• Обновено
YUEND Крпа Салфетки Цртан филм Морски Живот Риба Шарени Маса Лен Вечери за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан за Печатење

YUEND Крпа Салфетки Цртан филм Морски Живот Риба Шарени Маса Лен Вечери за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан за Печатење

Buyers rating:
DEN 1168.80

Залиха

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфетка има сјајна сатен површина, светли бои за печатење, и 6mm набори се нежни и убави.Наместо на хартија за крпи, тоа може да се користи постојано и е повеќе еколошки.Препорачливо е да се мијат со ладна вода, не кајгана.Ние обезбедуваме DIY прилагодено услуга, ако имате омилена слика, ве молиме да ни ме.Погоден за јадење маси, кафулиња, ресторани, свадби, свиткување, затворен и отворен излети и повеќе, додавајќи убавината на вашата трпезариска животната средина!Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, производот може да имаат мала боја разлика.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, чест ни е да ви послужи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ALAZA Гроздобер Dogrose Крпа Салфетки Вечера Салфетки Сет од 4,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини за Коктел забава
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ALAZA Гроздобер Dogrose Крпа Салфетки Вечера Салфетки Сет од 4,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини за Коктел забава

Разни Дизајн Опции : Сите вечера салфети се запознае со новите планови живописни бои и не исчезнува, тоа

DEN 287.76
Домот Цвеќиња Крпа Салфетки Сет од 4 - 20 x 20 Инчи, Флорални Перат Обновливи Полиестер Вечера Табела Салфетки за Вечера Партии Свадби
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Домот Цвеќиња Крпа Салфетки Сет од 4 - 20 x 20 Инчи, Флорални Перат Обновливи Полиестер Вечера Табела Салфетки за Вечера Партии Свадби

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Крпа Салфетки x 4 ГОЛЕМИНА : 20x20 инчен / 50.5 cm x 50.5 cm.Салфети може да ги покрие голем прост�

DEN 1905.60
YUEND Табела Лен Печати Вечери Портрет Домашното Куче француски Булдог Крпа Салфетки за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YUEND Табела Лен Печати Вечери Портрет Домашното Куче француски Булдог Крпа Салфетки за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

DEN 95.52
YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20 Инчи) - Вилијам Морис
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20 Инчи) - Вилијам Морис

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

DEN 95.52
YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20 Инчи) - Јапонска Морнарица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20 Инчи) - Јапонска Морнарица

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

DEN 95.52
ALAZA Розова Marble2 Крпа Салфетки Вечера Салфетки 1 Парче,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини за Коктел забава Одмор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ALAZA Розова Marble2 Крпа Салфетки Вечера Салфетки 1 Парче,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини за Коктел забава Одмор

На салфетки во нашата продавница се сите кориснички, можете да изберете во зависност од фестивалот, или

DEN 71.52
YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20 Инчи) - Вилијам Морис
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YUEND Сатен Крпа Салфетки за Семејни Вечери, Свадби, Кујна, денот на Благодарноста, Божиќ, Партии (20 x 20 Инчи) - Вилијам Морис

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

DEN 527.76
huihuishop Крпа Салфетки Исклучителна Памук Салфетка Западниот начин на Изолација Подлога Покрие Крпа Перат Салфетки Идеален за Забави,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

huihuishop Крпа Салфетки Исклучителна Памук Салфетка Западниот начин на Изолација Подлога Покрие Крпа Перат Салфетки Идеален за Забави,

Декоративен дизајн : Оваа салфетка има еден допир на exquisiteness, кој е многу соодветен за вашата маса амбиен

DEN 1440.00
Folkulture Крпа Салфетки за Трпезариска Маса или Памук Вечера Салфетки, Сет од 4 Сина Shibori Обновливи Салфетки, 20-инчни со 20-инчни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Folkulture Крпа Салфетки за Трпезариска Маса или Памук Вечера Салфетки, Сет од 4 Сина Shibori Обновливи Салфетки, 20-инчни со 20-инчни

100% Памук.Увезени.ДОЛГОТРАЈНИ МАТЕРИЈАЛ 100% Чист Памук материјал е совршен избор за вечера салфетки.Овие

DEN 431.76
YUEND за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан Табела Лен Печати Смешно Цртан филм Мачки Зелена Вечери Крпа Салфетки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YUEND за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан Табела Лен Печати Смешно Цртан филм Мачки Зелена Вечери Крпа Салфетки

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

DEN 95.52
Вечера & Кујнската Крпа Плоштадот Салфетки Сатен 20x20 Handkerchief со Hemmed Рабови - Пакет од 12 Совршен за денот на Благодарноста,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Вечера & Кујнската Крпа Плоштадот Салфетки Сатен 20x20 Handkerchief со Hemmed Рабови - Пакет од 12 Совршен за денот на Благодарноста,

Сатен.СТИЛ : да ги Користите овие обновливи салфетки како клучна компонента на вашиот стил палета исто к

DEN 275.76
Романтични Срцето Шема Крпа Салфетки Перат Кујнската Маса Оркестарот Салфетки 20inch за Насловна Страна Постави на 1
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Романтични Срцето Шема Крпа Салфетки Перат Кујнската Маса Оркестарот Салфетки 20inch за Насловна Страна Постави на 1

【Количка & Трајни Материја】Нашите салфетка платно е направен од висококвалитет сатен материјал.Ткаен�

DEN 71.76
ALAZA Племенски Мотив Pattern8 Крпа Салфетки Вечера Салфетки 1 Парче,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини за Коктел
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ALAZA Племенски Мотив Pattern8 Крпа Салфетки Вечера Салфетки 1 Парче,Обновливи Табела Салфетки Перат Полиестер Ткаенини за Коктел

Тие се квалитетни салфетки, умерена мека, има некои holdup, лесно да се здипли во многу форми, цвеќиња, пирам

DEN 71.52
TJLSS 10pcs Полиестер 48cm Плоштадот Маса Крпа Салфетки за Свадба, Роденден Декорација Обоени Салфетка Ткаенина Везени (Боја : D:
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TJLSS 10pcs Полиестер 48cm Плоштадот Маса Крпа Салфетки за Свадба, Роденден Декорација Обоени Салфетка Ткаенина Везени (Боја : D:

Материјал : Полиестер Ткаенини.Употреба : Хотел и ресторан Свадба Партија Роденден Табела Settings 100% Сосем�

DEN 5200.08