• Обновено
YUEND за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан Вечери Печати Табела Лен Крпа Салфетки Егзотични Фламинго Леопард Тропски Лист Мода

YUEND за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан Вечери Печати Табела Лен Крпа Салфетки Егзотични Фламинго Леопард Тропски Лист

Buyers rating:
DEN 95.52

Залиха

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфетка има сјајна сатен површина, светли бои за печатење, и 6mm набори се нежни и убави.Наместо на хартија за крпи, тоа може да се користи постојано и е повеќе еколошки.Препорачливо е да се мијат со ладна вода, не кајгана.Ние обезбедуваме DIY прилагодено услуга, ако имате омилена слика, ве молиме да ни ме.Погоден за јадење маси, кафулиња, ресторани, свадби, свиткување, затворен и отворен излети и повеќе, додавајќи убавината на вашата трпезариска животната средина!Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, производот може да имаат мала боја разлика.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, чест ни е да ви послужи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ALAZA Племенски Мотив Pattern8 Крпа Салфетки Вечера Салфетки 1 Парче,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини за Коктел
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ALAZA Племенски Мотив Pattern8 Крпа Салфетки Вечера Салфетки 1 Парче,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини за Коктел

Тие се квалитетни салфетки, умерена мека, има некои holdup, лесно да се здипли во многу форми, цвеќиња, пирам

DEN 71.52
YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20 Инчи) - Вилијам Морис
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20 Инчи) - Вилијам Морис

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

DEN 95.52
Maison d' Hermine Ботанички Свежи Пакет Поставување Памук, Маса Тркач(14.5 Инчен од 72 Инчен) и да го Поставите на 4 Салфети
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Maison d' Hermine Ботанички Свежи Пакет Поставување Памук, Маса Тркач(14.5 Инчен од 72 Инчен) и да го Поставите на 4 Салфети

Изработени од 100% памук, секој производ во оваа колекција е само како елегантна и шармантна тоа може да б�

DEN 1103.76
Folkulture Крпа Салфетки за Трпезариска Маса или Памук Вечера Салфетки, Сет од 4 Сина Shibori Обновливи Салфетки, 20-инчни со 20-инчни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Folkulture Крпа Салфетки за Трпезариска Маса или Памук Вечера Салфетки, Сет од 4 Сина Shibori Обновливи Салфетки, 20-инчни со 20-инчни

100% Памук.Увезени.ДОЛГОТРАЈНИ МАТЕРИЈАЛ 100% Чист Памук материјал е совршен избор за вечера салфетки.Овие

DEN 431.76
VCVCOO Перат Крпа NapkinsSet на 4,Домот, Вафли Сина Ткаенина Вечера Салфетка за Голема Забава,Свадба,Божиќ,денот на Благодарноста
 • Обновено
Ценетост на стоката:

VCVCOO Перат Крпа NapkinsSet на 4,Домот, Вафли Сина Ткаенина Вечера Салфетка за Голема Забава,Свадба,Божиќ,денот на Благодарноста

Функција овие крпа салфети се лесно да се здипли во елаборирање на дизајни за убава табела презентации,

DEN 359.76
TSBHXZ 4 Страна Hemmed Рабовите Розова Крпа Салфетки за Партијата Дом Dinning Хотел Банкет, Лесни & Машина Перат(Боја:Сина,Големина:Пакет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TSBHXZ 4 Страна Hemmed Рабовите Розова Крпа Салфетки за Партијата Дом Dinning Хотел Банкет, Лесни & Машина Перат(Боја:Сина,Големина:Пакет

(Производот е само салфетка крпа)салфетка крпа Може да се здипли во различни стилови,Обновливи и може да

DEN 527.76
Домот Цвеќиња Крпа Салфетки Сет од 4 - 20 x 20 Инчи, Флорални Перат Обновливи Полиестер Вечера Табела Салфетки за Вечера Партии Свадби
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Домот Цвеќиња Крпа Салфетки Сет од 4 - 20 x 20 Инчи, Флорални Перат Обновливи Полиестер Вечера Табела Салфетки за Вечера Партии Свадби

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Крпа Салфетки x 4 ГОЛЕМИНА : 20x20 инчен / 50.5 cm x 50.5 cm.Салфети може да ги покрие голем прост�

DEN 1905.60
YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20 Инчи) - Јапонска Морнарица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20 Инчи) - Јапонска Морнарица

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

DEN 95.52
huihuishop Крпа Салфетки Исклучителна Памук Салфетка Западниот начин на Изолација Подлога Покрие Крпа Перат Салфетки Идеален за Забави,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

huihuishop Крпа Салфетки Исклучителна Памук Салфетка Западниот начин на Изолација Подлога Покрие Крпа Перат Салфетки Идеален за Забави,

Декоративен дизајн : Оваа салфетка има еден допир на exquisiteness, кој е многу соодветен за вашата маса амбиен

DEN 1440.00
YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20 Инчи) - Јапонски Пролет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20 Инчи) - Јапонски Пролет

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

DEN 95.52
YUEND за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан Табела Лен Печати Смешно Цртан филм Мачки Зелена Вечери Крпа Салфетки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YUEND за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан Табела Лен Печати Смешно Цртан филм Мачки Зелена Вечери Крпа Салфетки

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

DEN 95.52
ALAZA Гроздобер Dogrose Крпа Салфетки Вечера Салфетки Сет од 4,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини за Коктел забава
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ALAZA Гроздобер Dogrose Крпа Салфетки Вечера Салфетки Сет од 4,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини за Коктел забава

Разни Дизајн Опции : Сите вечера салфети се запознае со новите планови живописни бои и не исчезнува, тоа

DEN 287.76
TARAN ЖИВЕЕЊЕ Крпа Салфетки Сет од 12 Секој, Цврсти Портокалова и Црна Падне Вечера Салфетки, Мека Перат Табела Салфетки за денот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TARAN ЖИВЕЕЊЕ Крпа Салфетки Сет од 12 Секој, Цврсти Портокалова и Црна Падне Вечера Салфетки, Мека Перат Табела Салфетки за денот

100% Памук ткаенини, со Висок Квалитет Памучна Крпа Табела Салфетки сет од 2 бои, кои траат со години, без к�

DEN 455.76