• Обновено
BRZT Кујна Хартиена Крпа Багажник, Бања Пешкир Носителот Удар-Слободен Партал Управување со Ролна Хартија Држат Филм Ѕид Виси Полица PP Материјал

BRZT Кујна Хартиена Крпа Багажник, Бања Пешкир Носителот Удар-Слободен Партал Управување со Ролна Хартија Држат Филм Ѕид Виси Полица

Buyers rating:
DEN 385.92

Залиха

Книжно марамче решетката е направен на анти-стареењето PP материјал, кој држи до 1,5 кг.Тоа е водоотпорен и масло-доказ дури и може да се adsorbed и во влажни или масло средина, како бања и кујна.Без дупчење, без завртки, нема дупки, без лепак, без алатки потребни за да се применуваат на вшмукување чаша тоалетна хартија држачот.оваа крпа држачот за не-porous, мазни површини, како што се стакло, огледало, полиран метал, итн.Оваа крпа решетката може да ви помогне да ги зачувате уредно.оваа складирање полица е најдобар избор да се задржи вашата бања во ред, можете да го користите во купатило, кујна, хотелот.Вакуум вшмукување чаша куки лесно се монтира на ѕидовите.можете да инсталирате заврши во рок од 1 секунда.стабилна, водоотпорен и долговечност, нема да предизвика штета на вашиот ѕид и да остави траги по отстранување.Може да се користи во спалната соба, бања, кабинетот и кујната; носи практична функција на вашиот простор, го прави крпа решетката да изгледаат шик, додека додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер.МУЛТИ-за УПОТРЕБА : Таа има неколку потенцијали во зависност од поединци за лични потреби, но не се ограничи само на тоа да на кујната.Нашите хартиена крпа решетката не е само тоалетна хартија носителот но исто така се користи да се откажам крпи, бања крпи и така натаму.Тоа е совршено декоративни додатоци за спалната соба,кујна и бања.ПРОИЗВОД ПАРАМЕТАР Име : Мултифункционален хартиена крпа рек Материјал : пп Боја : сива, бела Функција : Мулти-цел Сцена : кујна, дневна соба ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1*Тоалетна хартија носител (овој производ не содржи пешкири, лепак и други предмети) ЗАБЕЛЕШКА : - Сите димензии се рачно мери, не може да биде грешки, предмет на вистински производ. - Поради различни рефлектори и различни екран бои, вистинскиот објект, може да имаат одредена боја разлика.Ве молиме погледнете го вистински производ примени. - Ние понуда на најдобри услуги на клиентите.Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и јас ви посакувам среќен живот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Електрични Топла Крпа Багажник, Крпа Потоплите 304 од не ' Рѓосувачки Челик Ѕид-Монтирани со Складирање Полица Круг Барови Крпа и
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Електрични Топла Крпа Багажник, Крпа Потоплите 304 од не ' Рѓосувачки Челик Ѕид-Монтирани со Складирање Полица Круг Барови Крпа и

? Ѕидот Монтирани, со цел да се направи најмногу од се достапни соба простор; Држи твоите крпи и облека су

DEN 1308.00
zkg Ротирачки Крпа Рек Бања Железнички Закачалка Крпа Налепница Носителот 3 Вртливата Барови Кујна Бања Багажник, Виси Ѕид (Црна)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

zkg Ротирачки Крпа Рек Бања Железнички Закачалка Крпа Налепница Носителот 3 Вртливата Барови Кујна Бања Багажник, Виси Ѕид (Црна)

Крпа управување со модерен минималистички стил, идеален за хотел и домашна употреба, како што е бањата, �

DEN 239.76
Весна Нови 1PC 1995.5 cm Крпа Багажник, Виси Носителот Организатор Бања Кујната Кабинет Шкафот Закачалка Бања Полици за Складирање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Весна Нови 1PC 1995.5 cm Крпа Багажник, Виси Носителот Организатор Бања Кујната Кабинет Шкафот Закачалка Бања Полици за Складирање

Тип : Чување На Носителите & Racks No.на Нивоа : Single Installation Тип : Кука Type Brand Име : ISHOWTIENDAModel Број : Бања Shelves Material :

DEN 1605.60
YJS 30cm Нерѓосувачки Челик Бранеа Една Крпа Полица Бар Род Закачалка Рек Држачот за Ѕид за правилно поставени Дома Бања Пешкир Складирање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YJS 30cm Нерѓосувачки Челик Бранеа Една Крпа Полица Бар Род Закачалка Рек Држачот за Ѕид за правилно поставени Дома Бања Пешкир Складирање

** Овој крпа род е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, ' рѓа доказ и издржливи во

DEN 307.44
CYMJJ Нерѓосувачки Челик Ѕид Монтирани Бања Пешкир Рек Носителот Хотел Складирање Носителот Нерѓосувачки Челик Крпа Рек Полица Стакло
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CYMJJ Нерѓосувачки Челик Ѕид Монтирани Бања Пешкир Рек Носителот Хотел Складирање Носителот Нерѓосувачки Челик Крпа Рек Полица Стакло

CYMJJ СИГУРЕН КВАЛИТЕТ тешки крпа бар е направена од повеќето трајни нерѓосувачки челик материјали обезб

DEN 1199.52
WENH Крпа Рек Крпа Полица Бања Три-Слој Крпа Рек Крпа Рек Бранеа Крпа Управување со Кука Нерѓосувачки Челик Крпа Багажник,50Cm (Боја
  • Обновено
Ценетост на стоката:

WENH Крпа Рек Крпа Полица Бања Три-Слој Крпа Рек Крпа Рек Бранеа Крпа Управување со Кука Нерѓосувачки Челик Крпа Багажник,50Cm (Боја

ЗДРАВ & ТРАЈНИ Направен со нерѓосувачки челик, ова крпа решетката е корозијаотпорни, долготрајни и лесн�

DEN 907.20
FJYDBTWJ Крпа Шини Ѕид Монтирани Бања Пешкир Багажник,Една Крпа Железница за Бања Ѕид-Монтирани Нерѓосувачки Челик Крпа Железнички
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FJYDBTWJ Крпа Шини Ѕид Монтирани Бања Пешкир Багажник,Една Крпа Железница за Бања Ѕид-Монтирани Нерѓосувачки Челик Крпа Железнички

Применливи Сцена : Идеален за Употреба во Купатило, Кујна, Перална, Патио, 1 Хотели и Бањи, Ќе Може да се Ка

DEN 1490.40
TAOHIHI Загреан Пешкир Потоплите,Ѕид Монтирани Електрични Загреан Пешкир Полици,100W Луксузни Топла Крпа Електрични Сушење Решетката
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TAOHIHI Загреан Пешкир Потоплите,Ѕид Монтирани Електрични Загреан Пешкир Полици,100W Луксузни Топла Крпа Електрични Сушење Решетката

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ќе ја откријат вистината дека бидејќи крпа останува влажно за толку долго, тоа раси по�

DEN 2399.76