• Обновено
YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20 Инчи) - Вилијам Морис Гроздобер Сива Сини Растенијата

YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20 Инчи) - Вилијам Морис

Buyers rating:
DEN 95.52

Залиха

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфетка има сјајна сатен површина, светли бои за печатење, и 6mm набори се нежни и убави.Наместо на хартија за крпи, тоа може да се користи постојано и е повеќе еколошки.Препорачливо е да се мијат со ладна вода, не кајгана.Ние обезбедуваме DIY прилагодено услуга, ако имате омилена слика, ве молиме да ни ме.Погоден за јадење маси, кафулиња, ресторани, свадби, свиткување, затворен и отворен излети и повеќе, додавајќи убавината на вашата трпезариска животната средина!Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, производот може да имаат мала боја разлика.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, чест ни е да ви послужи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

18 x 18 Салфетки 1 Десетина Крпа Салфетки Коктел Салфетки Табела Декорација Салфетки за Ресторан Farmhouse placemats Падне Крпа Салфетки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

18 x 18 Салфетки 1 Десетина Крпа Салфетки Коктел Салфетки Табела Декорација Салфетки за Ресторан Farmhouse placemats Падне Крпа Салфетки

Салфети табела organizationations Божиќ украси убава салфетки табела организација ноќта на Вештерките табела о�

DEN 1993.20
МАРК ОЛИВЕР Природни Unbleached Undyed Чиста француски Лен Табела Салфетки Пакување од 4. Рачно изработени 20 x 20. Лен . Целосно
  • Обновено
Ценетост на стоката:

МАРК ОЛИВЕР Природни Unbleached Undyed Чиста француски Лен Табела Салфетки Пакување од 4. Рачно изработени 20 x 20. Лен . Целосно

Француски Лен Лен.Увезени.ЛУКСУЗНА : Овие Природни Unbleached 100% Чиста француски Лен Крпа Салфетка се меки из

DEN 866.40
TARAN ЖИВЕЕЊЕ Крпа Салфетки Сет од 12, Сини континуирано Морнарица Падне Вечера Салфетки, Мека Перат Табела Салфетки за денот на
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TARAN ЖИВЕЕЊЕ Крпа Салфетки Сет од 12, Сини континуирано Морнарица Падне Вечера Салфетки, Мека Перат Табела Салфетки за денот на

100% Памук ткаенини, со Висок Квалитет Памучна Крпа Табела Салфети што трае со години, тоа никогаш нема да

DEN 647.76
UMIRIKO Денот на Вљубените, Љубов Срцето Изразување Крпа Салфетка Сет од 4 Машина Перат Вечера Салфетки за Свадби Партија Вечера
  • Обновено
Ценетост на стоката:

UMIRIKO Денот на Вљубените, Љубов Срцето Изразување Крпа Салфетка Сет од 4 Машина Перат Вечера Салфетки за Свадби Партија Вечера

Големина : 20 X20 инчен(50.5 X50.5 см).Материјал : Направен од висок квалитет,Екопријателски полиестер(елеган�

DEN 359.76
Домот Цвеќиња Крпа Салфетки Сет од 4 - 20 x 20 Инчи, Флорални Перат Обновливи Полиестер Вечера Табела Салфетки за Вечера Партии Свадби
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Домот Цвеќиња Крпа Салфетки Сет од 4 - 20 x 20 Инчи, Флорални Перат Обновливи Полиестер Вечера Табела Салфетки за Вечера Партии Свадби

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Крпа Салфетки x 4 ГОЛЕМИНА : 20x20 инчен / 50.5 cm x 50.5 cm.Салфети може да ги покрие голем прост�

DEN 1905.60
YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20 Инчи) - Јапонска Морнарица
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20 Инчи) - Јапонска Морнарица

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

DEN 95.52
YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20 Инчи) - Вилијам Морис
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20 Инчи) - Вилијам Морис

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

DEN 95.52