• Обновено
SF-918Heavy Трајни Кука Скала Тешки Индустриски Дигитални Кран Скала Метал Виси Скала со Екранот Кран Скала 300kg/50g Црвена

SF-918Heavy Трајни Кука Скала Тешки Индустриски Дигитални Кран Скала Метал Виси Скала со Екранот Кран Скала 300kg/50g Црвена

Buyers rating:
DEN 1420.80

Залиха

1.Тешки индустриски структура, да се Одржи функцијата добро за користење во повеќето временските услови. 2.Алуминиум Оптоварување Ќелија, затворени во здрав лесна челик домување кој е влијанието и вибрации доказ. 3.Светла голем LCD дисплеј со назад светлина, lb / мл / кг избор. 4.Капацитет : 300kg Режим Функција : кг/lb/N. 5.Две 1.5 V AAA батерии, туку енергија-заштеда на енергија и практични.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Кран Скала 150KGwith Двојна Точност, Мини Дигитален Кран Скала со LED, Индустриски Тешки Виси Скала, за намирници шопинг/изразат
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Кран Скала 150KGwith Двојна Точност, Мини Дигитален Кран Скала со LED, Индустриски Тешки Виси Скала, за намирници шопинг/изразат

✔Лесен и пренослив✔ Мал и компактен изглед, точно мерење, лесен и удобен за носење ✔Долг животен век✔ �

DEN 854.16
iDili 2200LBS Дигитални Кран Скала Висока Прецизност OCS-S 1000KG Алуминиум Индустриски Размери Тешки Компактен Виси Скала Дигалки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

iDili 2200LBS Дигитални Кран Скала Висока Прецизност OCS-S 1000KG Алуминиум Индустриски Размери Тешки Компактен Виси Скала Дигалки

Популарни и применливи во складирање, текстил, металургија индустрија, и така натаму.Американскиот ста�

DEN 2519.76
Преносни Дигитални Кран Размери,Тешки Индустриски Дигитални Smart Виси Скали Мерење Кука LED Дисплеј,Погоден За Земјоделски Фабрики
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Преносни Дигитални Кран Размери,Тешки Индустриски Дигитални Smart Виси Скали Мерење Кука LED Дисплеј,Погоден За Земјоделски Фабрики

Нерѓосувачки челик кука : трајни и потрајни.Ригидност и задебелување прстен : цврсти и издржливи.Дигита�

DEN 3780.48
01 02 015 Дигитални Виси Скала,Рачни 661.4 lb Мини Кран Скала со Куки,Висока Точност Електронски Кран Скала,Виси Тежина Скала за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

01 02 015 Дигитални Виси Скала,Рачни 661.4 lb Мини Кран Скала со Куки,Висока Точност Електронски Кран Скала,Виси Тежина Скала за

Високо Квалитетен Материјал : Мерење скала има висок квалитет на алуминиум легура школка, мали во голем�

DEN 945.60