стил Крпа Потопло со Авто Исклучи и 4 Тајмер Поставки за Бања (брегот на слоновата)

Buyers rating:
DEN 4079.76

Залиха

УЛТРА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : ултра-големи изолирани пластична кофа дизајн можат да се сместат до два 40" x 70" преголеми бања крпи, облека, фрлиле ќебе, PJ е и повеќе. 4 ТАЈМЕР ПОСТАВКИ : Секогаш имаат топли крпи подготвени со помош на вграден тајмер за да се загрее вашиот крпи за 15, 30, 45 или 60 минути пред автоматски затворање исклучи.АРОМАТЕРАПИЈАТА : додадете смирувачки арома на етерични масла со ароматерапијата крпа потоплите ќебе потоплите.КАБЕЛОТ за СКЛАДИРАЊЕ : Вграден-во кабелот за складирање во базата помага да се задржи екстра-долг кабелот за напојување среди кога не е во употреба.ПРИРОДНИ МАТЕРИЈАЛИ : Физички бамбус справи и нозете.За внатрешна употреба, ПРИТИСНЕТЕ И ЗАДРЖЕТЕ го КОПЧЕТО ЗА вклучување.Брзо загревање Крпи, Облека, Pj е, Џемпери, Чорапи и Повеќе.Загрева Рамномерно : Нема Студени Места.Кабелот за напојување Складирање на База.Природни Бамбус-Стил се Справи и Нозете.Ароматерапијата Крпа Потопло со Вклучени Лаванда Етерични Масла Достапни.Помали Countertop Крпа Потоплите Големина На Располагање.Крпа потоплите доаѓа со Прирачникот во кутија.Ве молиме прочитајте предвидено прирачници пред првата употреба.Во внатрешноста на единица добива топла, да ги задржи подалеку од деца и домашни миленици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

SHANGYAN Крпа Потопол и Сушење Багажник, на 304 Нерѓосувачки Челик Ѕид Монтирани Крпа Потоплите за Дома Бања,110W(120X56X11cm),Приклучок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SHANGYAN Крпа Потопол и Сушење Багажник, на 304 Нерѓосувачки Челик Ѕид Монтирани Крпа Потоплите за Дома Бања,110W(120X56X11cm),Приклучок

ПОСТОЈАНА ТЕМПЕРАТУРА : На температура обично е околу 4555 °C, нема да наштети на човековата кожа и крпа об�

DEN 568.80
XZGDEN Бања Ѕид Грејач Кат Монтирани Електрични Крпа Потоплите за Бања, Приклучок во Загреан Пешкир Управување со Енергетски Ефикасни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Кат Монтирани Електрични Крпа Потоплите за Бања, Приклучок во Загреан Пешкир Управување со Енергетски Ефикасни

Ѕидмонтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко в

DEN 1269.60
XZGDEN Бања Ѕид Електричен Грејач Крпа Потоплите Железнички, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Ѕид Крпа Потоплите Сушење Решетката за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XZGDEN Бања Ѕид Електричен Грејач Крпа Потоплите Железнички, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Ѕид Крпа Потоплите Сушење Решетката за

Ѕидмонтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко в

DEN 1192.80
LUCKYJIE Електрични Крпа Потоплите Управување со Тајмер, Ѕид Монтирани на Температура Сушење Рек Крпа Греалка за Бања, 80X60cm, 3
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LUCKYJIE Електрични Крпа Потоплите Управување со Тајмер, Ѕид Монтирани на Температура Сушење Рек Крпа Греалка за Бања, 80X60cm, 3

✅ [Загреан Пешкир Полици со Тајмер] – Нема потреба да се погледне повеќе за електрични крпа потопло со т

DEN 1382.40
XZGDEN Бања Ѕид Грејач Ѕид Монтирани Електрични Топла Крпа Wamers, Електрични Загреан Пешкир Багажник со 4 Барови 50W Заштеда на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Ѕид Монтирани Електрични Топла Крпа Wamers, Електрични Загреан Пешкир Багажник со 4 Барови 50W Заштеда на

Ѕидмонтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко в

DEN 5748.24
XZGDEN Бања Ѕид Грејач FloorStanding Крпа Потоплите, од Нерѓосувачки Челик, Електрични Крпа Потоплите, Луксузни Приклучок Загреан
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XZGDEN Бања Ѕид Грејач FloorStanding Крпа Потоплите, од Нерѓосувачки Челик, Електрични Крпа Потоплите, Луксузни Приклучок Загреан

Ѕидмонтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко в

DEN 1550.40
Лични домашна Употреба Влажна Крпа Steamer и Потоплите - Има 12-15 Влажна Крпа, Подготвени во 10-15 Минути со 60 Минути Auto Off
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лични домашна Употреба Влажна Крпа Steamer и Потоплите - Има 12-15 Влажна Крпа, Подготвени во 10-15 Минути со 60 Минути Auto Off

ИЗДРЖЛИВИ погодна за Семејни и Лична Употреба.Одличен подарок идеја, исто така,!ЛЕСНО ВОДА РЕФИЛ со вод

DEN 1343.76
Салон за убавина Сликарство Спа Масажа Постер Здравје Убавина Фацијална Масажа Слика Салон за Убавина Оркестарот Платно Постер Спална
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Салон за убавина Сликарство Спа Масажа Постер Здравје Убавина Фацијална Масажа Слика Салон за Убавина Оркестарот Платно Постер Спална

Во боја опции, можете да изберете дефиниран стил и unframe стил.Редоследот според вашите потреби.Ако ви се д

DEN 523.20
Ѕидот Монтирани Електрични Крпа Потоплите, Plug-in 180° Вртливата Бања Потоплите Радијатор Рек Сребро Загреан Пешкир Железнички,110v201stainlesssteel
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ѕидот Монтирани Електрични Крпа Потоплите, Plug-in 180° Вртливата Бања Потоплите Радијатор Рек Сребро Загреан Пешкир Железнички,110v201stainlesssteel

Спецификација : Име на Производ : Загреан Пешкир Rack Material : 201 нерѓосувачки челик / 304 нерѓосувачки steel Power :

DEN 1204.80
MOLOJOK Ѕид Монтирани Електрични Загреан Пешкир Потоплите Багажник, Камен Одбор Крпа Рек Панел Радијатор за Бања,Cloakroom, Бебе
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MOLOJOK Ѕид Монтирани Електрични Загреан Пешкир Потоплите Багажник, Камен Одбор Крпа Рек Панел Радијатор за Бања,Cloakroom, Бебе

【Најновите Крпа Потоплите】 Електрични загреан пешкир решетката е технологија, иновации, која ќе ви до�

DEN 3839.76
Jings Ѕид Електрични Крпа Потоплите Злато, од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Багажник, 10 Барови Крпа Потоплите за Бања, 800500120
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Jings Ѕид Електрични Крпа Потоплите Злато, од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Багажник, 10 Барови Крпа Потоплите за Бања, 800500120

★ Премиум Крпа Потоплите : Нашата Загреан Пешкир Управување со 10бар дизајн се направени од издржлив 304 о

DEN 1317.60
Загреан Пешкир Потоплите Ѕид Монтирани, 4 Греење Барови Топла Електрични Крпа Потоплите, за Бања Нерѓосувачки Челик Крпа Сушење Багажник,Приклучок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Загреан Пешкир Потоплите Ѕид Монтирани, 4 Греење Барови Топла Електрични Крпа Потоплите, за Бања Нерѓосувачки Челик Крпа Сушење Багажник,Приклучок

Вграден тајмер со LED индикатор : Нема потреба да се погледне повеќе за крпа грејач управување со тајмер.О

DEN 1670.40
ESGT Електрични Загреан Пешкир Железнички, Ѕид Монтирани Електрични Крпа Потоплите Багажник, Електрични Крпа Потоплите во Алуминиумска
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ESGT Електрични Загреан Пешкир Железнички, Ѕид Монтирани Електрични Крпа Потоплите Багажник, Електрични Крпа Потоплите во Алуминиумска

★ LED дисплеј : електрични загреан пешкир железнички има LED дисплеј на кој може да се види на температурат

DEN 10511.76
Електрични Загреан Пешкир Железнички Радијатор за Бања, Ѕид Монтирани Термостат Крпа Потопло со Тајмер/Контрола на Температурата,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Електрични Загреан Пешкир Железнички Радијатор за Бања, Ѕид Монтирани Термостат Крпа Потопло со Тајмер/Контрола на Температурата,

Врвот полица носи многу повеќе погодности во ставање крпа или бањарки.Мулти функционален Дизајн : крпа �

DEN 535.20